almost 1.618

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   márkabolt, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a HelloSkin-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tinati, Módosítva: 2021. március 25.

Lelőhely:   márkabolt, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: HelloSkin, 3990 Ft

A szérumba a C-vitamin egyik legstabilabb formája, a MAP C  (Magnesium Ascorbic Phosphate) került bele. Nem bomlik le fény és oxigén hatására, így még a nagyon érzékeny, problémával küzdő bőrűek számára is bátran alkalmazható.

• antioxidánsként hatékonyan veszi fel a harcot a szabadgyökökkel
  • gátolja a melanin termelődését, harcol a pigmentek és a hegek foltjai ellen
  • serketően hat a kollagéntermlésre, javítja a bőrszerkezetet
  • megnöveli a bőr hidratáltságát, rugalmasít

Ár: 3990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

zsazsikus

2021. december 15.

A C vitamin már több, mint 1 éve része a reggeli rutinomnak. Alapvetően a G&G C vitaminos szérumát használtam (ami best ever!), ezt azért vettem meg, mert ki szerettem volna próbálni.
1 hónapja használom, szerintem teljesen jó, nekem nagyon szereti a bőröm! :) Gyorsan felszívódik, jó állaga van, könnyen kenhető. Egyelőre nem érzem, hogy jobb vagy rosszabb lenne a G&G-nél, én ugyanolyannak találom. Bátran ajánlom bárkinek, amit ígér azt hozza! Ha az üvegcse végére érek, és megváltozik a véleményem, majd jelentkezem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 15.

Fufina

2021. december 2.

Nagyon szeretem, öröm használni esténként (néha nappal is szoktam), puha és egységes lesz tőle az arcbőröm, és ami a legfontosabb: pattanások sokkal gyorsabban eltűnnek a segítségével, illetve az utánuk maradt kis hegeket is szépen halványítja. Imádom a letisztult csomagolást, hogy nincs benne illatanyag, és az állagát is (gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet). Abszolút ajánlom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 2.

monika_0822

2021. november 9.

Sokadik üvegnél tartok és nagyon nagy barátnők lettünk ezzel a kis szérummal.
A kedvencem az almost termékek közül.
Sokat segít a pattanásaimon, de főleg az utánuk maradt hegek kezelésében.
Fura érzés, hogy már a felkenés után rögtön regál rá a kis érzékeny bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

Sokadik üvegnél tartok és nagyon nagy barátnők lettünk ezzel a kis szérummal.
A kedvencem az almost termékek közül.
Sokat segít a pattanásaimon, de főleg az utánuk maradt hegek kezelésében.
Fura érzés, hogy már a felkenés után rögtön regál rá a kis érzékeny bőröm.

Boci

2021. július 20.

Nemrég óta használom, de már elsőre nagyon tetszett, a problémás bőröm kevésbé zsírosodott a használata után. Remélem hosszútávon is jóban leszünk. A reggeli rutinom részeként használom, mert este használok hámlasztót, ami után nem tanácsos felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 20.

ami2015

2021. május 27.

Szeretek új C-vitaminos termékeket kipróbálni. Ennek nagyon tetszett az üvege, jó minőségű a hasonló olcsóbb márkákhoz képest, a szérum nekem nagyon jó állagú, könnyen beszívódik és ennyi, hatása nálam nulla, mintha vízzel kenegetném az arcom és sajnos ugyanezt tapasztaltam a retinol szérumokkal és a cinkessel is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 27.

Széncinke

2021. április 11.

Kellemes állaga van, vizes alapú, és baromi jól hidratál. Mióta használom,egységesebb a bőrképem, és simább tapintású a bőröm felszíne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract