Ajmal

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli parfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fanika, Módosítva: 2021. április 12.

Ár:   17 000 Ft
Lelőhely:   Neroli parfüméria

2020 limitált kiadás

Illatcsalád: virágos-gourmand

Fejjegyek: piros gyümölcsök, alma, körte, bergamott, mandarin, narancs

Szívjegyek: rózsa, osmanthus, pünkösdi rózsa, narancsvirág, jázmin

Alapjegyek: pézsma, szantál, vanília, moha, cédrus

Ajmal Aurum Summer EDP 5/10 ml fújósok
Ár: 1500/2800 Ft + posta , Eladó: Fanika
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: postán maradó ajánlott

Torpece

2021. április 16.

Sikerült megismerkednem végre ezzel az illattal is, több Ajmal-t volt szerencsém kipróbálni, vegyes érzésekkel. Az Aurum sorozat többi tagja nem váltotta be eddig a hozzá fűzött reményeket és sajnos ez a változat is csak addig volt érdekes, míg nem ismertem. Neve alapján egy könnyed, ugyanakkor lédús, nem fullasztó illatot vártam, ezzel szemben ennek épp az ellenkezőjét kaptam. Lehet az én bőrkémiámmal van a baj, úgyhogy további tesztelésnek fogom alávetni, mert most teljes kiábrándulás. Azért is gondolom ezt, mert kifújás nélkül amikor a fújósom tetejét lecsavartam és beleszippantottam, frissebb volt, bőrre fújva elnehezült, nyomasztó tömény valami. Málnás, erőteljesen túltolt piros gyümölcsös illat, ami hosszabb távon nálam fejfájást szokott okozni, szóval ezt az illatot nyáron használni én kizártnak tartom. Csak összehasonlításként leírtom, hogy nálam tuti nyári illat a Roberto Cavalli Paradiso Azurro és a Jil Sander Jil. Ezek valami hihetetlen komfortos, picit fás leszáradásúak, velük semmi gondom. Ha ez az illat is tudna így működni, nem írta volna le nálam magát ennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 16.