All About Shine

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. december 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Az All About Shine korpásodás elleni sampon speciális összetétele bizonyítottan csökkenti a korpát. Mindennapos használatra alkalmas, olyan gyakran moshatja meg a haját, amilyen gyakran szükséges. Haját lággyá és könnyen fésülhetővé teszi.

sziximelinda

2013. október 26.

Nagyon szeretem ezt a terméket és most több üzlet polcain keresve, sehol nem találom!! Hogy lehet ehhez hozzájutni?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

epresfagyi

2013. június 3.

A pénzét szerintem maximálisan megéri - kb. 300 ft. Nagyon korpás hajra szerintem egyébként is jobban megéri ha gyógyszertári sampont vásárol az illető, még esetleg a Bánfiról hallottam, hogy hatásos. Nálam szerencsére nem olyan vészes a helyzet, időszakosan korpás a fejbőröm, de akkor mindig segít. Egynek bőven jó. A többi sampon is teli van vegyszerekkel, úgy általában, kivéve persze ami nem, de annak magasabb is az ára nyilván. Én adok rá 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Orchid

2013. március 8.

Eddig 5x használtam, kb. a harmada fogyott el, nem kell belőle sok, mert elég jól habzik, könnyű eloszlatni a hajon és nem gubancos utána, balzsam nélkül is könnyen ki lehet fésülni. Nagyjából el is mondtam ezzel a pozitívumait.
Úgy látszik, hogy a korpával egyelőre nem sikerült megbirkóznia. Nem azt mondom, hogy teljesen hatástalan, mert csökkentette, de valamiért mégsem az igazi. A szaga nagyon furcsa, elsőre nagyon hasonlít a Head&Shoulders samponokéra, viszont van valami erős vegyszerszerű mellékszaga. A másik pedig, hogy eléggé zsírosít. Oké, az én hajam alapból is hamar zsírosodik, de ha hétfő este megmosom, akkor elvárom, hogy a szerdai napot legalább összefogott hajjal át tudjam vészelni. De nem. A nap közepére már másra sem vágyom, mint egy alapos hajmosásra.
Ettől függetlenül el fogom használni, még ha lassan is, de hátha sikerül kiirtani vele a korpát. Ha mégse válna be, akkor se fogok nagyon bánkódni, hogy sok pénzt dobtam ki az ablakon, mert kb. 350 Ft-ba került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

Hidratálók: Propylene Glycol

Kozmetikai szinezék Acid sárga

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.