almost 1.618

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   márkabolt, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JErzsi, Módosítva: 2021. május 25.

Lelőhely:   márkabolt, online

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zsazsikus

2022. április 6.

Ez a tökéletes hialuronsavas szérum, egyszerűen imádom!
Nagyon szuper az állaga, könnyen beszívódik, rétegzős rutinba is simán belefér, nem kukacosodik tőle semmi. Én reggelente használom a C vitaminos szérum után, hidratáló és fényvédő előtt. Számomra az eredmény is látványos. Meglepődve olvasom, hogy több embernek is piros lett tőle az arca, nekem nem irritálta a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 6.

Ez a tökéletes hialuronsavas szérum, egyszerűen imádom!

monika_0822

2021. november 9.

Másodjára vettem újra, mert nagyon NAGYON bevált. :)
Szereti a problémás bőröm. Nem érzékenyíti tovább, a bőröm pillanatok alatt issza be és nem okoz pattanásokat sem.
Ár-érték arányban szerintem verhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

Másodjára vettem újra, mert nagyon NAGYON bevált. :)
Ár-érték arányban szerintem verhetetlen.

anikof88

2021. augusztus 8.

Nagy reményeim voltak a termékkel kapcsolatban. Mivel szeretem a Phi termékeket,gondoltam ez is szuper lesz. Tévedtem.. magamra kentem es bár nem csípett ,de az egész arcom vörös lett tőle ;( Az ára legalább nem tizenezer volt... maradok a Phi vonalon...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

Zsuzsi216

2021. július 14.

Nagyon szeretem és nagyon jól működik a bőrömmel. Eddig a márka minden általam próbált terméke bejött.
Feszesítő hatását tapasztalom. Így közel a 40-hez nagyon jól teszi a dolgát.
Szerencsére semmi negatívat nem tapasztaltam a termékkel kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 14.

Feszesítő hatását tapasztalom. Így közel a 40-hez nagyon jól teszi a dolgát.
Szerencsére semmi negatívat nem tapasztaltam a termékkel kapcsolatban.

ProbaBaba

2021. július 5.

Óriási csalódás! :-((((
Megláttam a DM-ben, rákerestem itt és nagyon örültem, hogy egy magyar márkát vehetek, ami minden rossz mentes és simán be lehet szerezni egy drogériában (nem vagyok egy nagy netről rendelgetős típus).
A szokásos reggeli rutinomban kezdtem el használni. Ő talán a 4.hyaluron szérum amit próbálok, de ilyet még nem tapasztaltam. Tehat, tisztítás, a szérum és hidratáló. Szóval, semmi extra, de félórával később azt éreztem, hogy viszked a bőröm, mint ha folyamatosan szöszök csiklandoznák.... aztán a tükörbe nézve láttam, hogy vöröslik a fejem... :-(
Egyszerűen nem értem. Korábban használtam olyan h.szérumot ami tartalmazott parfümöt és semmi baja nem volt a bőrömnek tőle. A bőröm alapvetően normál, nincs baja.... és ez egy MINDEN ROSSZ MENTES termék, akkor miééért?!?!?!?😭😭😭😭
Nagyon kíváncsi vagyok kinek, hogy fog bejönni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 5.

Óriási csalódás! :-((((
Nagyon kíváncsi vagyok kinek, hogy fog bejönni.

donttellthem

2021. június 17.

Más hialuront még nem használtam, de ezt nagyon szeretem. Arctisztítás után rutin első lépéseként használom nedves arcra, nagyon hamar, szépen beszívódik, nem hagy maga után semmilyen ragacsos vagy akármilyen rétegeket (más hialuronokkal kapcsolatban több ilyen kritikát olvastam). A hatását abszolút látom, negatív reakciókat nem okozott, nagyon bevált, csak úgy mint az összes többi almost 1.618 termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 17.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid