Alberto Balsam

Ár:   799Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: veronika4, Módosítva: 2013. május 18.

Ár:   799Ft
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Samponok

Élénkítő hatású , mentolosan friss sampon. A legtöbb összetevője ugyanaz mint a drágább márkáké , de ez a sampon megengedhető árú termék így minden nap csodásan festhetsz.

Katie

2019. június 17.

Nálunk feleannyiba se kerül, mint Magyarországon, és nagyon jó az árához képest. Az illata mondjuk kicsit túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

lysza1985

2015. június 15.

Én nem szeretem, átlagos sampon, az illata se jó, a párom használja, ő nem válogatós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

nagyerika28

2015. június 15.

Most ebben a nyári forróságban egy áldás a hűsítő érzés hajmosás közben.Jó erős mentolos illata van.Jól tisztít és tényleg később zsírosodik a hajam.Balzsamot mindenképp kell utána használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

heno

2013. szeptember 1.

Igaz, hogy még csak egyszer használtam, de számomra használhatatlan. Zsíros hajam van, minden második este megmosom. Arra szá,ítottam, hogy jó lesz az én hajamnak, pont erre találták ki. Az illata valami iszonyat, erős mentolos, nekem férfi arcszesz benyomását kelti. A poén az égészben, hogy miután megmosom a hajam, utána érzem, hogy viszket, irritálja a felbőröm, furcsa érzés, másnap délután (1. nap) pedig már tocsog az olajban a hajtövem. Sokkal többre számítottam ezzel a samponnal kacsolatban, de csalódnom kellett. De az az 1 font igazán nem húzhat le senkit. Viszont a kókuszos párja samponban és balzsamban is a toppon van, nagyon szupik. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

dius7

2013. augusztus 24.

Már egy ideje használom ezt a sampont, nagyon meg vagyok vele elégedve. Jól tisztít, mégis kíméletes, használata után nem lesz száraz a fejbőröm, nem korpásodik. A mentolos illata nagyon kellemes, tényleg frissnek és tisztának érzem a hajam használat után.Egyetlen hátránya, hogy a hajvégeimet szárítja, de mondjuk nekem nagyon vacak a hajam minősége, úgyhogy valószínű ez nem a sampon hibája. Minden alkalommal újra veszem ha elfogy és még egy jó darabig biztosan megtartom ezt a szokásomat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol