alouette

Ár:   349 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kiszerelés:   50 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Extra puha nedves toalettpapír aloe vera kivonattal.

• A bőr különösen finom tisztítására
  • Hidratáló hatású
  • Bőrsemleges pH
  • Alkohol- és parfümmentes
  • Biológiailag lebomló

AnGeska

2020. február 29.

Jelenleg a kedvenc törlőkendőm. Nagyon puha, elég nagy lapok, kellőképpen nedves. A csomag záródása kifejezetten jól működik, masszívabb sokkal, mint a Zewáé, nagyon jól zár és könnyen is nyitható. Illatmentes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

mlexa

2020. január 19.

Olcsó és jó! Kellően nedvesek és nagyok a lapok. Nem szakadnak. Ár-érték arányban tökéletes! Viszont az illata nem olyan jó. Ez miatt négy csillag, de ez elég másodlagos dolog 😀

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

szeliger

2019. október 17.

2018.okt.9. Most akcióban kapható a Rossmannban, így került a kosárba. A csomagolás rendben van, bár a lezáró fólia meglepetésemre merevebb, mint egy lapka hajtható fel. Az első pár kendő nagyon nehezen jött ki, szorosan van csomagolva, az első kendőt el is szakítottam. Meg is ijedtem, ha ez ilyen szakadós lesz, hogyan lehet majd használni, de eddig nem okozott balesetet. A kendők kellően nedvesek, puhák és simán beledobhatóak a wc-be, a leírás szerint könnyen lebomlanak. Ezzel együtt nem biztos, hogy újraveszem, valahogy nem kattantam rá.

2019.okt.17. Dehogynem vettem újra, az elmúlt évben már nagyon sokszor! A minőség dicséretes, az ára pedig barátságos, úgyhogy meg is adom a maximális csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 17.

szanii

2019. július 24.

Csak úgy rábukkantam, gondoltam megér egy próbát. Eddig sima törlőkendőt használtam, de azt ugye WC-be nem lehet dobni. Így kerestem egy alternatívát, és nagyon megszerettem! Első használat előtt olvastam a véleményeket, így már körültekintően nyitottam fel és vettem ki az elsőt, hogy ne szakadjon el. Szinte illatmentes, funkcióját jól ellátja. Szerintem szuper. Lehet, hogy fogok még venni belőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

dunaimano

2019. január 25.

Rossmannos nedves toalettpapírok között nekem eddig ez a kedvencem. Valóban elég szorosan van csomagolva, az első nekem is elszakadt, de azóta egyik másik sem. Kellően nedves, jó illata van, nagyon puha, szuper anyagból készült. Ebben a kategóriában nálam a Zewa az etalon, és eddigi kísérletezéseim során eddig ez az, amit a leginkább szerettem. (Más illatú társát viszont kevésbé...) Biztosan fogok még ilyet vásárolni a későbbiekben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice