almost 1.618

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Lelőhely:   márkabolt, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PradaAngel, Módosítva: 2021. augusztus 9.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   márkabolt, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Gél állagú, enyhén habzó arctisztító, melyet extrán érzékeny bőrűek is használhatnak. Az erdei mályva kivonat nyugtatja az érzékeny bőrt. A gél bázisát adó gyengéd cukortenzidek nem irritálnak, a mindennapok szennyeződéseitől gyengéden tisztítják az arcbőrt. Szemben az agresszív tenzidekkel, -melyek jól tisztítanak, de roncsoló hatásúak hosszútávon, és könnyen felborítják a bőr ideális flóráját- még hidratáló hatásuk is van. A cukortenzid egyik fő eleme a glyceril oleate nevű biolipidet tartalmaz."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Csobanka

2021. augusztus 23.

Annyira sérült a bőröm védőgátja, hogy kénytelen voltam betárazni arclemosóból is illat mentesre. Nagyon meg vagyok ezzel elégedve. Jól leszedi a maradék enyhe sminket, napvédőt, koszt, amit a micellás víz vagy arclemosó tej rajtam hagy. Nem érzem, hogy irritálna és néha csikorgós tőle az arcom de inkább csak a tisztaság érzése miatt, nem húzódik a használattól a bőröm bár utána rögtön pakolom is a rutin többi lépését. Ára mennyiségéhez képest borsos, azonban annyira tetszik, hogy abszolút megérte nekem. Lehet csak most használom, amíg rendbe jön bőröm mert kb 5-6 hetet adok egy tubusnak, most 2 hetet már le tudtam vele és állandó arctisztítónak drágállom vagy annak aki nincs erre rászorulva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 23.