almost 1.618

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   márkabolt, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a HelloSkin-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hannesz, Módosítva: 2021. március 25.

Lelőhely:   márkabolt, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: HelloSkin, 3990 Ft

Az azealinsav egy, a természetben is előforduló dikarbonsav, mely megtalálható a búzában, rozsban vagy az épp árpában. Elnevezéséből egyből arra következtethetünk, hogy karbonsavként egyik funkciója a hámlasztás, de ebben az esetben ez nem igaz. Nincs hámlasztó, sem anti-age hatása, viszont a problémás és érzékeny bőr kezelésében az egyik legjobb hatóanyag, ami létezik.

Három fő problémára nyújt hosszútávú megoldást: pattanások, rozácea és pigmentfoltok. Funkciói pedig a következők:

• Gyulladáscsökkentő hatású lokálisan alkalmazva. Megnyugtatja a gyulladásban levő területeket, és lehúzza a "pirosságot".
  • Antibakteriális hatás: visszaszorítja az aknét okozó Propionibacterium acnes baktérium növekedését.
  • Anti-keratolikus hatás: szabályozza a bőr felső rétegében a sejtosztódási folyamatokat, így csökken a pórusok eltömődésének a lehetősége, és kisebb az esélye a mitesszerek és pattanások kialakulásának.
  • És nem akármilyen hatása van a pattanások után maradt hegek és az UV sugarak által okozott pigmentfoltok halványításában Mindezt úgy teszik, hogy gátolják a melanin termelésért felelős enzim, a Tyrosinase termelését.

Egyszóval tökéletes ellenszer a pattanások pre és post regenerációjában is. A közepes és az egészen súlyos akne kezelésében is teszi a dolgát. Bevethető mitesszeres, tinédzserkori és felnőtt, hormonális (akne ciszták) akne kezelésében is.

Ár: 3990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

curlyangel

2022. március 23.

Még csak 3 hete használom, de valószínűleg az ő érdeme is, h egyre kevesebb patim jön ki. (benzoil-peroxid, szalicilsav és nia mellett) Általában mélyről jövő cisztás aknéval élek, de egyre kevésbé fájdalmasak és hamarabb kezdenek felszívódni. A foltok halványítása ugye hosszabb és macerásabb meló lesz neki, de nagy reményeket fűzök hozzá.
Az 1 csillag levonás csak a kiszerelésnek szól, a pipetta valóban hamar eltömődik és nehéz dolgozni vele (egyszer szépen le is ejtettem, máskor meg feldöntöttem vele az üvegcsét.....(lassabban kell mozogni értemén)) Emiatt inkább kiöntök a tenyerembe egy arcravalónyit, azt a tenyeremben összedörzsölöm, h a szemcsék kisebbek legyenek és könnyebben beszívódjanak és koreai stílben feltapogatom. Meg ugye nagyon fel kell rázni, az ad egy kis karizmot is ;) Napi 1-2 használattal kb. másfél hónapig lesz elég az üvegcse.
Semmi irritációt nem tapasztaltam, G&G szalicilsavával és niával együtt sem. Plusz annak is nagyon örülök, h már a DM-ben is lehet kapni :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 23.

Monika_91

2022. március 18.

Megmentőm.
Lassan 1 éve használom és még mindig imádom.
Amikor kis testem felül a hormonális hullámvasútra, ez a szer hozzá helyre utána.
Sokadik üveggel használom.
A hegeket is szépen halványítja.
Az összetétel miatt a pipetta néha eltömődik, de ezt megugrom. Érte megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 18.

Megmentőm.
Lassan 1 éve használom és még mindig imádom.
Sokadik üveggel használom.
A hegeket is szépen halványítja.
Az összetétel miatt a pipetta néha eltömődik, de ezt megugrom. Érte megéri.

Zsuga

2022. január 5.

Mindenképpen szérumot szerettem volna azelainból nem pedig krémet, így sajnos nem volt túl nagy mozgásterem. Ezelőtt ellocsoltam egy apad-ot, de kb. semmit sem tett az arcommal. Igaz, hogy ez szemcsés, de jól fel kell rázni és már nem is okoz problémát. Jelenleg a második üveggel használom minden este és úgy látom, segít halványabbá tenni az elkapart hegeimet.😥😥

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 5.

n.niki

2021. szeptember 12.

Két hete használom, máris rengeteg javulást látok azokon a területeken, ahol gyakran marad pattanás után piros és/vagy barna folt. Valóban furi állaga van, de eddig nem volt gondom a pipettával, mindig igyekszem alaposan felrázni. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Bolgarka

2021. augusztus 29.

Na hát kb 1-2 hete használom a terméket. Megvannak azok a hátrányok, amit mindenki ír, hogy szemcsés, nehezen adagolható. Viszont, én ezelőtt az aPadot használtam, és ez fényévekkel jobb hatásban. Már most látszik a pigmentfolt halványító hatása, és a pattanásokkal is gyorsan elbánik. Számomra újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Októberi Lány

2021. augusztus 5.

