almost 1.618 Sejtmegújító Anti-Redness Vitamin B12 + Ceramide Multilayer Pink Liquid

almost 1.618

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   márkabolt, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Teokleia, Módosítva: 2023. október 17.

Lelőhely:   márkabolt, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ha a leggyengédebb gondoskodásra van szüksége a bőrödnek, a zselés állagú, illatmentes, B12 rózsaszín szérum az egyik legjobb választás lehet számodra. Ez a formula a 2 féle B vitamin és extra hidratáló elemek mellett, 3 féle ceramidot is tartalmaz, hogy bőröd a legmagasabb szintű hidratálást, támogatást és gondoskodást kaphassa.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dorasz20

2024. április 30.

A nappali rutinom része a kis rózsaszín szérum. Én nem vettem észre egyáltalán pirosodást a használata után, szép puha és egységes utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 30.

hildi

Korcsoport: >54
2024. április 9.

Nekem sajnos nem vált be, pedig a marketing, és a pozitív vélemények alapján nagy reményeket fűztem hozzá. Használat után sajnos semmilyen nyugtató hatást nem tapasztaltam, sőt inkább még pirosabb lett tőle az arcom. Valamiért az én bőröm nem szereti ezt a szérumot. Nagyon sajnálom, mert nem az olcsó kategóriába tartozik ez a termék, így nekem csak pénzkidobás volt .A szép pink színe,és az ízléses csomagolása miatt adtam meg a két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2024. április 9.

epona

2024. április 3.

2023.12.
3 hete használom (egyidőben kezdtem el a Rachel Care éjszakai krémmel, és nagyjából egy héttel korábban kezdtem a szintén almost kék szérumot, és a G&G aPAD szérumot használni), mivel eddig nem tapasztalt módon pirosodott ki az arcbőröm, és húzódott, gyorsan összekapkodtam mindenféle terméket, ami reményt keltett bennem. Azért soroltam föl mindegyiket, amiket használok, mert azóta nagyon szép, egységessé vált a bőröm, a menzesz előtti pattanások is minimalizálódtak, és nagyon puha lett, de nem tudom pontosan melyiknek köszönhető, vagy mindegyiknek, de elégedett vagyok. Abban az egy hétben, amíg ezt (és az éjszakai krémet) nem használtam, nem láttam egetverő változást, de nem tudom mennyire várható el bármilyen terméktől az ilyen gyors hatás.

Update:
Kb. másfél-két hete fogytak el a szérumok, és a bőr húzódós érzet sajnos visszatért, így bebizonyosodott számomra, hogy ezeknek volt köszönhető a javulás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 3.

2023.12.

Update:

horvathszabinaa

2024. március 26.

Nem tudom, hogy csak én jártam vele így, de sajnos nekem rák vörös tőle a fejem. Az első 5 másodpercben még jó érzés, de utána annyira érzem a bőrömön, hogy nem tett neki jót. Igazából a TO barrier support széruma helyett döntöttem emellett, mert van külön nia szérumom is és nem akartam még egyet. Nem tudom, hogy azzal jobban jártam volna-e, de ezzel sajnos nem sikerült. Pedig csak plusz hidratálásra vágytam.:( Csak a pink szín miatt 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 26.

karamella92

2024. március 20.

Nagyon szeretem :) cuki kis pink csodaszer, mely nyugtatja hidratálja az érzékeny bőröm :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 20.

Teokleia

2024. január 26.

Őszinte leszek, elcsábított a marketing és a szérum színe. A B vitamin ami benne van, még nincs eléggé kutatva ahhoz hogy számottevő hatását remélhessük, de nyugtató hidratáló szérumnak kiváló. Zselés rózsaszín szépség, este használom retinol előtt vagy más hígabb szérum után, ez sem túl testes de jó tápláló. A bőröm szép feltöltött és ragyogó utána, a szárazabb területeket is simítja, és a ceramidoknak köszönhetően biztos vagyok benne hogy a télen gyönyörűen helyre teszi majd a széltől kifújt arcom. Viszont ennyit tud, és ennyit van szérum ami olcsóbb áron tud. Jó élmény használni de nem veszem újra, nekem nem éri meg.

Update 2 hónappal később: isteni. Helyreteszi a télen szélben hóban sérült barriert mint a sicc. Mégis el tudom képzelni hogy visszatérek majd hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 26.

zsazsikus

2023. október 28.

3 hete használom, minden este. Már most érzem a pozitív hatásait, egyelőre nagyon meg vagyok vele elégedve, sokkal egységesebb és hidratáltabb lett tőle az arcom. Mostanság nagyon zsirosodott a homlokom a nap végére, ugy érzem, azon is segített, amióta használom nem tapasztalok ilyesmit.
Ajánlom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 28.

Ajánlom! :)

Antioxidánsok: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Pentylene Glycol, Glycerin, 2,3-Butanediol, Xylitglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12)

levulinsav sója. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő, a Truthinaging információ szerint pedig mikro-organikus hatása révén tartósítószerként is használatos a kozmetikumokban. Gyakori összetevője a mesterséges tartósítószerektől mentes natúrkozmetikumoknak.

Az édesgyökér gyökerének a kivonata. Egyik fő tulajdonsága, hogy bőrvilágosító, bőregységesítő, depigmentációs hatása van, amit glabridin nevű komponensének köszönhet. Egy tengerimalacok bőrén végzett kutatás kimutatta, hogy 0,5%-os mennyiségű glabridin hatásosan képes az UVB sugárzás okozta pigmentfoltokat csökkenteni. De olyan kutatási eredményeket is találni, amik szerint bőrvilágosító hatása még a hydroquinone-nál is jobb (forrás), miközben biztonságosan használható, az esetleges mellékhatások minimálisak. A glabridin emellett antioxidánsént is számon tartott komponens, valamint gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató hatással is bír, amit egy másik komponensének, a glycyrrhizinnek köszönhet. Atópiás dermatitisz, rozácea és ekcéma esetén is segíti enyhíteni a bőr gyulladásos állapotán.

Lipid féle. Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található. A kozmetikai iparban leggyakrabban liposzómák létrehozására és más összetevők bevonására és stabilizálására használják.