alouette

Ár:   199 Ft és 549 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 db és 50 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: motorosvicus, Módosítva: 2017. február 10.

Ár:   199 Ft és 549 Ft
Kiszerelés:   10 db és 50 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Mandula és E-vitamin tartalmú, kíméletes nedves törlőkendő sheavaj illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

wildrose

2019. július 27.

Kellemes illatú, jó méretű kendő, elég nedves és szuper minőségű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 27.

Kellemes illatú, jó méretű kendő, elég nedves és szuper minőségű.

orsipanka

2019. május 28.

Az újabb kiszerelését vettem meg, az 50 db-osat. A kendőt jó érzés használni, jól tisztít, kellemes illata van. Viszont a csomagolásával egyáltalán nem vagyok megelégedve. Amikor tele van a tasak, nehéz kiszedni a kendőket, egyszerre több is kijön és többször elszakadnak. Mire a tasak feléhez értem a lezáró műanyag teljesen levált és nem lehet már visszazárni rendesen, be fognak száradni. Szerintem azért nem ér dupla annyit, mint a kamillás társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Kinga79

2019. február 14.

Nekem az a verzió van meg, ami picike és rendes műanyag "fedele" van, ami rendesen lezárható, nem száradnak ki benne a kendők. Praktikus, mert kis táskában is elfér, nagyon jó illat, kellően nedves., Csak sajna nem lehet kiszedni a tasakból, akad, szakad. Lehetne kisivel nagyobb is- bár akkor nem lenne ennyire táskabarát. Kár érte. Mivel szakad és ezért nehéz rendeltetésszerűen használni, csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

allebag2

2017. október 25.

Nagyon jó minőségű,vastag, nedves, illatos és ápoló kendők. Mindig problémás a sheás termékeknél ez az illat dolog, mivel a shea vajnak normál esetben nincs különösebb illata, maximum ilyen füstös-semleges, ennek a törlőkendőnek viszont nagyon finom púderes illata van. Nem szárad ki bontás után sem, kulturáltan le lehet ragasztani a csomagot. Sokkal minőségibb, mint a márka kamillás tagja. Ég és föld a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

jkrisztie2

2016. szeptember 22.

Nekem pedig nagyon tetszik ez a törlőkendő. Extra puha, finom mandula illattal, megfelelő nedvesség, semmi olajos érzetet nem hagy maga után. Rendkívül kellemes használni, most az akcióban jól be is vásároltam belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

szivecske

2016. augusztus 30.

Szerintem nem rossz... vastag kendők, nagyok és puhák... az illata nem a legjobb, elég gejl... Ezt leszámítva számomra megfelel, de azért van nála jobb és egyelőre nem tervezem újra venni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

fairynorah

2016. augusztus 16.

Csak azért vettem fel a listára,hogy más is tudjon róla: BORZALMAS.
Kellemetlen az illata, és egy olajos,csúszós felületet hagy maga után. Konkrétan 49 darabbal dobom ki a kukába. Ne vegyétek meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Csak azért vettem fel a listára,hogy más is tudjon róla: BORZALMAS.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin