almost 1.618

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   márkabolt, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a HelloSkin-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: f_fancsu, Módosítva: 2021. május 3.

Lelőhely:   márkabolt, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: HelloSkin, 3990 Ft

Niacinamid, vagy másnéven B3 vitamin főként a problémás bőr számára jelent hosszútávú megoldást azáltal, hogy részt vesz a bőr felborult barrier funkciójának helyreállításában, amelytől nagy általánosságban a bőrgubancok eredeztethetők. Azon túl, hogy jelenléte elengedhetetlen a bőrvédőgát helyes működéséhez megannyi specifikus bőrproblémában elsősegélyt nyújt: zsíros bőr, gyulladások, akne, foltok, hegek.

Ár: 3990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

julill8

2022. május 21.

Ahogy sokan én is a gg Bbombját használtam először, de csak a t-vonalban tudtam és csak reggelre.( Az arcom többi része nem bírta, amikor este is próbáltam nagy pattanásokat okozott. ) Tavaly nyáron váltottam erre és nagyon bevált. Azóta már újra vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 21.

g.alexandra

2022. május 21.

Ez egy csodaszer. Előtte elhasználtam egy Geeg & Gorgeous B-bombot de attól másnap tiszta pattanás lettem, pedig lassan és óvatosak vezettem be a rutinomba. Azt hittem, hogy csak a purging és hozzászokom de mikor már elhasználtam egy üveggel és csak rosszabb lett akkor beláttam, hogy túl sok a bőrömnek.
De! Ez! Egy csoda. Már az első 2 használat után halványultak a pigmentfoltjaim és nem lettem tőle pattanásos. Tökéletes az állaga és a beszívódása. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 21.

Tiabeanie

2022. május 11.

Az első szérumom 10%-os volt, attól kipattogtam, de nem akartam feladni, így amikor megláttam, hogy van 5%os is, hazahoztam. És milyen jól tettem! Nem okoz irritációt és jó érzés használni. Nem szárít, nem ragad és simán tudok rá sminkelni is, ami nekem nagyon fontos szempont. Egyre több kencém van a márkától, szóval bízom benne, hogy hosszú távon is ilyen jóban leszünk. Egyelőre megadom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

doraseres

2022. április 18.

Imádta a bőröm, jó az állaga - nem kukacosodott ellenben a The Ordinary niával amit konkrétan elhasználni nem tudok mert még önmagában is potyog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 18.

summerrain

2022. április 16.

Többször újravettem. Szeretem, hogy illatmentes, nem kukacosodik, és hogy nincs benne cink, ami tudtommal enyhén szárító. Egész arcomra kenem, szemkörnyékre is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 16.

luna.nova

2022. április 14.

Nem mertem egyből a 10%-os niákra lecsapni a sok negatív reakció miatt, így pont kapóra jött, hogy az Almost kapható drogériában, és 5%-os csak. (3-4%tól már bőven hatásos a niacinamide) Nagyon óvatosan kezdtem ezzel is azért, hidratálóba csepegtetve 1-2 cseppet, majd 2 hét után azt az 1-2 cseppet arcra vittem fel. Miután láttam, hogy semmi negatív reakciót nem vált ki a bőrömből, így elkezdtem locsolni magamra, de egyszer sem okozott irritációt szerencsére. Kicsit megregulázta a faggyútermelésemet - azt mondanám olyan 50%-osra csökkent, tehát szerintem elbírna a bőröm egy 10%-osat is. De első niacinamide-nak szerintem TÖKÉLETES, és már tudom, ha nem jönne be a 10%-os, ide bármikor visszajöhetek. Az INCI is egyszerű, de nagyszerű. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 14.

horvathborka

2022. április 13.

Engem a GG nia borzasztóan kicsapott, 2 hónapig imádkoztam neki, próbáltam hidratálóba csepegtetve is, de el kellett fogadnom, hogy az én bőröm nem bírja, ezért odaadtam az egyik barátnőmnek, akinek bevált. Most vettem helyette ezt, mert olvastam, hogy aki hozzám hasonló tapasztalatokkal rendelkezik, azoknak ez bevált. Eddig kétszer használtam, egyszer csak simán 2 cseppet véknyan eloszlatva a többi szérum előtt, egyszer pedig a hidratálómba cseppentve belőle. Eddig nagy változást nyilván nem látok, főleg, hogy csak a rutinom kiegészítéseként próbálkozok vele, most másodjára használva mintha egy kicsit kisimultabb lenne a bőröm tőle, a száraz vagy tocsogósabb, tágabb pórusos részeket mintha kicsit egységesítette volna. Ez lehet a többi hatóanyag miatt is, vagy hogy éppen menstruáció után vagyok, de eddig nem csapott ki, ami jó jel. Az állaga szuper, a többi kencémmel szépen együttműködik, úgyhogy eddig átment a teszten, a hatásáról később jövök az update-tel, addig megadom az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

almaanna

2022. március 18.

Nem rossz szérum, de nekem csak kis javulást hozott. Most a Revolution 10%-os niacinamidját használom, és egyőlre sokkal jobban tetszik. Ár-érték arányban se olyan jó szerintem, mint a Revolution vagy akár az The Ordinary.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 18.

pandahapci

2022. február 24.

Rengeteg niát próbáltam már, ez a fajta is tetszett, vetekszik a legnagyobb márkákkal is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 24.

Lulufej

2022. február 15.

Túl vagyok jó pár Niacinamid szérumon (The Ordinary, The Inkey list, G&G), de nekem ez sokkal jobban működött az összesnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 15.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Lactic Acid