Alfaparf

Ár:   3980 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2014. április 2.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Új változat, új összetevőlistával

Szépség olaj, mely azonnali fényt kölcsönöz és lágyságot ad a hajnak és könnyen kifésülhetővé teszi azt. Lenmagolaj kivonatot és E-vitamint tartalmaz, ami erős antioxidáns hatású, ezáltal használatával a haj megerősödik.

Kiszerelés: 50 ml

lizix

2018. szeptember 11.

Kicsit erőteljes, pasis illata van az olajnak. Vizes hajra kenve jól és gyorsan beszívódik, száraz hajra még nem mertem. Nekem semmi extra puhaságot nem adott a hajamnak, mondjuk én alapból kimosható balzsamot is teszek rá.

lizix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

tditti1991

2018. szeptember 6.

Én pár éve használtam sokáig ezt a hajolajat mert az illata annyira kellemes, mintha fodrásztól jöttem volna. A fodrászom is ezt használta, az ő hatására vettem meg. Az állaga vizes olajos, ragacsos és olajos marad a hajon ha sokat viszünk fel belőle. Nehezen szívta be a hajam, ezért mindig figyelni kellett, hogy épp, hogy csak tegyek belőle.
Azóta az Inecto kókuszos olaját használom és a hatása szerintem sokkal jobb, mint ennek, de az illatával nem vetekszik.

tditti1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

thewildone

2018. augusztus 16.

A fodrászomtól vettem, egyáltalán nem bántam meg. Szép, fényes, egészséges haj az eredmény. Egyet azért levonok, mert az illata tőlem nagyon távol áll.

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Ejszakaikoboldmaki

2018. augusztus 10.

Hosszú évek óta használom, bár mindig kipróbálok másik olajokat, de semmi nem körözi ezt le. Nedves vagy száraz hajra teszem, kevés is elég, de túlzásba sem lehet vele esni. Hatása nem csak fel óráig tart, illata számomra kellemes.
Valóban nem olcsó, de minden fillért megér, ha komolyabb ápolásra van szükség ( amennyi ennél olcsóbb sz@rt kidobáltam már...)

Ejszakaikoboldmaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

leila0803

2018. július 14.

Az egyik legjobb hajolaj.

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

Az egyik legjobb hajolaj.

kukacmukac

2018. július 4.

Imádom ezt az olajat, régóta fix helye van a polcomon. Próbáltam olcsóbb termékeket, de ennek a nyomába sem érnek. Különleges illata van, talán ez az egyik ok, annyira megszerettem, illetve nagyon kevés kell belőle, nekem a derékig érő hajamra bőven elég 1, ha nagyon száraz, 2 nyomásnyi. Valóban elkérik az árát, de a tavaly ilyentájt vásárolt üvegből heti 2-3 hajmosás mellett kb az egyharmada hiányzik. Abszolút megéri és jó szívvel ajánlom.

kukacmukac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

pmarcsi

2018. június 15.

Elhasználtam egy flakont. A hatását nagyon szerettem, tényleg nagyon fényes, és puha lett tőle a hajam. Az illata miatt nem vettem újra, engem nagyon zavart.

pmarcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

kisadri

2018. június 15.

Nagyon szeretem, szinte csak ezt használom évek óta. Ápolja a hajvégeimet, puha, selymes lesz tőle. Leginkább száraz hajra szoktam felkenni, az illatát személy szerint nagyon szeretem.

kisadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Ilcsike1121

2018. június 14.

Nagyon puha, könnyed, selymes lesz tőle a hajam, nem nehezíti vagy zsírosítja, az illatát pedig kifejezetten imádom.

Ilcsike1121
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

Kitkat69

2018. június 14.

Évek óta használom és csak jót írhatók róla. Száraz, töredezett, szőkített a hajam. Nem zsírosodik tőle, nem nehezül el. Én a törölköző-száraz hajra is felkenem és a vasalás után is teszek egy keveset szárazon. Az illata számomra nagyon finom és kellemes.

Kitkat69
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol