Best of Beauty 2019

Alfaparf

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabi79, Módosítva: 2013. május 28.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

• Nem tartalmaz parafenilendiamint (ppd) egy még kíméletesebb formula érdekében
  • 0.7% ammóniatartalommal bír
  • Új gyümölcsös illat, amelyet kifejezetten úgy fejlesztettek ki, hogy még kellemesebbé tegyék vele a szolgáltatást.

Alfaparf Evolution Of The Color Cube 3D Tech Hajfesték 2-es árnyalat + 3%-os oxi
Ár: 1200 Ft , Eladó: tejjelkifli
Állapot: Vadi új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen leginkább, vagy postán is elküldöm persze :)
Alfaparf Evolution Of The Color Cube Hajfesték 11.13
Ár: 1200 , Eladó: nemeth.anita
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy postázni is tudom
erda74

2019. június 2.

Ez az én hajamon pont annyit tud, mint a Kallos hajfestéke. Egy hét alatt kikopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 2.

latosn

2019. május 8.

Az egyik szemem sír a másik nevet. A 8.4 szint használom. Soha nem láttam ilyen szep vöröset. Csak sajnos egyáltalán nem fedi az ősz hajszálakat. Anyukámnak sem. Pedig keverek bele natúr szint. Arra gondoltam, hogy natúr szinnek az igora royal absolutes fogom használni. Az nagyon jól fed. Akkor hátha tartósabb lesz. Hát javíthatnának az ősz fedésen és a tartósságon az biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 8.

Lady26

2019. április 11.

A 4-es és 5.1-es árnyalatot szoktam összekeverni. Nekem elég 60 ml festék a hajamra. Tövét szoktam festeni a maradékot pedig a hajhosszra kenem. Elég jól kiütötte a vörös árnyalatot a hajamból persze ahogy mosom a végen már kevésbé hamvas de nem vészes. Sajnos előtte fekete voltam és a szín leszedése óta ,elég rezes -vöröses árnyalata lett a hajamnak. Egyébként szép fényes a hajam, pár ősz hajszálam van azokat befedi. Szóval összeségében jó, kicsit szárít. Fejbőrömet nem irritálta. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Olgicska76

2019. április 3.

Fodrász festette be vele a hajam vörösre. Aztán én festegettem vele vörösre majd barnára. Kiszárította a hajam, és nem volt tartós a szín.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

nyiffi

2019. január 27.

Egyszer használtam egy szuper sötétlila árnyalatot, isteni volt az első hajmosásig. Utána 2-3 hajmosás alatt, gyakorlatilag egy hónap alatt (hetente egyszer mosok hajat, mert nem zsírosodik) teljesen bugyirózsaszínre kopott. Baromi jól nézett ki úgy is, de a sötétlilaság miatt vettem meg. Nem volt valami tartós sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

dorakrem

2019. január 26.

Pár évig (kb. 2) használtam, jónak tűnt de visszatértem az eredeti Loreal Majirel termékre, mert az Alfaparf megviselte a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

Victoriaformosa

2019. január 1.

Szerettem volna szép ezüstös hajszínt csinálni ezzel a festékkel. A hatása 0. De tényleg! Platina szőke hajamból egy tincset sem volt hajlandó befesteni. Ráadásul szárazabb lett a hajam, ez a festék borzalom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

vamgirl19

2018. november 7.

Nagyon elégedett vagy vele, mert érezhető roncsolódás nélkül sötét rézvrös hajból platinaszőkét varázsoltam vele. Természetesen nem 1 alkalom után, de szépen szívta le fokozatosan a vöröset. A mézszőke félúton nagyon tetszett. Most viszont sötétítek kicsit 9-essel, majd 8-assal (szeretem a változásokat), ezért eladóvá is vált 1 vadiúj bontatlan festék: 11.20 platinaszőke (violet beütéssel) , illetve 1 tubus korall rózsaszín az igorától. Ha valakit érdekel, írjon rám! :)
Én úgy használtam, hogy a tövét és még 10 cm-t szőkére festettem, a végét pedig a korallal, és gyönyörű átmenetet lehetett vele csinálni. Nem túl extrém a színe, fokozatosan halványul a korall, de nem jö ki teljesen szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

nettas

2018. augusztus 16.

Nekem bevált. Korrektorokkal, pigmentekkel keverve ráadásul tökéletes eredményt lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Moni86

2018. május 26.

Szépek a színei. De nekem nem vált be. Törte a hajamat. Kb 2 évig festette a fodrász evvel. Nem volt szép a hajam tőle. Csípte a fejbőrömet is. Bár sokkal jobb mint a kallos vagy a többi párszázas festék. Revlont használok. Szebbek és kìméletesebbek az összetevői. Azóta sokkal jobb minőségű a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Antioxidánsok: Erythorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.