Alcina

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Egységes bőrkép és finomabb pórusok gyümölcssavakkal és hatékony, alacsony PH-val.

bugeyes

2019. március 21.

Az ár-érték arány nagyon korrekt. Ezelőtt PC tonikokat használtam, de azt kell mondjam, hogy meglepetésemre szépen teszi a dolgát, tényleg segít a tisztább bőrkép elérésében, megtartásában. Engem nem zavar az illata, a csomagolás külön tetszik, praktikusnak találom, mert nem tud kifolyni. Én megelőlegezem az 5*-ot. neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

0bikbik0

2017. július 9.

Több, mint egy hónapja használom.
Nekem nem húzza össze pórusokat, de valóban finomít a kinézetükön. Kezeli kicsit az orcáim, az orrtövem zsírosságát, és kellemes, egységes bőrképet ad.
Tetszik a gyümöcsös-citrusos illata, szinte vágyom rá, hogy használjam. Ügyesen lehet használni az adagolóját (eddig csak körömlakklemosónál találkoztam ilyen kiszereléssel), praktikus.
Az ára teljesen elfogadható, és látható a hatása, nekem megérte a beruházásr rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 9.

Több, mint egy hónapja használom.

Xnano

2017. július 2.

Szépen teszi a dolgát, tényleg összehúzza a pórusokat, mattítja a bőröm, a gyulladt, zárt mitesszereket szépen kihozza. Az illata elég erős narancsos, de engem nem zavar, nem okozott irritációt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.