Alfaparf

Ár:   3980 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Szépség olaj, mely azonnali fényt kölcsönöz és lágyságot ad a hajnak és könnyen kifésülhetővé teszi azt. Lenmagolaj kivonatot és E-vitamint tartalmaz, ami erős antioxidáns hatású, ezáltal használatával a haj megerősödik.

Alfaparf Semi Di Lino Cristalli Liquidi 50ml
Ár: 4600 , Eladó: jazmin003
Állapot: új, Helyszín: Csanádapáca, fizetés: banki utalás
Ár: 4599ft , Eladó: fannivea
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Eger, fizetés: Előreutalással vagy személyesen

t.marianna93

2022. december 1.

Igaz kicsit drágább termék, de ez az egyetlen hajápoló olaj amit többször újravettem. Nagyon finom az illata, szépen eloszlik a hajon. Elég egy pár csepp. Sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 1.

drbrk

2022. november 22.

Próbáltam kompromisszumot kötni néhány drogériás termékkel helyettesítve a professzionális termékeket, de az a baj, hogy nem lehet. Így nem kevésbe kerül, de abszolút megéri. A vastagszákú hajam imádja.
Természetesen 5 csillag, nem kérdés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 22.

Természetesen 5 csillag, nem kérdés.

Lilium

2022. július 11.

A fodrászom Alfaparf termékeket használ, és végül annyira szép lett tőlük a hajam, hogy a korábbi szilikon iszonyom is elmúlt. Otthoni használatra csak most kezdtem el próbálgatni, a korábbi hajápolási rutinomba is könnyen beilleszthető volt, érezhetően puhább és fényesebb lett tőle a hajam. Hajmosás után nedves hajra teszek két pumpát, majd hajszárítás után is egyet. Még a következő hajmosásig is kitart az a fény és puhaság amit ad. Az illatát én sem szeretem, viszont pillanatok alatt elillan. Nem kellemetlen, de olyan jó férfias after shave. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 11.

isabelle007

2022. július 9.

Nekem nincs gondom az illatával. Szépen teszi a dolgát, de különösebben nem kiemelkedő. Ami miatt lehúzom, az az, hogy nagyon-nagyon elektromossá teszi a hajat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 9.

Plusskutya

2022. július 9.

Jól működik, csak az illatát tudnám feledni - macsós borotvahabra emlékeztet, ami egyáltalán nem tetszik a hajamon.
A Matrix Ecquisite olajától elalélok és az Indola Glamorous olaja is felér egy illatterápiával. Ehhez képest az Alfaparf elbújhat. Csak azért fogom elhasználni, mert viszonylag hamar elillan ez a 'szag', nagyjából egy órát kell kibírnom, és a hajvégeimet szépen karbantartja.
Andreea Ali (azon kevés YT szépségguruk egyike, akit évek óta figyelemmel kísérek és adok a szavára) mutatta egy videójában, hogy ő minden este tesz a hajolajából a hajvégeire, és befonja. Ez a módszer egészségesen tartja, de nem zsírosítja el a haját. Én ugyan nem minden este, de hajmosások között, ha eszembe jut, ugyanígy járok el, tényleg számít a töredezés megállításában, de nem kell emiatt gyakrabban hajat mosnom. Szóval bevált.
Az olaj csomagolása a legcsinosabb szerintem a most kaphatóak közül, formás üveg igényes pumpával , a polc dísze is lehet(ne, ha nem tartanék attól, hogy leverem, és összetörik), így a fürdőszobaszekrény mélyén lapul, biztonságos közegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 9.

hdori23

2022. július 2.

Fodrászom mindig ezt használja a hajamon. Az illatát imádom, nedves és száraz hajon is szeretem hamar beszívja a hajam. Nem lesz tőle gubancos és nem hagyja maga után azt a tipikus összeragadt olajos érzetet. Árát jól felemelték ennek ellenére szerintem megéri. Az egyik legjobb hajvègápóló termék amit az utóbbi években használtam bár az összetevői nem a legszebbek de a hatása kárpótol valamelyest..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 2.

Kriszta92

2022. június 9.

Nem nehezíti el a hajat, vizes és száraz hajon is tudom használni. Férfi spray illata van de nekem nem zavaró, felkenés után meg nem is lehet sokáig érezni. Eddig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 9.

LadyBianka

2022. január 23.

A legjobb!
Hajmosás után, törölközőszáraz hajra 1-2 pumpányi adag a vállig érő hajamra szerintem elég, és csodás. Sima, illatos, fényes, nem nehezíti el, az illata nekem bejön, de értehő, ha valakinek nem. A férjem is imádja az illatát, direkt mondta, hogy vegyem újra, mert szereti rajtam. :)
Már a 2. üveget használom, az előző elég volt több, mint 1 évig. Megéri az árát.
5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 23.

A legjobb!
5 csillag.

missorsi

2021. november 20.

Tényleg nagyon jó hatású, de nagyon erős, kb férfi after shave illata van amit nem tudok hova tenni.. egy csillag minusz emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 20.

katapapp

2021. október 17.

A barátnőm anyukája ajánlotta a göndör hajamra, ami könnyen zsírosodik. Mindig az volt a bajom, hogy a hajolajok lehúzták a vékonyszálú hajamat és csúnyák lettek a göndör fürtjeim. Ezt hajmosás után kenem rá, nem húzza le, nem zsírosodik tőle gyorsabban és tényleg ápolja a hajamat. A hajvégeim töredeznek, tehát nem fogom azt hinni, hogy esetleg a hajvasalástól teljesen megvédene, vagy nem lenne emiatt töredezett hajvégem, de tökéletes induló szett része, ha oda szeretnél figyelni a hajadra. Szinte örökké elég, én egy éve használom, hetente 2x mosok hajat és még mindig van benne, tehát 4000 forint egy csodaszerért, ami ilyen sokáig elég, szerintem nagyon jó befektetés. Érdekes az illata, mintha a fodrásztól jöttem volna. Ha emellett találsz jó hővédőt, megfelelő sampont, balzsamot, akkor már egy jó hajápolási rutinnal rendelkezel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol