Algemarina

Ár:   500 Ft és 1000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   75 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mijauuu, Módosítva: 2017. március 2.

Ár:   500 Ft és 1000 Ft
Kiszerelés:   75 ml és 200 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Ideális szárazsampon fekete, ill. sötétre festett hajra. A haj néhány percen belül, víz nélkül is kíméletesen tiszta lesz. A haj fénylő, dús lesz, nincs befolyással a haj színére. Használata után a szokott módón formázza a hajat. A haj ápoltnak és szépnek tűnik.

doratarr95

2017. december 31.

A mullerben talaltam ra, az ara nagyon kedvezo volt ezert megvettem. Az elso probalkozas nem volt nagy siker. Nem lehet finoman fujni vele,hogy termeszetes hatast erjek el vele, de ezen tulleptem, probaltam fesuvel igazitani rajta, es legnagyobb meglepetesemre full fekete lett a fesu is, a fejborom is... okes, hagytam szaradni (?) vegul picit fesultem meg rajta es elfogadtam a latvanyt.. (inkabb beletorodtem)
Amikor esetleg meg akartam igazotani a hajamat, az ujjaim feketek lettek.
Azota parszor hasznaltam, viszont egybol hajlakkot fujtam ra es csak ovatosan fesultem, igy nem fogott annyira de azota megvaltam tole. (5-6 alkalommal hasznaltam talan)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Amikor esetleg meg akartam igazotani a hajamat, az ujjaim feketek lettek.

Mijauuu

2017. március 3.

A Batiste szárazsampon helyett keresetem valami olcsóbb alternatívát. A Müllerben találtam rá erre, aztán örömmel fedeztem fel, hogy kapható ebben a pindurka kiszerelésben is - ha beválik, akkor jöhet a nagyobb is. Annak külön örültem, hogy találtam ezt a fekete hajra való verziót, mivel néhány hete elfogott a nosztalgiázási vágy, aztán feketére festettem a hajam...

A beszerzés után rögtön másnap reggel kipróbáltam, mert gyalázatosan elaludtam és nem volt időm hajat mosni. Próbálom én minden rosszban meglátni a jót, úgyhogy valahol örültem is, hogy így alakult, mert így legalább kipróbálhattam az új szerzeményt...
Követtem a használati utasítást (már korábban használtam többféle szárazsampont, szóval nem egy szűzkéz nyúlt hozzá. :D ), szépen felráztam a flakont, a hajtöveimnél befújtam, majd vártam néhány percet... Az illata kellemes, nem zavaró.
Miután törölközővel is kicsit "átdörzsöltem" a fejem, és a tükörbe néztem, akkor láttam, hogy valami nagyon nem stimmel... A homlokom egy részen tiszta fekete lett, aztán kapott az arcom is néhol egy kis szürkés beütést, mindezt úgy, hogy a sminkem már kész volt...
Babát várok, szóval a hormonok is ezerrel szivatnak, majdnem elsírtam magam.... ez csak fokozódott, amikor oldalra fordulva megláttam a fekete füleim. :D
Fúú, nagyon mérges voltam... 70%-os alkohollal dörzsöltem magam, azzal lejött rólam minden. Lehet, hogy más tonikkal, micellás vízzel is leszedhető, de én időtakarékosság miatt egyből a "szerintem biztos beválik" módszerhez nyúltam.
Próbáltam hajszárítóval szárítgatni a hajam, hátha nem hagytam neki elég időt arra, hogy megszáradjon, de ahogy a hajamba nyúltam, ugyanaz fogadott. A világos törölközőmet is szépen összefogta (de 60 fokon kijött belőle!)

Ennek már 3-4 napja... kíváncsiságból a fejemen hagytam, nagyon érdekelt, hogy hogyan lesz a tovább, hogyan kopik...

Azóta is, ha beletúrok a hajamba, megigazítom, ugyanaz a szutykos kis igénytelen, körömkefét nem ismerő kezet veszem ki a hajamból... Ha netalán pedig megfeledkeznék magamról, akkor még az arcomat is sikeresen összemaszatolom vele... Amúgy semmi gond nem lenne, ha pl. lenne nálam ilyenkor egy nagy rajzmappa, mert úgy bárki elhinné, hogy egy pompázatos portrét/csendéletet készítettem szénnel. :D

Összefoglalva: Nekem ez így sajnos használhatatlan. A maradékot azért elhasználom ha épp nem lesz időm hajat mosni, de szigorúan csakis úgy, hogy összecopfozom arra a napra a hajam, és még sminkelés előtt fújom fel. Sajnálom, mert amúgy pedig tök jó lenne! A hajam nem lesz tőle matt, még dúsít is, és a zsírt is szépen"felszívja", napokkal ki lehet(ne) tolni a hajmosást. Szóval amúgy nagyon jó, csak közben mégsem....

Update: Azóta hajat mostam, és bár elég alaposan szoktam, de maradtak fekete foltok a fejbőrömön...na nem mondom inkább, hogy néz ki...
Azt hiszem nagyon sokáig elég lesz ez a kis flakon! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Azt hiszem nagyon sokáig elég lesz ez a kis flakon! :D

Hidratálók: Propylene Glycol