Aiko

Ár:   290 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cappuccino, Módosítva: 2014. október 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Sampon mindennapos használatra B5 provitaminnal és B3 vitaminnal

Szilikonmentes

wildrose

2018. július 26.

Kellemes, friss illatú, kissé hígabb állagú hajsampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja sem a fejbőrt, sem a hajat. Ennyi pénzért nagyon megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 26.

katica22

2017. október 15.

Egyszerű semmilyen sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Egyszerű semmilyen sampon.

cattitude

2017. szeptember 18.

semmi extra sampon, a feladatát korrektül elvégzi, de mégsem szeretem annyira. mindennap biztos nem használnám, az én szőkített hajam eléggé szárítja. a szagát kifejezetten utálom. szőkítéshez jó szolgálatot tesz viszont, szépen fel tudom vele hígítani a szőkítőport és a hidrogént. sokáig elég és olcsó is, szóval aki tényleg semmi extra mindennapi sampont keres, annak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

berni88

2017. január 8.

Kedvenc. Finom illatú, teszi a dolgát, akár 3-4napot is kibir vele a hajam, ami mostanában nagy szó. Olcsó, korrekt termék, újravevős.

És még ennyi hónap után is, ha már a flakon végénél járok, rohanok újra venni. 3-4napig nem kell újra mosnom a hajam, de mégsem száraz a fejbőröm.
Finom illat, sokáig elég, nagyon jó árban van, bármilyen illatú balzsam elfér mellete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

kisizé

2016. október 8.

Nagyon finom az illata, nagyon puha lesz tőle a hajam :) Az ára szuper jó, ajánlom!

Update: 3. flakonnal vettem, sok mást kipróbáltam, de visszatértem ehhez megint! nagyon problémás a hajam, gyorsan zsírosodik, vékonyszálú, érzékeny a fejbőröm, de ez nagyon bevált! nem viszket a fejbőröm és annak ellenére, hogy minden napra ajánlott, az én gyorsan zsírosodó (tényleg nagyon-nagyon gyorsan!!) hajam 2 napig is kibírja vele :) ajánlom! 5/15*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

cappuccino

2014. október 29.

Korrekt sampon, semmi extra, az ára nagyon kedvező. Nekem korpásodásra hajlamos a hajam, így miután kinyomom a tenyerembe a kellő mennyiséget, belekeverek pár csepp teafaolajat. Azért választottam ezt, mert elég olcsó és nincs benne hatszázféle összetevő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 29.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide