almost 1.618

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   márkabolt, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tinati, Módosítva: 2021. március 25.

Lelőhely:   márkabolt, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: HelloSkin, 2990 Ft

A könnyű állagú szemkörnyékápolójában a koffeiné a főszerep. Egy igazi reggeli energizáló hatóanyag. Csökkenti a sötét karikákat felélénkítve a vérkeringést a szemünk körül, így mérsékeli kipirosodást, a pirulást és a duzzanatokat.

• 1% pure caffeine
  • 2% pure carbamid
  • SZINERGIÁK: Hyaluronic acid natural monoserum, 1% Retinol natural monoserum, Omega3+9 natural concentrate
  • ROUTINE: 98% NMF Betain+ Sodium PCA/ Almost szérumok/ CAFFEINE FLUID

Ár: 2990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
2000.-almost 1.618 1% Caffeine Natural Eye Fluid
Ár: 2000.- , Eladó: cincur
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a XVII. kerületben, Örsön, Blahán, Corvin negyednél megoldható vagy posta/foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pacsalia

2022. január 21.

Semmit nem csinál, igaz hogy nem irritál de még csak rugalmasabbá sem teszi a szemkörnyékemet.. Minimális hidratáltság érzetet nyújt egy ideig és ennyi.
Értem hogy hamar beszívódó formulát akartak, ez össze is jött, de ez már annyira géles-vizes, hogy nem ad semmit amit kellene neki adni...
Amúgy a márka alga+cink szérumját imádom. De ezt nem fogom újra venni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

Amúgy a márka alga+cink szérumját imádom. De ezt nem fogom újra venni. :(

Amadea

2021. július 25.

A tripeptid szérummal egyetemben vásároltam meg, ez az első két termékem ettől az új, natúr márkától, amely a Phi szárnyai alatt jött létre.
Kissé híg állagú, nagyon koffeines illatú krém, amikor kinyomtam az ujjbegyemre az első adagot, mellbe vágott a jellegzetes, kesernyés illat. Mivel könnyű az állaga, gyorsan beszívódik, szerettem reggelente érezni a hűsítő, összehúzó hatását.
A karikáimmal a nyolc-tíz órás alváson kívül semmi nem tud mit kezdeni, ezt az ígéretet nem is vettem komolyan.
Egyetlen hátránya van: a pumpa szára nem ér le az üvegcse aljára és képtelen voltam a maradékot kikotorni az üvegből, így pocsékba ment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

Boci

2021. július 20.

Nemrég szereztem be ezt a kis csodát. Hozza amit ígér, az állaga enyhén folyós, de szépen bedolgozható a bőrbe, és sminkelni is lehet rá pár másodperc után, amikorra beszívódott.Nekem bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 20.

Zsuzsi216

2021. június 10.

Az első termékek között volt, melyeket beszereztem a márkától.
Állaga eléggé folyós, szépen el lehet oszlatni a szemek alatt. Gyorsan beszívódik, sminkelni is lehet rá.
Nekem hozza amit ígér, nagyon szépen csökkenti a duzzanatot és a sötét karikákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 10.

Az első termékek között volt, melyeket beszereztem a márkától.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Urea, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Squalane eo 1 0