Algalys

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: fromthelittlebridge, az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. október 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

repülő mókus

2013. június 20.

Nekem eddig ez a tökéletes szappan. Nem szárít, kellemesen radíroz, krémesen habzik. Na és az illata... az valami mennyei, tényleg nem erős, de kellemes és kitartó. Sokszor esti fürdést követő másnap délután is érzem. Kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

stilusnaplo

2012. szeptember 23.

Nagyon tetszik, nincs erős illata, csak egy nagyon halk, tiszta illatot hagy maga után, ami nappal plusz előny számomra. Nem szárítja a különösebben a bőrt, sietős/lusta időben nem kell utána kenegetni. De jelzem, hogy nekem nem túl száraz a bőröm, inkább csak vízhiányos. Eddig nem voltam szappan-párti, de ez nagyon bejön.

Update: az arcomra is használtam, és egyáltalán nem volt rossz, jól tisztított, de mégsem marta le a bőrömet. Nálam elég sokáig kitartott, mert csak egyedül használtam. Aki szappan-párti, annak ezt mindenképpen javaslom kipróbálásra. Utazáshoz is praktikus, mert nem kell külön cuccokat vinni testre és arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

wishes

2012. március 25.

Nekem is nagyon tetszik, mert annyira finom krémes a habja, és az illata is nagyon friss! Nem szárítja a bőrt, sőt, kicsit hidratál is, szóval néha az arcomat is megmostam vele. Ez az egyik legkedvesebb szappanom-6-7-t egész biztosan "elfogyasztottam" már belőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 25.

fromthelittlebridge

2011. október 10.

Nagyon nagyon meg vagyok elégedve, nemhogy a ronda kis pattanásaimat eltüntette, de még intim szappannak is lehet használni...Az ára egy kicsit borsos, azonban nekem elég régóta kitart és még az illata is jó!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 10.

Hidratálók: Algae Extract, Glycerin, Glycerin