Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyuszi1, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 24.

Lelőhely:   Müller, DM

Illóolaj-keverék a könnyű alvásért. Levendulából és bergamottból nyert illóolajokból.

Kiszerelés: 10 ml

bubilany

2017. szeptember 11.

Régebben használtam, sajnos mostanában nem találkoztam vele. Imádtam az illatát, kellemesen megnyugtat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Scatty

2014. május 19.

Nagyon finom, erőteljes illata van, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

Nagyon finom, erőteljes illata van, szeretem.

Sindy6

2014. január 15.

Nagyon kellemes, és erős kis illatocska. A levendula nyugtató hatása amúgy is fantasztikus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

Lanie

2013. október 5.

annyira hihetetlenül szeretem a levendula illatát hogy nem csak esténként de nappalra is használnám. esküszöm a legtöbb parfümöt lepipálja tartósság szempontjából ráadásul szuper a nyugtató hatása!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

narancsfavirág

2013. február 11.

Alapvetően nagyon tetszik ez a levendulás illat, ami ugyan az elalvást segítette, de csak felületesen aludtam tőle (ami korábban szinte soha nem fordult elő velem). Abbahagytam az esti használatát, és azonnal megszűnt a probléma. Azóta nappal használom parfümként, de a párom ezért túlzottan nem lelkesedik...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

eo

2013. február 11.

Ajándékba kaptam egy ilyet és imááádom. :) Én parfümként is használom, csak kenek belőle kicsit a csuklómra és a fülem mögé. Konkrétan alváshoz még nem próbáltam, nem is értem, miért, pedig szoktak problémáim lenni vele. Fejfájásra sem próbáltam még, de jó ötlet, mert nagyon fejfájós vagyok, igyekszem mindent bevetni ellene.

Update: Az utóbbi időben szinte mindig használom alvás előtt is, kenek belőle a csuklómra, a kézfejemre, a halántékra, nagyon kellemes, megnyugtató így elaludni. Anyukám is kipróbálta, ő elég rossz alvó és szintén pozitívan nyilatkozott róla. Fejfájáskor is kellemes a használata a halántékra kenve, bár ilyenkor csak önmagában azért nekem kevés. Most lesz 1 éve, hogy kaptam és még mindig van benne, pedig rendszeresen használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

V.Orsi

2013. január 6.

Nagyon szeretem, már sokszor újra vettem, én nagyon rossz alvó vagyok és nekem tényleg bevált! az illata kellemes, levendulás. Az éjjeliszekrényemen lakik már jó ideje! Alvásproblémákkal küzdőknek feltétlenül ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

Szabina

2012. augusztus 4.

Sajnos én nem tudok ehhez hozzájutni mert nálunk már nem lehet kapni.Régebben használtam és nagyon jó!Esetleg valaki nem tudna nekem postázni egyet természetesen előre utalom a termék összegét!!!LÉGYSZIII segítsetek!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

molnarnikolett1983

2012. április 7.

Imádom. Nemcsak, hogy jó az illata és ellazít, még a fejfájást is csillpítja. Én migrénes vagyok. Régen volt egy Migrastick nevezetű roll on, na arra hasonlít ez a miniparfüm. Mióta használom a kisebb fejfájások nem okoznak gondot. Pár perc és elmulasztja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 7.

sldaria

2012. február 13.

Osztom az előttem szóló véleményét! Elsőre beleszerettem az illatba és azóta is rendszeresen használom. Ár teljesítmény arányban teljesen rendben van, hiszen elég hosszú ideig kitart a 10 ml kiszerelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 13.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>