Alfaparf

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anita13, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Energia sampon a meggyengült hullásra hajlamos hajak számára. A sampon lenmag kivonatot, szőlő kivonatot, fehérdiót és ruccola-t tartalmaz, melyek segítik megelőzni a hajhullást, illetve csökkentik a meglévő hajhullás mértékét. Revitalizálja a fejbőrt, fenntartja a hajhagyma egészséges környezetét.

Fruzsina89

2018. november 19.

Nagyon szeretem, tényleg erősebb tőle a hajam és nem lesz hamar zsíros. Tartós hajegyenesítés után sómentes sampont kerestem, rengeteg összetevő listát átnéztem nem sok sikerrel. Ez a sampon valóban sómentes több mint egy évet kibír vele a hajegyenesítés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Szépek az összetevői, szilikon-, SLS- és alkoholmentes, így Curly girl method szerint használható.
Gyengéd tisztító összetevői miatt kíméletes. Érezhetően energizálja a fejbőrt. Én nem vártam több ápoló hatást tőle, arra ott a balzsam, hajolaj. Hatékony, bár hosszú hajra gyorsan fogy. Az ára viszont így húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

catyst

2016. szeptember 18.

Fodraszkellekes uzletben javasoltak, hajerosites celjabol. En 2300Ft-ert vasaroltam es nem bantam meg. Eloszor nagyon szaritott, de visszatertem a regi jol bevalt hajpakolasomhoz(akit erdkel privatban szivesen leirom) es a ketto egyutt csodat muvel;). Mintha egy hajszalonbol lepnek ki olyan lagy, jo tapintasu a hajam. Jar az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Anemone01

2016. augusztus 7.

Felét használtam el, mert a hosszú dehidratált hajamat mosás közben nyikorgóvá tette. A hajhullást mérsékelte, de számomra nem éri meg hiszen szeretném védeni mosás közben is a hajam. A tisztó hatása nem a legjobb, csak akkor tisztított, ha nagyobb mennyiséget használtam. Úgy tudom, hogy az alfás samponok koncetráltabbak. Használtam az Indolátol sampont, na az koncentrált volt, de ez egyáltalán nem. Ezt a sampont azoknak ajánlom akinek rövidebb haja van és nem igényel különösebb táplálást, mert valóban mérsékli a hajhullást. Az illata kellemes nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Antioxidánsok: Carnosine, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Lactic Acid, Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Prunus Persica (Peach) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.