Aiko

Ár:   795 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nemeth.anita, Módosítva: 2017. június 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

"A száraz sampont egyszerűen csak rá kell fújni a hajra, és azonnal élvezhetjük a friss haj érzését."

wildrose

2018. szeptember 25.

Jó illatú szárazsampon, friss lesz tőle a hajtő, nem porzik, de bizony egy kicsit szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 25.

bettiii

2018. április 17.

Pfu, nem is tudom volt-e már ennél tragikusabb száraz samponom. Elfogyott, amit használtam és semmi jót nem találtam a Müllerben, hát jó, legyen ez. Extrééém mód szárít - és nem, nem olyan szinten, mint ami egy száraz sampon dolga lenne. A hajam teljesen keménnyé, kezelhetetlenné, kifésülhetetlenné és élettelenné vált tőle a következő mosásig. Ilyet még sose tapasztaltam egy száraz sampontól sem. Natúr, zsíros hajúaknak talán beválik, de festett hajra totál nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

nemeth.anita

2017. május 23.

Száraz sampont venni mentem a Müllerbe, és meglepődve láttam, hogy mostanra már elképesztően kiszélesedett a kínálat. Végül emellett a termék mellett döntöttem, és ezt vettem meg a megszokott Batiste helyett. Fontos megjegyezni, hogy olyan hajra próbáltam ki - tudom vérciki - amit már két nappal azelőtt meg kellett volna mosni, de egyszerűen nem volt rá időm. Így összefogtam és erősen befújtam lakkal. Szóval ilyen kiinduló alappal ezt a terméket a hajtövekre fújva tényleg azt kaptam, amit ígért: kifésülés után valóban friss lett a haj, szép matt lett, nem csillogott, és a festett szőke hajam nem fehérítette, nem ült meg a töveken. Viszont.. azt vettem észre, hogy a hajvégeket, amik eleve nagyon roncsoltak nagyon szárította. Sajnálom, mert emiatt nem tudom használni. Még az illatáról ejtenék néhány szót: nagyon intenzív, jó minőségű parfümre hasonlító illata van, ami nekem nagyon tetszett, és sokáig meg is maradt a hajon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract