Alpecin

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fanni21, az összetevőket feltöltötte: d-i_n-a, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Hajápolás

Koffeint tartalmazó összetevő-kombinációval az Alpecin aktív fázisban tartja a hajhagymákat, és meghosszabbítja növekedési fázisukat: Ellensúlyozza az idő előtti hajhullást. Növeli a hajhagymák termelékenységét. Növeli a hajnövekedés sebességét.

KisCsi

2021. május 19.

Ahogy sokan előttem írták, az adagolója agyrém... rögtön az első alkalommal sikerült a szemembe csöpögtetni... :D
Ezután én is spray-s flakonba öntöttem át és bőszen fújkáltam minden este. Nagyon hamar elfogyott és csak minimálisan vettem észre hogy mérsékelte volna a hajhullásomat, ezért kicsit pénzkidobásnak éreztem. Az illata tényleg férfias de ez lett volna a legkevesebb...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

oszdaniella

2021. május 15.

Az adagoló annyira nem praktikus, én átöntöttem egy spray flakonba. Imádom, hogy bizsergeti a fejbőröm. Én igazából össze vissza használom. Itthon karanténban volt hogy naponta-2 naponta befújtam a fejbőröm, belemasszíroztam, vagy hajmosás után csak a kis babahajaimhoz fújtam. Rengeteg babahajam nőtt, illetve a hajnövekedésem is mintha gyorsabb lenne. Majdnem 2 hónapja használom, és látványos a változás. Felénél járok a flakonnak kb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

merciszb

2021. május 7.

Nekem nagyon bevállt, imádom a bizsergető érzést a fejbőrömön és már az illatával is megbarátkoztam :)! Lehet sokan furán néznek majd rám, de én a szemöldökömre is használom, mert anno túlszedtem, de ez a cucc szépen vissza is növesztette :) csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

zsófi84

2021. február 25.

(1) Fejlesztek egy szuperhatásos hajnövesztőt, ami nők és férfiak haját is növeszti, és belekeverek férfiparfümöt, hogy csak a piac 50 %-ának legyen jó. (Nem illan el, hanem megszokja az orrod) WTF, Alpecin!?

(2) Fejlesztek egy szuperhatásos hajnövesztőt, és beleteszem egy teljesen alkalmatlan adagolóval ellátott flakonba. WTF, Alpecin?!

(3) Amúgy jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

(3) Amúgy jó.

edinaa225

2021. február 23.

Végre megtaláltam amit évek óta kerestem. Sajnos foltokban kihullott a hajam , 2.flakonnal használom, azokon a területeken ahol láttam kevesebb reggel este fújkáltam teljesen "besűrítette baba hajjal" azokon a területeken a hajam ahol nem volt :) Megvagyok elégedve, sztm egész évben fogom használni.Kerastase Minoxidil is használtam de ez sokkal jobb tőle úgy érzem :) olcsobb is. Mellette több vitamint is szedek, szelén d vitamin, vas tabletta, c vitamin.. de a legjobb hatást ennek a kis csodaszernek tudhatom be :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

kismadár

2021. február 21.

Nagyon kellemes használni, egyáltalán nem látszik meg a hajon. Nem tapasztja össze, nem zsírosít, nem szárítja ki. Kicsit bizsergeti a fejbőrt, mint a mentol, de ez nem zavaró. Férfias illata van, de gyorsan elillan. A hatásáról sajnos nem tudok sokat mondani, csak egy flakonnal használtam el belőle, most mást tesztelgetek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Biancah

2020. szeptember 17.

Update: 3 hónapja használom, ennyire volt elég a flakon úgy, hogy majdnem mindennap használtam. Nekem csodaszer, szemmel láthatóan szépen visszasűrűsödött a hajam, még a fodrász is megjegyezte. Én nagyon szeretem a bizsergető érzést a fejbőrömön, és külön pluszpont, hogy száraz hajon használva sem lapul le utána, sőt nekem kissé meg is emeli a hajszálaimat. Egyáltalán nem zsírosít. A jellegzetes férfi illata gyorsan elillan egyébként, tehát nem zavar be a sampon és balzsam illatába. Időközben áttöltöttem én is fújós üvegbe, és pikk pakk megvagyok vele. Újra fogom venni, ez biztos!

Szeretném, ha gyorsabban nőne a hajam, kicsit erősödnének a hajszálaim. Pajzsmirigy betegség miatt kicsit megritkult plusz idiótaságomból fakadóan 15 hosszú évig szőkítettem. Most az eredeti lenövesztése a cél.
Mindegy is, az előbb mostam hajat és nem akartam hinni a szememnek: mindig, de mindig hullott a hajam hajmosás közben, maradt a kezemben. Most egyetlen egy, azaz egy(!) darab hajszál maradt a kádban. Döbbenet, erre amióta az eszem tudom, nem volt példa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

ramonav

2020. augusztus 11.

A samponjával együtt használom ill. hajvitamint is szedek mellé. Szerintem használ, együtt helyrehozták a hajam. A használata az eredeti csomagolásban macerás lehet, az itteni vélemények hatására én rögtön átöntöttem egy fújós flakonba, úgy egyszerű felvinni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

snowyfairy

2020. július 16.

Update: Január óta heti 2x használom, de a hatása már semmit sem ér. A hajam eléggé hullik, igaz mellette nő is ezerel. Inkább hajnövesztésre való mint hajhullás megfékezésére.

Kb 8 hónapja hullik a hajam. Alapból kevés, vékonyszálú, szóval ápolószerek tömkelege van a fürdőszobában. Hiába a sok vitaminnak amit szedek, a hajam durván hullik.
Végső elkeseredésem hatására megvettem január 3-án. Így 1 hónap használat után a hajam drasztikus hullása megállt. A fésűn sem akad fenn 5 szálnál több. Ajánlom mindenkinek az Alpecint. Nem kell félni, hogy kiszárítja a fejbőrt, nekem alapból nagyon száraz a fejbőröm, de ez nem ront rajta. Heti 3 alkalommal használva csodákra képes. Az illata sem erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

bianka093

2020. április 3.

Kb 1éve használom rendszeresen és rengeteg babahajam nőtt tőle. Szinte hihetetlen. Átöntöttem pipettás üvegbe és így sokkal gazdaságosabb az adagolása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Hidratálók: Niacinamide, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Retinol és az ecetsav észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A retinoidok az A-vitaminhoz hasonló kémiai szerkezetű, azzal azonos vagy legalábbis hasonló biológiai hatású vegyületek közös neve. Antioxidánsokat tartalmaznak, amelyek megkötik a szabadgyököket, megnövelik az irha vérellátását, szabályozzák és felgyorsítják a sejtek cserélődését, segítik a kollagén növekedését. Nemcsak a "felszínen" dolgoznak, mint az AHA és a BHA savak, hiszen lejutva az irháig (dermisig) visszaprogramozzák az UV sugarak által megsérült DNS molekulákat, újra egészségessé téve azokat. A retinyl-acetat kiválóan képes beszívódni a bőrbe a bőr zsírnemű anyagain keresztül. Az EWG szerint mérgező lehet az emberi szervezetre (sejthalált okozó, rákkeltő hatású és reprodukciós toxin), ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata, terhes nők esetében pedig kifejezetten kerülendő összetevő.