KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alfaparf

Ár:   3980 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3820-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2014. április 2.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3820

Új változat, új összetevőlistával

Szépség olaj, mely azonnali fényt kölcsönöz és lágyságot ad a hajnak és könnyen kifésülhetővé teszi azt. Lenmagolaj kivonatot és E-vitamint tartalmaz, ami erős antioxidáns hatású, ezáltal használatával a haj megerősödik.

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 3820, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

leila0803

2018. július 14.

Az egyik legjobb hajolaj.

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

Az egyik legjobb hajolaj.

kukacmukac

2018. július 4.

Imádom ezt az olajat, régóta fix helye van a polcomon. Próbáltam olcsóbb termékeket, de ennek a nyomába sem érnek. Különleges illata van, talán ez az egyik ok, annyira megszerettem, illetve nagyon kevés kell belőle, nekem a derékig érő hajamra bőven elég 1, ha nagyon száraz, 2 nyomásnyi. Valóban elkérik az árát, de a tavaly ilyentájt vásárolt üvegből heti 2-3 hajmosás mellett kb az egyharmada hiányzik. Abszolút megéri és jó szívvel ajánlom.

kukacmukac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

pmarcsi

2018. június 15.

Elhasználtam egy flakont. A hatását nagyon szerettem, tényleg nagyon fényes, és puha lett tőle a hajam. Az illata miatt nem vettem újra, engem nagyon zavart.

pmarcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

kisadri

2018. június 15.

Nagyon szeretem, szinte csak ezt használom évek óta. Ápolja a hajvégeimet, puha, selymes lesz tőle. Leginkább száraz hajra szoktam felkenni, az illatát személy szerint nagyon szeretem.

kisadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Ilcsike1121

2018. június 14.

Nagyon puha, könnyed, selymes lesz tőle a hajam, nem nehezíti vagy zsírosítja, az illatát pedig kifejezetten imádom.

Ilcsike1121
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

Kitkat69

2018. június 14.

Évek óta használom és csak jót írhatók róla. Száraz, töredezett, szőkített a hajam. Nem zsírosodik tőle, nem nehezül el. Én a törölköző-száraz hajra is felkenem és a vasalás után is teszek egy keveset szárazon. Az illata számomra nagyon finom és kellemes.

Kitkat69
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 14.

MinnieBaba

2018. április 4.

Semmivel sem lett különb a hajvégem tőle, mintha egy olcsóbb lenmagolajos hajvégápolót használtam volna el!
Így szerintem nem éri meg az árát! Egyedül az illata tettszett benne!

MinnieBaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Így szerintem nem éri meg az árát! Egyedül az illata tettszett benne!

esztero

2018. március 18.

Evek ota ezt hasznalom a derekig ero hajamra es tokeletesen bevalt, nem neheziti el meg akkor sem, ha sokat teszek ra. Lehet h kulonc vagyok, de imadom az illata, bar az en velemenyem nem relevans, eloszeretettel hasznalok ferfi izzadasgatlokat is :D

esztero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Ancsuk

2018. február 23.

Evek ota visszaterek erre a hajolajhoz, nekem az illata sem zavar. Pont megfelelo az allaga es szine is. Nagyon szep tole a hajam napokig de megis zavart, hogy lattam hogy elkezdett toredezni a hajam es ezt csakis annak tudhato be, hogy en torolkozo szaraz hajra is tettem hajszaritas elott es mint tudjuk az olaj gyorsan melegszik nehezn hul ki ezaltal a hajszaritas utan hő dolgozott tovabb a hajamon ami roncsolta hajamat.. szerintem sokan vagyunk igy aki nedves hajarw is kent olajat.. inkabb oblites nelkuli hajapolo balzsamot teszek ra es szaritas/vasalas utan johet az olaj

Ancsuk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

ilke

2018. február 20.

Nehezen kezelhető a hajam, de ez az olaj csodát tesz vele. Évekkel ezelőtt egy fodrász használta először a hajamon, és annyira gyönyörű és fényes lett tőle, hogy másnap visszamentem megérdeklődni, hogy mégis mit kent rá. :) Azóta használom minden hajmosás után. Könnyebben kifésülöm, selymesebb, csillogó lesz tőle a hajam. Engem az illata nem zavar, bár tényleg egy olcsó férfi parfümre emlékeztet. Hosszú hajam van, így kb. egy évig szokott kitartani egy üveg.

ilke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol