Aiko

Ár:   290 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: a.muse.d, Módosítva: 2015. május 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

wildrose

2018. október 18.

Szuper, friss-gyümölcsös illatú hajsampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 18.

Bettu

2017. szeptember 1.

Nem rossz sampon, az illata jó, habzik is. Utána balzsamoztam.
És most nézem az összetevői is elég jók.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Nem rossz sampon, az illata jó, habzik is. Utána balzsamoztam.
És most nézem az összetevői is elég jók.:)

marlu

2017. február 16.

Nagyon finom illata van, nem az a nagyon édeskés mű gyümölcs illat. Jól tisztít. Az árát teljesen megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

zsuzska80

2015. május 11.

Jó kis sampon :) Szerintem szépen tisztítja a fejbőrt. Nem feszült, és fájt, mint eddig bármely drágább sampon után. Igaz bedörzsöltem rendesen :)
Vizesen még keménynek éreztem a hajam, tehát balzsam szerintem kell utána. Elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 11.

Hidratálók: Niacinamide, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide