Ahava

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   40 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. december 19.

Kiszerelés:   40 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, patikák
Kategória:   Tusfürdők

Aloe verával gazdagítva. Használatával bőrét frissnek és kipihentnek érezheti anélkül, hogy kiszáradna. Érzékeny bőrön is használható. Parabénmentes.

szofka77

2020. június 30.

En ausztriabol kaptam belole mintat, tetszik szepen tisztit mint a tobbi tusfurdo .. mar mar bio is lehetne. Ja es meg az erzekeny boromre is kivalo nem okozott kiuteseket, pattanasokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

szeliger

2017. február 7.

Jó kis tusfürdő, egy kisebb kiszerelésem volt belőle, még karácsony előtt egy kaktuszos kézkrémmel összecsomagolva árulták helyes kis dobozkában. Az illata friss is és édeskés is egyszerre, a bőrön csak nagyon enyhe illatot hagy maga után. Kevésbé habzik, mint egy átlagos tusfürdő, áttetsző zselés állagú. Zuhany után a bőrnek kellemes, tiszta érzés, egyáltalán nem húzódik, a pórusok fellélegeznek. Mégis lehet valami az ásványvíz tartalmában, mert határozottan jól éreztem magam utána a bőrömben. Ettől függetlenül mindig használtam utána testápolót is, így télen nem mertem kihagyni a kenegetést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Biosaccharide Gum-1