almost 1.618

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   márkabolt, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tinati, Módosítva: 2021. március 8.

Lelőhely:   márkabolt, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tengeri alga és cink keveréke gyorssegély a gyulladásos bőrelváltozásokra. Klinikai kutatások bizonyították az összetett hatóanyagpáros hatásosságát. A Laminaria digitata alga nagy százalékban tartalmaz oligoszacharidot, káliumot, magnéziumot és jódot, továbbá alginátokat melyek nagyon jó eredménnyel kezelik az aknés, pattanásos, sebes bőr állapotát. Továbbá hidratáló tulajdonságainak köszönhetően nyugtatják a sérült részeket. A másik kulcsösszetevő pedig a cink-szulfát, mely egyrészt korlátozza a mikroorganizmusok szaporodását, másrészről jótékonyan befolyásolja a faggyútermelést. Élettani szempontból is nélkülözhetetlen nyomelem, mely nagy szerepet játszik szervezeti szinten. Az összetevők több ponton támogatják a zsíros, pattanásos vagy pattanásokra hajlamos bőr egészséget.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

rafi

2022. január 14.

Félig impulzus vásárlás volt az antibakteriális hatása miatt, de az egyik kedvenc szérumom lett. Hígan folyó szérum, ami nagyon könnyen beszívódik anélkül, hogy egy litert kéne a fejünkre locsolni belőle. A gyulladt pattanások is gyorsabban múlnak vele, valamint úgy vettem észre, kevesebb új patti is jelenik meg amikor rendszeresen használom, amiben viszont nagyon látványos hatása van nálam, az a sebgyógyítás (főleg pattanás utáni hegeken tapasztalom), sokkal hamarabb gyógyul vele minden. Emellett ami meglepő volt számomra, hogy szuperül mattít, még akkor is, ha fölé kenem a fényvédőt, és tényleg még a kombinált - néhol tocsogós bőrömnek is nagyon szép finishe lesz tőle, így reggelente használom felváltva C-vitaminnal. Ha elfogy, biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

vidazs93

2021. szeptember 7.

Olyan gyorsan felszívódott, hogy alig hittem el! Szimpatkius, letisztult az összetétele, és kb. minden aktív hatóanyaggal összekombinálható, amit szoktam használni (niacinamid, retinol, hialuronsav), a hosszú távú hatásairól egyenlőre nem írhatok, de nagy reményeim vannak! :)

(ui.: a dm-ben "csak" 4500 Ft, mindenhol máshol 5000 Ft-ért láttam...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

(ui.: a dm-ben "csak" 4500 Ft, mindenhol máshol 5000 Ft-ért láttam...)

Csobanka

2021. augusztus 17.

Kellemes, nem irritál (minimálisan csíp felvitelkor de nekem az OT ha+b5 széruma is vörössé teszi az arcomat) és tényleg visszaveti a zsírosodást szerintem. Nem használom mindennap jelenleg, de első két hétben sokszor napi kétszer is használtam. Az ára nagyon borsos szerintem de megérte nekem mert eddig átzsírosodott minden krémem, ami mostanság elmarad. Jól rétegezhető. Újra fogom venni de 5e Ft-os szérum/tonik egy legalább 3-5 lépéses rutin során már a luxus kategória, miközben a marketing nem odasorolná ezt. Ezért -1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

ilditoth

2021. augusztus 2.

A legnagyobb húzás, hogy a termékpaletta egy részét bevitték a dm-be! Reklám nélkül az ember fejébe kerül a márkanév, és én pl. utána a webshopban is megnéztem a a termékeket (egyelőre csak ezt vettem meg, a dm-ben persze, mert azonnal kell minden)
Folyós, tejes szérum, szerintem mattít, kellemes, könnyen eloszlatható, bár kicsit túl folyós, nem igazán pipettás üvegbe való. Én sebgyógyításra vettem, és mivel még csak egy napja használom, a hatásairól egyelőre nem tudok nyilatkozni, szóval még visszajövök!
Megelőlegezem az öt csillagot, mert lelkes vagyok :)

Update 1 hónap használat után:
Megérdemelte a megelőlegezett bizalmat. Nagyon bejön, tényleg gyógyítja a kis sebeket - igaz, közben elkezdtem a niás tesóját is használni, és ketten együtt csodás párost alkotnak (azt is véleményeztem, nem ismétlem itt magam)
Sima 5 csillag!
Plusz egy a könnyű beszerezhetősége miatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Megelőlegezem az öt csillagot, mert lelkes vagyok :)

Update 1 hónap használat után:
Sima 5 csillag!
Plusz egy a könnyű beszerezhetősége miatt :)

donttellthem

2021. június 17.

Nagyon szeretem, reggeli rutin alapdarabja. Nagyon könnyen beszívódik, nem kukacosodik, kellemes illata van az édesgyökér kivonat miatt. Nekem hozza az ígért hatásokat, pluszban mattít is. Már egy üveggel elhasználtam, és újra is vettem. Összességében nagyon beváltak az almost 1.618 termékek, és ez sem kivétel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 17.

pacsalia

2021. június 8.

Kedvelem ezt a szérumot! Már 2 hét alatt láthatóan jó hatással van érzékeny, pattanásos, zsíros bőrre. Víz szerű az állaga, nagyon könnyen beszívódik :) szerintem ha hosszútavú jó hatása lesz akkor kedvenc lesz!
Még majd az azelainsavas szérumot szeretném mellé beszerezni.
Ha eszembe jut, updatelek majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Még majd az azelainsavas szérumot szeretném mellé beszerezni.
Ha eszembe jut, updatelek majd.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid