All About Body

Ár:   460 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tabo419, Módosítva: 2014. január 9.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Fürdőtermékek

Intim mosakodó gél Aloe Vera kivonattal mindennapos használatra.

haloittbarbi

2016. január 11.

A legrosszabb amit valaha próbáltam. Hirtelen felindulásból vásároltam, mert gondoltam ennyi pénzért megér egy próbát.
Az állaga olyan mint a folyékony szappané, az illata nem rossz, de sajnos alig habzik. Szerencsére nem irritál.

Ha ebben az árkategóriában keres valaki intim mosakodógélt, akkor inkább ajánlanám a Facelle termékeit pl.
Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Nem venném újra.

bella4

2015. december 11.

Évek óta használja az egész család, olcsó és jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

Évek óta használja az egész család, olcsó és jó.

-.Nikii.-

2015. május 23.

Egy darabig használtam, szerettem, olcsó volt és sokáig kitartott:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Egy darabig használtam, szerettem, olcsó volt és sokáig kitartott:)

fancsi25

2014. szeptember 13.

Nem irritál, elég jó árban van és sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Nem irritál, elég jó árban van és sokáig elég.

1999

2014. április 2.

Kellemes az illata, és nem irritál, ami fontos szempont. Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 2.

Kellemes az illata, és nem irritál, ami fontos szempont. Nekem bevált.

Tabo419

2014. január 2.

Kellemes illata van, hamar habosodik arban is barati, nekem bevallt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Kellemes illata van, hamar habosodik arban is barati, nekem bevallt :)

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.