Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: ForestNymph, az összetevőket feltöltötte: m. a., Módosítva: 2014. január 7.

Kategória:   Szappanok

Gyengéd krémes sminklemosó szappan selymes shea vajjal minden bőrtípusra. Eltávolítja a szennyeződéseket, miközben ápolja a bőrt, összehúzza a pórusokat. Egzotikusan erotikus ilang-ilang és mediterrán citrusos illatok keverékével felfrissítik lelkedet, megnyugtatnak, kiegyensúlyoznak.

Zsokaa

2015. november 29.

Jól tisztít, jól habzik, és nem szárítja a bőrt. Igazából se szebb, se csúnyább nem lett a bőröm állapota tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

crazy cat lady

2014. április 22.

kis termékmintát kaptam belőle a rendelésem mellé. az illata nagyon megtetszett,így rögtön kipróbáltam. az alapozót,púdert,pirosítót szépen leszedi, a szempillaspirált már nem olyan könnyen,de leszedi. annyira megszerettem, hogy ez lett a mindennapi arctisztító szappanom. azt vettem észre, hogy a használatától megnyugszik a bőröm és sokkal szebb is lett. kicsit szárít,de ezt úgy oldom meg, hogy még a vizes arcomra kenek egy kis shea vajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

v.szilvia789

2013. december 31.

Ez az első sminklemosó szappanom és nagyon elégedett vagyok vele. A sminket leszedi, de nem szárítja szanaszét a bőrt. A pórusösszehúzó hatása valóban igaz, amit nagyon ritkán tapasztalni. Avéne arctisztítómat cseréltem le rá, ez kb. fele annyiba kerül és már néhány nap használat után látványosan szebb lett a bőröm. Nagyon sokáig elég, a 30 g-os darab másfél hónapja van meg és még legalább egy heti adag maradt belőle. Az egyetlen probléma, ami esetleg zavaró lehet benne, hogy nagyon erős illata (szaga?) van az elején a szappannak, kell kb. egy hét, mire elpárolog belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 31.

stella06

2013. szeptember 14.

Nagyon tetszik! Egy mintát kaptam belőle (30 grammos?), pár hétig tudtam használni arcmosáshoz, remek. Szerintem elég jól tisztít, kordában tartja a kisebb bőrhibákat, nincs kellemetlen illata (igazából olyan semmilyen, éppen ezért nem is zavaró). A mitesszerek megmaradtak mellette, bár mintha segített volna lassítani a feltöltődésüket. Viszonyítási alapként a Manna-termékekhez tudom hasonlítani - azok nekem gyakran marták a bőrömet, ez nem. Valószínűleg a fő alapanyag (kókuszolaj vs. olíva- és ricinusolaj) különbsége miatt.
Ahogy a többi ilyen szappan, ez is elég drága, de emiatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

margoca24

2013. július 14.

Egy hete használom ezt a szappant, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Az eddigi legjobb, melyet arctisztításra kipróbáltam. Az állaga nagyon jó, takarékos, ugyanakkor jól habzik. Az illata is szuper.
Shea vajjal kombinálva szerintem teljes körű ápolást biztosít.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, határozottan 5 csillag :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

Shea vajjal kombinálva szerintem teljes körű ápolást biztosít.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, határozottan 5 csillag :-)

janina66

2013. július 9.

Én igazából arclemosónak használom. Tökéletesen lemossa a sminket és tökéletesen tisztítja az arcomat, úgy hogy nem szárít és nem húzódik utána a bőröm. Eddig az Ilcsi zöld szappanját használtam arctisztítónak, mert a fekete túl erősnek bizonyult. Azonban a zöldtől is húzódott a bőröm és egy idő után szárított is. Így most a Alora Natura Ilang-Ilang Sminklemosó Szappannal kombinálva használom. Amikor érzem, hogy a zöld szappantól kezd száradni a bőröm akkor arclemosáshoz az Alora Natura szappant használom inkább pár napig. Természetesen a sminklemosáshoz mindig az Alora Naturat használom. Azonban ha elfogy a zöld szappanom,akkor szerintem csak az Alora Naturat fogom használni, mert tökéletesen bevált és szerintem nagyon olcsó, az Ilcsihez képest meg sokkal olcsóbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

Nessy

2013. április 4.

Nagyon hatásos sminklemosó, picit csípi a szemet, és már az illatát is megszoktam, így repül a 4 csillag!:)
A feladatát kíméletesen, irritáció nélkül végzi. Az én sminkem BB krémből, púderből, pirosítóból, szemhéjtusból és szempillaspirálból áll a legtöbbször, de az erős színű, csillámos szemhéjpúdereket is leviszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate
Illatanyagok: Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil, Limonene, Linalool, Geraniol