Agent Provocateur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 14.

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: rózsaszín bors, fekete ribizli,

Szívjegyek: gardénia, mangó,

Alapjegyek: pézsma, orhidea.

Jelizz

2019. október 6.

Nagyon csajos es elegans a dobaza illetve az uvegcseje. nem volt draga. Kifujaskor edeskes alkoholos virag illata van, copy gyanus .... leszaradasa utan pedig vlami finom boros fuszeres illat lessz belole erdekes. de nem vennem ujra. olyan Black opium beutese van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Parfuwoman

2018. március 29.

Kellemes,kicsit “samponmellékillattal “,amit én a Juicy Couture-ökben szoktam érezni ,emiatt nem tetszett egyik sem.Ez azonban annál exkluzívabb.Tartóssága 5/10, szillázsa gyenge,hamar bőrközelivé válik.
Ha valaki nem szereti az erős parfümöket,hétköznapra jó választás .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 29.

Ha valaki nem szereti az erős parfümöket,hétköznapra jó választás .

Szamocka

2017. augusztus 16.

Nem igazán tudok többet mondani erről az illatról, minthogy nagyon hasonlít a La vie est belle-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Vaslady

2017. március 14.

A szentem,nagyon vérszegény...nem,nem és nem.
Szúr,bánt és unalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

A szentem,nagyon vérszegény...nem,nem és nem.
Szúr,bánt és unalmas.

Yolanda

2017. január 25.

La vie est belle cukormentesen, diétásan. Ilyen ez az illat, nem nagyon van mit hozzászólni. De sajnos ennek a light-osságnak meg van az ára: gyenge tartósság és szinte nulla hatósugár. Talán a sálamon maradt meg legtovább az illat, a bőrömről hamar elillant. Amúgy nem rossz de akkor már inkább a La vie est belle. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Dormir

2016. augusztus 2.

Persze, hogy nagyon nagyon finom!!!!
Gyakorlatilag totál La vie est belle. Majdnem elcsábultam ismeretlenül , mert sokszor a csak nüansznyi eltéréssel is szükségem van mindkét illatra, de most nem bánom, hogy nem vettem meg.
Totál ugyanaz az illat. A tartóssága m ég próba alatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Persze, hogy nagyon nagyon finom!!!!
Totál ugyanaz az illat. A tartóssága m ég próba alatt.

rdm

2016. június 20.

Tényleg nagyon finom! Édeskés-krémes, bőrbe simuló! Bezzeg egy-két másik ettől a márkától, hááát.... szörnyű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.

Skylah

2016. március 11.

Tartós, valóban LVEB-hez hasonlít, őszi-téli hideg napokra tudom igazán elképzelni. Nem túl émelyítő, és nem annyira tolakodó, mint a LVEB. Kellemes nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

hulcsi

2015. november 28.

Bizony,hogy kellemes 😊 annyira,hogy gyorsan be is szereztem innen egy eladót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 28.

Bizony,hogy kellemes 😊 annyira,hogy gyorsan be is szereztem innen egy eladót.

Zsildom

2015. november 27.

Alap: labdanum, orchidea, pézsma és CSOKOLÁDÉ:) Nem tolakodóan, de azért kiszimatolható a csoki is. Nekem egyszerre különleges és kellemes, hétköznapi és alkalmi. Kedvelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 27.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.