Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missmisfit, Módosítva: 2012. augusztus 24.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Egyéb

bubilany

2017. szeptember 11.

Imádtam az illatát...sajnos már ezt sem látom sehol a polcokon :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Imádtam az illatát...sajnos már ezt sem látom sehol a polcokon :(

Newsee89

2017. július 9.

Kár h.már nem tudom beszerezni.intenzitása felért egy parfümével!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 9.

Kár h.már nem tudom beszerezni.intenzitása felért egy parfümével!:)

Veronika8614

2017. január 9.

Akartam ilyet venni, annyira imádtam az illatát, de nem találom :( nagyon kár érte.
Lilianna köszi szépen a tippet, teszek egy próbát vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Lilianna köszi szépen a tippet, teszek egy próbát vele.

Lilianna

2016. szeptember 12.

Egyik nagy kedvencem, igazi finom parfüm, misztikus, egyedi, magával ragadó. Keveset szabad belőle használni. Az új Sensual nevű parfümje szerintem ugyanez az illat más formában, úgyhogy aki azt hiányolja, szerintem tegyen egy próbát vele is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Damayanti

2015. február 4.

Kedvenc volt, kár, hogy mostanában nem látom sehol :( Indiához ezer szállal kötődik az életem, így nekem különösen kedves a Spirit of India, különösen illik szári viseléséhez, de nagyon értékelem benne, hogy nem az a tipikusan túl édes, töményen fűszeres, bazári füstölő szag, mint sok keleties illatnál, hanem egy nagyon kellemes aroma, ami lágyan lengi körül a nőt, mégis izgalmas, sejtelmes... :) Tényleg nagyon szerettem, még most is az orromban érzem az illatát, de sajnos már csak emlék, mert egyszerűen eltűnt :( A legjobb illatokat gyakran valami miatt beszüntetik, csak hogy utána valami trendi vattacukros tucatillatokat dobjanak piacra inkább (bár ez Vandinire nem jellemző, de akkor sem értem miért tűnt el ez az illat).

Ha valakinél akad még belőle és nem szeretné elhasználni, akkor vevő vagyok rá :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

lili55

2014. február 3.

Kellemes, valóban misztikus illat... végre nem egy tucat, rágógumi szag.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Kellemes, valóban misztikus illat... végre nem egy tucat, rágógumi szag.. :)

malvina

2013. július 18.

Engem mandarinra és keleti fűszerekre emlékeztet az illata. Ősszel és télen jobban szerettem használni, kb. 4-6 óráig érzem az illatát, kellemesen, de nem tolakodóan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 18.

missmisfit

2012. augusztus 18.

Már megvan egy ideje. Az illata meggyre és fűszerekre emlékeztet. Szinte semeddig nem tart sajnos pedig nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).