Szeretem ezt a márkát de ezt a terméket nagyon át kellene gondolniuk! Az, hogy szemcsés és hogy rázni kell (erre felirat is emlékeztet az üvegen), nem volt meglepetés, mert már olvastam róla itt is. Az sem, hogy a szép tejfehér üveg és tutifrankó pipettás kupak helyett ezt a “szokásos” kiszerelést kapom sem, bár ez kissé csalódás. Na de arra nem számítottam, hogy nemes egyszerűséggel nem tudom csak kínkeservesen cseppenként kiimádkozni a pipettából! Mert a kis szemcsék, hiába az őrült felrázás, nem oldódnak fel rendesen és eltömítik a pipettát! Vagy tíz percig töfködtem, mire a teljes képemet be tudtam vele valahogy kenni, ennyi idő alatt esküszöm, egy tehenet is meg lehetett volna fejni, ennyi nyomogatás árán pláne. Az ujjaimra meg kicsapódott egy csomó kristályocska, szóval nem igazán oldódtak fel és nem az arcomon kötött ki egy része a hatóanyagoknak, legalábbis vannak kétségeim, milyen hatása lesz ezek után.
Persze, első nekifutásra (dühömben) írtam most ezt, hosszabb távon majd nyilatkozom még, mindenesetre a félkész termék jelleg miatt és mert kényelmetlen használni, egyelőre egy bizakodó “kettest” kap. Nehéz elképzelni, hogy kedvelni fogom ezt a formulát.
Update 1.:
Kereken 1 hete használom és elfogyott a fele! Nem igazán gazdaságos. És ahhoz képest hogy a G&G aPAD olcsóbb és ugyanaz a mennyiség egy hónapra elegendő, ami ebből 2 hét alatt elfogy, plusz azt irtó kényelmes használni ezt pedig egy tortúra... Minden este pumpálom ezerrel, már belefájdult a kezem is, ma pedig végképp eldugult a pipetta, úgyhogy végül óvatosan kiöntöttem egy kis mennyiséget a tenyerembe és úgy kentem fel, de lássuk be, ez nem annyira klassz megoldás.
És ami miatt mérges vagyok: karistolja a bőrömet! Csak úgy, hirtelen egyszer-egyszer érzem, ahogy elkenem, de akkor sokkal erősebben, mintha fizikai hámlasztót használnék, amit ugye minden valamire való tudatos bőrápoló ellenez. Na hát szóval ezt csak azért használom el mert nem akarok ennyi pénzt a kukába dobni, de mindenesetre szörnyen dühítő. Mindamellett, hogy a márka többi általam próbált terméke bevált.
Ja, a hatása semmivel sem jobb, mint a G&G aPAD szérumé. Ha még az lenne... elveszek egy csillagot, gondolkozzon el rajta. Ha elfogyott az üveg, még jövök frissíteni.
Update 2.:
Elfogyott, a kilötyögtetős módszerrel. A pattanásokat nem előzi meg és nem is orvosolja, ha már kialakultak, a többi esetleges pozitív hatását tudja kevesebbért és fényévekkel kényelmesebben a konkurens G&G aPAD széruma. Visszatérek hát arra, erről pedig így, ebben a formában hallani sem akarok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

Update 1.:
Update 2.:

kepszakadas

2021. július 20.

Ez az első termékem a márkától, de lehet nem az utolsó. Az azelaint próbáltam már a TO kreméjében, de nagyon furcsa érzés maradt a bőrömön, úgyhogy azt kb. három hét után tovább is adtam. A maszkviseléstől kialakult pattanásokat semmi mással nem tudtam eddig eltüntetni, egyedül ez segített rengeteget abban, hogy már "csak" a pigmentáció maradjon meg, a pattanások pedig ne jöjjenek vissza (4 hete használom)
A szemcsés textúráról itt már olvastam korábban, és lehet azóta már változtattak az összetételen, de nagyon minimális a szemcsék száma, pedig jól felrázom mindig.
Ami negatív tapasztalat volt vele, és lehet ez tényleg csak 1000-ből 1 eset, hogy rossz volt a pipetta, nem alakult ki benne vákuum, de egy G&G pipettát beletettem és tökéletesen működik azzal is, így nem is jeleztem a gyártó felé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 20.

donttellthem

2021. június 17.

Egyedüli kívánságom, hogy bárcsak ne lennének benne szemcsék, ezen kívül nagyon szuper. Használat előtt fel kell rázni, de a szemcsék csak jóval felkenés után tűnnek el, ami nekem kicsit zavaróvá teszi a használatát, de a hatása miatt kibírom. Ezen kívül a Geek & Gorgeous aPad-ot használtam, az nem igazán vált be. Ez viszont szépen teszi a dolgát, kellemes illata van az édesgyökér kivonat miatt, nem kukacosodik (bár a szemcsék miatt én csak este tudom használni). Összességében nagyon beváltak az almost 1.618 termékek, ez sem kivétel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 17.

Hannesz

2021. április 11.

Nagyon szépen lehúzza a gyulladásokat. Elsőre fura volt a szemcsés textúra, de aztán fel lettem világosítva hogy ez egy rázókeverék jellegű formula. (A szemcsék eltűnnek felkenés után)
Pigmentfolthalványító képességeiről még nem tudok nyilatkozni, ahhoz tartósabb használat szükségeltetik.
Nem potyog, hamar beszívódik, jól rétegezhető.
A szaga viszont arra emlékeztet mint amikor beletüsszentesz a tenyeredbe. Kicsit fura de nem zavaró.
Újravevős cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

Nem potyog, hamar beszívódik, jól rétegezhető.
Újravevős cucc.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.