Alfaparf

Ár:   3980 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2014. április 2.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Új változat, új összetevőlistával

Szépség olaj, mely azonnali fényt kölcsönöz és lágyságot ad a hajnak és könnyen kifésülhetővé teszi azt. Lenmagolaj kivonatot és E-vitamint tartalmaz, ami erős antioxidáns hatású, ezáltal használatával a haj megerősödik.

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 2500 , Eladó: karolin90
Állapot: Durván negyede hiányzik, Helyszín: Kunbaja, fizetés: Fizetés banki utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bettina0225

2021. március 14.

Legjobb hajolaj a világon, de tényleg :D Verhetetlen. Össze se lehet hasonlítani a drogériás olajokkal. Kár, hogy csak 50ml-es a legnagyobb kiszerelés.
A hajam sokkal egészégesebb és erôsebb amióta ezt az olajat használom. Mindig újraveszem és már pánikolok, ha látom, hogy fogyóban van. Hajvágás után èrdemesebb elkezdeni olajokat használni (majd aztán napi rendszerességgel )a végekre, mert a töredezett hajon csak az olló segíthet már sajnos. Reggel és este szoktam használni vizes vagy nedves hajon egyaránt. Kellemes illata van, kicsit maszkulinos, de szerintem nagyon szexi. Párom mindig szagolgatja a hajam, teljesen oda van érte :D Tipikus fodrász szalon illat. Ja és egyáltalán nem nehezíti el a hajat. Aki esetleg hasonlót keres olcsóbban, annak még az Orofluidot is tudom ajánlani. De mindenesetre nálam ez viszi a pálmát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 14.

Milka71

2021. január 31.

Hajmosás után a még nedves hajamra 2-3 pumpányit használok. Szárítás után selymesen puha, illatos lesz a hajam. 👩‍🦳

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 31.

fici

2021. január 22.

Csodálatos termék. Próbáltam már többféle hajolajat (drogériás termékek), de rendszerint mindegyik elnehezítette, zsíros hatásúvá tette a hajam. Ez a cucc valóban azt teszi amit ígér: egységessé teszi a hajat, fényt ad, simít. Első szaglásra tényleg férfiparfüm, viszont használat után a hajon tök kellemes könnyed illatot hagy. Szerintem mást már nem fogok használni :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Melaszka

2021. január 2.

A legjobb hajolaj! Használat után nem ragad, nem tocsog, szépen ápolja a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

A legjobb hajolaj! Használat után nem ragad, nem tocsog, szépen ápolja a hajat.

Ashakiran

2020. december 16.

Egészen sok hajolajat kipróbáltam már, és egy kezemen meg tudom számolni, hogy mennyi volt közülük említésre méltó. Ez az olaj áll jelenleg az első helyen, ugyanis eddig ez az egyetlen termék (az ollón kívül), ami látványosan csökkenti a töredezett hajvégek számát. A következő fodrászkodásnál végre nem lesz szükség a hajvégből "kötelezően" vágatni, szóval örülök, hogy rátátaláltam a csodaolajamra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 16.

Nagypaleva

2020. szeptember 11.

A legjobb hajolaj, amit ezidáig használtam. Nem használtam még ennél jobbat! Illata fantasztikus, a hatása pedig ... igazából nem ront a hajamon, de nem is javít, inkább szépíti, ápolja. Az illata miatt is használom elsősorban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

leila0803

2020. augusztus 26.

Az egyik legjobb hajolaj, vagyis inkabb a legjobb. Apol, nem zsirosit, jo es visszafogott illatu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Anemone01

2020. augusztus 2.

Amióta megváltoztatták az összetevőit, azóta nem használ semmit. Régen ez volt a kedvencem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Dea0609

2020. július 20.

Bár igaz hogy nem egy olcsó termékről beszélünk,viszont nagyon jó ! Nekem nagyon szépen rendbe hozta a hajamat,könnyen ki lehet fésülni,és sokáig is tartott.Az illata valóban hasonlít az egyik férfi parfümre,de ez nem zavar engem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

Indira

2019. december 10.

Érdekes, néha jó, de többnyire semmit nem segít a göndör, száraz hajamon. Biztos h nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol