Agent Provocateur

Ár:   5090-14 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml, 200 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Odil, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 7.

Ár:   5090-14 490 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml, 200 ml

Közönyös, függőséget okozó, szexi: fedezze fel az Agent Provocateur első illatát. Az illat a csábítás világába enged bepillantást. Egy illat, amely az érzékeire hat.

Fújós - Agent Provocateur EDP
Ár: 1000 ft/5 ml, 1800 ft/10 ml , Eladó: egyboszorka
Állapot: saját parfümből fújt, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Qwerty1234

2020. április 21.

Szerencsére csak cseréltem, de ez soha nem venném meg. Mint egy húsvéti pacsuli, vagy nem tudom. Bőrömre már nem is fújtam. Tovább ajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Lupiluuu

2020. február 12.

Hát meg kell,hogy mondjam,hogy a neve mindent visz és mindent el is mond róla. Ez illat vagy inkább szag? Nem tudom eldönteni...olyan különleges,mint amikor valaki azt mondja neked,hogy tepertő csokiba mártva nagyon finom... finom? Inkább érdekes és megbotránkoztató 😆 Aki szereti a különlegességeket,akkor ez az!
Provokatív? Igen,de egyben nekem mégis az érzéki és a rosszlány karakterét testesíti meg. Stílusban a Clinique Aromaticelixírhez hasonlítanám,némi füstösséggel és fűszerességgel .
Első benyomásom...büdös
Aztán kezd lágyulni,majd csak arra leszek figyelmes,hogy magával ragad . Nem akarom tudni,hogy ez egy szexualis illat,sem azt hogy provokál és csábít....de mégis ,azt kell,hogy mondjam rabulejtett akarva akaratlanul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Első benyomásom...büdös

cattitude

2019. november 1.

nagyon sáfrányos rajtam és semennyire sem rózsás, amit sajnálok. először nagyon pézsmás, aztán tömény sáfrány, eléggé érdekes, semmiképpen se kellemetlen, de az én személyiségemhez nem nagyon illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

aydua

2019. október 28.

Ez teljesen ugyanaz az illat mint a túrázáshoz használt kullancsriasztóm szaga...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

rowan

2018. október 25.

A Notino-ról rendeltem termékmintát, de ezt is megbántam.
Büdös. Trampli.
Ha lehetne "nulla" csillagot adni, akkor azt adnék, így felértékelem 1*-ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

A Notino-ról rendeltem termékmintát, de ezt is megbántam.
Büdös. Trampli.
Ha lehetne "nulla" csillagot adni, akkor azt adnék, így felértékelem 1*-ra.

Anie

2018. október 19.

hmmm, eljutottam életem azon pontjára, hogy félek egy illattól. Nem rég vettem és teljesen oda voltam/vagyok érte és valahogy úgy érzem, hogy amellett, hogy tetszik taszit is. A napokban tartottam, egy kis parfümmustrát a szekrényben, és nem mert kifújni :)). Nagyon intenziv és tömény illat, tartós és magával ragadó, valamiért együtt nem működünk úgy ahogy szerettem volna, talán én kell még érjek hozzá. Mindenképp tőlem jár neki az öt csillag, mert amit igér azt hozza is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Scara

2017. december 28.

Tényleg provokál. Az első 10 percben leginkább arra, hogy dobjam haladéktalanul a kukába. :) De! 10-15 perc után egy ellenállhatatlan krémes-rózsa illattá alakul a bőrömön. Semmi kétség, a polcon a helye és nem a kukában.
Update: Eltelt 2 hét és azóta csak ezért nyúlok reggelente. Hozzám nagyon passzol a vintage rózsás illat, működik a kémia :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Burya

2017. október 6.

Khm. Nem is tudom, mit mondjak. Összetevők alapján esett rá a választásom, és mert a Fragrantica szerint hasonlít a JHG Lady Vengeance-re, ami nekem krémesebbnek bizonyult, mint szerettem volna. Utólag most nagyon örülök, hogy nem vetemedtem vakvásárlásra és csak egy mintát rendeltem belőle. Valóban van hasonlóság, de míg a Lady Vengeance egy elegáns, harmonikus illatkompozíció, addig ez harsány, szúrós és valahol végtelenül közönséges. Mintha Audrey Hepburn mellé leültetnénk egy combig érő lakkcsizmás klubtáncosnőt. Nagy reményeket fűztem a sáfrányhoz és a fás akkordokhoz, de ez már túl sok, határozottan kellemetlennek érzem. A tartóssága bezzeg piszok jó, úgyhogy akinek tetszik, nem lehet oka panaszra, de ugyanezt ne várja el a közelében tartózkodóktól. 2 csillag, mert találkoztam már rémesebb illattal is, de őt sem szeretném egyhamar újra kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

ErikaErika

2017. június 15.

Fuuu, eletem elso kifejezetten budos illata. Van benne valami keseru es avas. Igen, avas zsir. Bolgar rozsaolaj es avas zsir egyutt. Annyira budosnek talaltam, hogy neheny kiserlet utan (hatha megkedvelem) meg elajandekozni sem tudtam, hanem kidobtam a kukaba. Ezzel elmondhatom, hogy ez a vetel tenyleg penzkidobas volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 15.

sword

2017. június 11.

Mosóporos-szappanos fáradtrózsa. Biztos van, akin egy szebb oldalát mutatja, de szerintem én ezt nem fogom önszántamból még egyszer magamra fújni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Benzyl Benzoate, Citronellol, Farnesol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.