Alfaparf

Ár:   3980 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2014. április 2.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Új változat, új összetevőlistával

Szépség olaj, mely azonnali fényt kölcsönöz és lágyságot ad a hajnak és könnyen kifésülhetővé teszi azt. Lenmagolaj kivonatot és E-vitamint tartalmaz, ami erős antioxidáns hatású, ezáltal használatával a haj megerősödik.

Kiszerelés: 50 ml

Anemone01

2020. augusztus 2.

Amióta megváltoztatták az összetevőit, azóta nem használ semmit. Régen ez volt a kedvencem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Dea0609

2020. július 20.

Bár igaz hogy nem egy olcsó termékről beszélünk,viszont nagyon jó ! Nekem nagyon szépen rendbe hozta a hajamat,könnyen ki lehet fésülni,és sokáig is tartott.Az illata valóban hasonlít az egyik férfi parfümre,de ez nem zavar engem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

Indira

2019. december 10.

Érdekes, néha jó, de többnyire semmit nem segít a göndör, száraz hajamon. Biztos h nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 10.

jazmera

2019. október 18.

Több hajvég ápolót kipróbáltam, az én hajamra(hosszú,fekete, vastag szálú) ez vált be legjobban. Ápol, fényessé teszi a hajam és másokkal ellentétben kifejezetten szeretem az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

tunderke0102

2019. szeptember 18.

Nem olcsók a semi di lino termékek, de maximálisan megeri az árát mindegyik. Drogérias cuccokhoz nem is hasonlítható. Imádom ezt az olajat is. Nem zsirosit, finom, de karakteres illata van, sokáig kitart, nagyon kevés kell belőle. Teljesen rendbetette a hajam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Pöti

2019. augusztus 13.

Erős (?) túlzással ez szinte csak szilikon és illatanyag.. Kisebb vagyonért. Én a 15 ml-est vettem majdnem 3000 Ft-ért, a nagyobb is drágább szerintem, mint az itt feltüntetett ár.. Régi bútordarab vagyok ezen az oldalon, amatőr hiba nem utána olvasni az összetevőknek vásárlás előtt.. Én mégis amikor bent voltam a forgalmazónál, azonnal kértem, hiszen amúgy nagyon jók az értékelései. Ennek ellenére nekem az összetevői miatt hatalmas csalódás. Szerintem kifejezetten férfias és erős illata van, persze finom sima lett a hajam vége, de ha sok szilikonra és parfümre vágyok, akkor inkább a Redken argános olaját választanám, annak legalább kellemes nőies illata van. Nekem ez így csak egy 3-as :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

DrAgika

2019. május 20.

Nagyon szeretem ezt a terméket, puha, ápolt és kevésbé töredezett lesz a hajam. Hajmosás után használom száraz hajra. Nem lesz tőle ragacsos érzet és nekem nem is zsírosodik. Érzem, ahogy szívja be a hajam, ahogy táplálja. Az illata sem olyan borzalmas, mint ahogy páran írták, nekem tetszik, különleges. Elég sokáig kitart egy üvegcse, nem kell belőle sokat egyszerre használni. Többször újra vásároltam már és szerintem ezentúl sem fog hiányozni a polcomról. Az ára igaz kicsit húzós, de mindenképp jobban megéri, mint a többi semmit nem érő társára kidobni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

berenyiagness

2019. április 14.

Jó termék, a hajam töredezésének ápolására tökéletesen alkalmas. Heti kétszer használom hajmosás után vagy ha nagyon száraznak érzem akkor hátomszor. Pár csepp elég belőle úgyhogy kitart egy darabig, ár érték arányban megfelelő. Ami nem tetszik benne az az illata és hogy nem lesz könnyebben kifésülhető a hajam tőle ami miatt elsősorban megvásároltam a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

tinyblackpaw

2019. január 6.

Talán van valamilyen vonzalmam a pasis illatok hordása iránt, mert nekem kifejezetten tetszik ez a férfias, markáns illat :D Ami a hatását illeti, nagyon szép fényes, ápolt és puha hajvégeket eredményez, mérséklődött a töredezések száma is amióta ezt használom. Kevés is elég belőle, bár nem olcsó, viszonylag sokáig elég. Nem mondom, hogy ez a világ legjobb hajvégápolója, biztosan találok idővel jobbat is, viszont a drogériás termékekhez képest magasabb minőséget kapok tőle, így megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

ninully24

2018. november 17.

Húúh, nagyon nagyon szeretem. És az illatát is! :D
Amióta alfaparf termékeket hazsnálok, azóta helyre jött a hajam, nem törik, pedig világéletemben száraz töredezett volt. Monjduk nem is vasalom a hajam, szerintem egy évben 10× ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Húúh, nagyon nagyon szeretem. És az illatát is! :D

Antioxidánsok: Tocopherol