Aloive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: francais, Módosítva: 2017. március 8.

Kategória:   Samponok

Öko-test emblémával ellátott gluténmentes, vegán termék.

Zsuzsu7

2016. április 13.

szuper!
volt,ugyanis kivonták a forgalomból

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

szuper!
volt,ugyanis kivonták a forgalomból

bettbett

2014. augusztus 5.

Nekem már az első használattól kezdve sokat segített, hosszú idő után ez az első sampon, amivel elég 3-4 naponta hajat mosnom, plusz szerintem az illata is nagyon kellemes, ezért szeretem. Az ára valóban elég magas, de nekem megéri, mert sokat javított a hajamon.
Az egyetlen problémám vele, hogy nagyon összegubancolja a hajam, ezért használok hozzá még alverde balzsamot, mert csak így lesz igazán puha tapintású a hajam. Eddig nem találtam aloive márkájú balzsamot, pedig ha lenne, biztos kipróbálnám:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

jud678

2014. május 12.

Az illata kicsit erős, de azért viszonylag kellemes, még nem jöttem rá, mire emlékeztet.
Van benne ugye parfüm, ami szerintem felesleges bele, sok benne a habzóanyag, és habzik is rendesen, a hasonló samponoktól eltérően. Jól össze tudja gubancolni a hajam, ez mondjuk rövidebb hajnál talán nem tűnne fel. Frissít, és ez hajszárítás után is érződik, ahogy az illata is sokáig megmarad. Eddig a felét használtam el. Az ára viszont 2000.- körül mozog. De mivel tényleg habzik, nem kell belőle túl sok egy-egy alkalomhoz. Ami meglepett benne, hogy ez az első olyan samponom, amivel sokkal ritkábban kell hajat mosnom. Ezért pedig megkapja a csodaszer minősítést :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 12.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Glycerin, PCA Ethyl Cocoyl Arginate

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.