Alfaparf

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabi79, Módosítva: 2013. május 28.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

• Nem tartalmaz parafenilendiamint (ppd) egy még kíméletesebb formula érdekében
  • 0.7% ammóniatartalommal bír
  • Új gyümölcsös illat, amelyet kifejezetten úgy fejlesztettek ki, hogy még kellemesebbé tegyék vele a szolgáltatást.

timea94

2020. május 16.

Sötétebb az alap hajszínem és mindig világos szőkét szerettem volna sárgulás nélkül. A 11.11 és a 11.21 nagyon szuper! Nem lesz sárga a hajam tőle, egyszerűen tökéletes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

umpalumpa

2020. április 13.

Otthonlevős hajfestést voltam kénytelen csinálni, mert már jó pár centis ősszel tarkított lenövésem lett, ugyanis kb. 2 és fél hónapja nem látta a fodrászom a hajamat. Sötét, szürkés, hamvas az alapszínem, de ősszel kombinálva, ami 10 % alatt van az összhöz képest. 6-os sötétszőkével szoktuk bekenni és sötétbarna aranyfényű meleg árnyalatot kapok a fejemre.
Sajnos az ő profi festékeiből nem kaptam, csak ezt, ami állítólag őszfedő. Kallos kjmn 6-os oxival kevertem. Már a kutyulás után is furcsa volt, hogy nem annyira intenzív a kence színe, mint amit megszoktam. Felkentem, kivártam, lemostam és nem fedte el a fehéreket. Némi színt kaptak, nem olyan feltűnőek, de szerintem pár mosás és teljesen lekopik róluk.
Konzultáltam a fodrászommal és azt mondta ezt a festéket a szőkéknek tartogatja, abban jó, de az őszfedésben nem minidg jeleskedik, illetve jobb oxi kellett volna, adott rá tippet. Megpróbálom beszerezni és újra csinálok tőfestést. Így inkább 1-es, mint 2-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

nikiii.*

2020. március 9.

Életem első (két) hajfestése ezzel a hajfestékkel történt, először a 7.4-es, aztán a 8.44-es árnyalattal. A szín viszonylag tartósnak bizonyult, bár vörös lévén elég erősen szivárgott a hajamból, viszont egy hónap után sem fakult ki teljesen. Ami igazából nekem nagyon nem tetszett, hogy sokszor nagyon műanyagárnyalatúnak éreztem magamon, valahogy nem volt az igazi. Most harmadszorra már én vittem festéket, mert melegebb árnyalatot szerettem volna, és a drogériás L'oréal Excellence eddig simán kenterbe verte, sőt, még olcsóbban is jöttem ki, és ezerszer természetesebb lett az összhatás. Meglátom, hogy egy hónap után ez milyen lesz, de ha vissza is térek a fodrászfestékekhez, keresek mást, mert ez a két vörös árnyalat nekem nagyon mű volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

eszterszekely

2020. január 31.

Nagyon elfogult voltam az Alfaparf termékekkel kapcsolatban és komolyan nem tudom miért. Talán mert egyszer évekkel ezelőtt használtam egy szuper jó regeneráló ampullájukat ami akkor csodákat tett a hajammal és azt akartam hinni hogy minden termékük ugyanilyen profi. Aztán jött a csalódás a semmire sem jó pigmentjükkel, viszont a hajfestéket ennek ellenére kitartóan használtam még hónapokig amikor bevallottam magamnak hogy ennél még a Garnier drogériákban kapható instant dobozos hajfestéke is többet tud. Persze, nyilván komplex és szép árnyalatok, de nagyon gyorsan kopik és közel sem világosít annyit amennyit ígér - szőke árnyalat esetében. És valahogy olyan semmilyen. Illata finom, nem irritálta, szárította ki a fejbőröm ezt mindenképpen a javára kell írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 31.

Kommentelo

2020. január 27.

Az igazság az, hogy Igora Royalt használok a Schwarzkopf-tól, de sajnos az árnyalatom nem volt a kedvenc kis kellékesembe, így vettem egy Evolution-t 5NB árnyalatban ami hasonló, mint az Igora és mit ne mondjak, elég szép a fedése, viszont a tartósságáról nem tudok nyilatkozni, de maradok hű a Schwarzkopf-hoz!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 27.

nemeth.anita

2019. augusztus 1.

Juj. Csomókban hullott a hajam tőle. Eddig még soha nem tapasztaltam hasonlót egy festéknél sem. A 11.13-as árnyalatot próbáltam, spórolni szerettem volna, de nem érte meg. A hajam is foltos lett, a töve sárga maradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

vhsz

2019. július 14.

Szeretem, hogy nem marja ki a fejbőrömet, de sajnos gyakran kell újra festeni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Szeretem, hogy nem marja ki a fejbőrömet, de sajnos gyakran kell újra festeni.

erda74

2019. június 2.

Ez az én hajamon pont annyit tud, mint a Kallos hajfestéke. Egy hét alatt kikopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 2.

latosn

2019. május 8.

Az egyik szemem sír a másik nevet. A 8.4 szint használom. Soha nem láttam ilyen szep vöröset. Csak sajnos egyáltalán nem fedi az ősz hajszálakat. Anyukámnak sem. Pedig keverek bele natúr szint. Arra gondoltam, hogy natúr szinnek az igora royal absolutes fogom használni. Az nagyon jól fed. Akkor hátha tartósabb lesz. Hát javíthatnának az ősz fedésen és a tartósságon az biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 8.

Lady26

2019. április 11.

A 4-es és 5.1-es árnyalatot szoktam összekeverni. Nekem elég 60 ml festék a hajamra. Tövét szoktam festeni a maradékot pedig a hajhosszra kenem. Elég jól kiütötte a vörös árnyalatot a hajamból persze ahogy mosom a végen már kevésbé hamvas de nem vészes. Sajnos előtte fekete voltam és a szín leszedése óta ,elég rezes -vöröses árnyalata lett a hajamnak. Egyébként szép fényes a hajam, pár ősz hajszálam van azokat befedi. Szóval összeségében jó, kicsit szárít. Fejbőrömet nem irritálta. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Antioxidánsok: Erythorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.