Aldo Vandini

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 2.

Lelőhely:   Müller, DM

Illóolaj-keverék gerániumból és fenyőből, mely megnyugtat és ellazít.

Kiszerelés: 10 ml

Ella@34

2014. október 31.

Förtelmes szaga van.Itteni vélemények hatására megvettem akciósan.Még jó hogy többet nem adtam érte.Mikor először beleszagoltam,azt hittem,dobok egy hátast..A fenyő finom lenne benne,de a geránium elrontja az egészet.Még mindig barátkozok vele..hátha..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.

jetroh

2014. szeptember 21.

Csodás! Egyszerűen nem tudom szavakba önteni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

Csodás! Egyszerűen nem tudom szavakba önteni!

kicsim1978

2014. január 19.

Este tusolás után a csuklómra teszek,és a fülem mögé.Olvasás közben érzem az illatát ,ami tiszta és nyugtató.Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 19.

Laci

2013. január 7.

Ó te jó ég, ez mennyire jó illatú! Maga a harmattal áztatott erdei tisztás, friss, zöld, harmonikus kompozíció. Illata intenzívebb, mint a levendulásé, bár az se semmi, csodás mind. El tudnám képzelni egy stresszes napra magammal vinni és tényleg teljesen ki tudnék kapcsolódni tőle. Egy ilyen illatú Eau de Toilette-nek nagyon örülnék. Valaki tud hasonló illatot parfümben? :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

2012. szeptember 3.

Magam is meglepődtem rajta, de tényleg nyugtató hatása van, mindenkinek ajánlom, aki az átlagnál stresszesebb és természetes megoldást akar találni. És az illata is kellemes egyébként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.