almost 1.618

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   márkabolt, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyuszi, Módosítva: 2021. július 26.

Lelőhely:   márkabolt, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Komplex formula, melyben a gyulladáscsökkentés és a hidratálás kéz a kézben jár egymással.

Ár: 4000 , Eladó: Monicsajszi
Állapot: Új, egyszer kipróbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy fox post, automata 890 házhoz 1590-
Ár: 2200 Ft , Eladó: Bojca
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés: banki átutalással/személyes átvételkor. A terméket Foxposttal/postával tudom küldeni.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

katakatakata

2022. március 29.

Nem szeretem a szagát, nekem túl sűrű, de a legnagyobb baj, hogy akárhányszor használtam az arcomon óriási, gyulladt, fájdalmas patik lettek.. pedig pont az ellentétének kéne történnie. Sajnálom, hogy nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 29.

pacsalia

2022. március 23.

Mióta megvettem, le sem akadok róla. Nagyon jót tesz a bőrömnek és minden más háttérbe szorult mióta ezt használom. Nem is igényel többet a bőröm. 1 hét után már szinte minden gyulladást eltüntetett vagy visszaszorított és gátolja a túlzott olajtermelést.
Zseniális cucc❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 23.

Zseniális cucc❤️

monika_0822

2021. november 9.

Főleg nyári sportolás előtt szoktam használni, amikor lusta vagyok külön felvinni mindent a bőrömre és ezt csak felkenem tisztítás után, nyomok rá egy kis fényvédőt és helloszia! tökéletes. :)
Amióta rendszeresen használom, kb. zéró új pattanás.
Nekem nincs szükségem többre. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

Amióta rendszeresen használom, kb. zéró új pattanás.
Nekem nincs szükségem többre. Nagyon szeretem.

Bolgarka

2021. szeptember 18.

Nem rossz, nagyon kellemes használni, de igazából kb egy hónapnyi használat után nem igazán vettem észre változást tőle. Ártani nem árt, hámlasztás után ad egy kis plusz támogatást a bőrnek, és jól hidratál. Ha valakinek érzékeny vagy gyulladásra hajlamos bőre van, akkor egy szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

skinloveforever

2021. július 30.

Már első nap amint megjelent megrendeltem és örülök is neki mivel azóta láttam el is fogyott rögtön és már egy hete nem is rendelhető. Alapvetően száraz és nagyon NAGYON érzékeny a bőröm, ha nem tetszik neki egy hatóanyag, az időjárás vagy bármi változás a rutinban akkor pattanásokkal tud reagálni amik amúgy nem jellemzőek csak ha kényeskedni van kedve :D Emiatt nekem a hidratálás, a gyulladáscsökkentés és a nyugtatás kulcsfontosságú a rutinomban.
Külső: sötétbarna üvegcse, kis műanyag kupak és tubusos pumpás megoldás
Állag: kicsit bőrszínű-bézses fluid állagú sűrű folyadék, teljesen szagtalan
Én elsőre kicsit sokat tettem fel, ennek ellenére azonnal beszívta a bőröm kb 2 perc alatt és utána sem volt az a szérumok utáni szokásos ragacsos érzés, hanem a bőrömnek puha bőr tapintása lett mintha semmit nem kentem volna rá ami ilyen 36 fokos hőségben abszolút pozitív.
Eddig 2 alkalommal használtam ezt a fluidot úgyhogy később még jövök updatelni de egyenlőre nagyon meg vagyok vele elégedve. Azonnal hidratálta a bőröm és a meglévő pirosságot, rozaceát és múlófélben lévő pattanásokat is nagyon szépen lenyugtatta. Összességében olyan érzés mintha egy hosszú, fárasztó nap után leülök pizsiben meginni egy finom gyógyteát és teljesen megnyugszom :D Körülbelül ilyen érzés ez a kis fluid a bőrömnek. Hidratál és nyugtat, a legnagyobb hőségben és izzadásban sem nehezíti el a bőröm ami miatt szerintem zsíros bőrűeknek is szuper választás.
A márkától ez a második termék amit kipróbálok és egyenlőre nagyon meg vagyok vele elégedve. Az én mindenre érzékeny bőröm ami még a mindenmentes hiperszuper Bidoerma, Uriage Vichy vagy Eucerin termékektől is szenvedni tud eddig nagyon jól reagált rá.
Pár hét használat után még frissítek, addig is remélem a márka megtartja ezt a kis csodát nyár után is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

Külső: sötétbarna üvegcse, kis műanyag kupak és tubusos pumpás megoldás
Állag: kicsit bőrszínű-bézses fluid állagú sűrű folyadék, teljesen szagtalan