Agent Provocateur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: Vivvancs, Módosítva: 2016. október 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2012

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamot, mandarin, zöld jegyek, őszibarack, dinnye

Szívjegyek: jázmin, ylang-ylang, frézia, rózsa, magnólia

Alapjegyek: pézsma, szantál, pacsuli, borostyán

Ár: 9200 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 50 ml, 1-2 fújás hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
lauran

2017. szeptember 14.

Én testpermetként használom, néha csak ezt fújom, máskor meg rétegezhető rá rózsás parfüm, vagy szinte bármilyen gourmand illat. Önmagában sem rossz, viszont igényli a sok fújást. Egy nagyon jó body mist szerintem. És rajtam nagyon tartós, egy fújással is minimum nyolc óra. Persze zavaró lehet a szintetikussága. Igazából szeretem is meg nem is, de nem hagy nyugodtan, provokál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

rdm

2017. augusztus 15.

Érdekes illat nekem, olyan rózsás szappanos, mint a rózsaolaj illata, csak finomabban. Mintám van belőle, de üvegest azért nem vennék. Intenzív, de nem tolakszik.
A fenti két évvel ezelőtti véleményem megváltoztatom. Most nagyon bejön, úgy hogy nagyon beindít, értitek ugye? Igaz, hogy rózsaolajos, de mégis van benne valami plusz, olyan buja tisztaságos, rosszlányos! Csínján kell vele bánni. Fura, az egyszer biztos. Valakinek lenne 5-10 ml? Akár cserére is?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

sword

2017. június 11.

Olcsó verziós rózsás szappan, félórás tartóssággal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 11.

Olcsó verziós rózsás szappan, félórás tartóssággal.

Vivvancs

2016. október 15.

Hát én nagyon szeretem ezt a parfümöt. Valóban azoknak való akik élnek-halnak a "bolgár rózsaolaj" illatért, de van benne valami rafinéria, valami különleges. Nem egy mainstream illat; egyedi, különleges. A tartóssága EDT létére igencsak jó. Nekem ő az abszolút kedvenc az Agent Provocateur illatok között. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

bellehercegno

2015. október 20.

Csatlakozom az előttem szólóhoz.Én is érdekesnek és egyben furának találtam,első illatolásra és sokadikra sem lett belőle szerelem.Valóban szappanos,de van benne valami nagyon zavaró jegy,ami számomra ellenszenvessé tette.Maitresse-m volt még,ő sem jött be,így a továbbiakban nem is próbálkoznék Agent Provocateur parfümökkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 20.

Antioxidánsok: BHT