Alpecin

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fanni21, az összetevőket feltöltötte: d-i_n-a, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Hajápolás

Koffeint tartalmazó összetevő-kombinációval az Alpecin aktív fázisban tartja a hajhagymákat, és meghosszabbítja növekedési fázisukat: Ellensúlyozza az idő előtti hajhullást. Növeli a hajhagymák termelékenységét. Növeli a hajnövekedés sebességét.

snowyfairy

2020. július 16.

Update: Január óta heti 2x használom, de a hatása már semmit sem ér. A hajam eléggé hullik, igaz mellette nő is ezerel. Inkább hajnövesztésre való mint hajhullás megfékezésére.

Kb 8 hónapja hullik a hajam. Alapból kevés, vékonyszálú, szóval ápolószerek tömkelege van a fürdőszobában. Hiába a sok vitaminnak amit szedek, a hajam durván hullik.
Végső elkeseredésem hatására megvettem január 3-án. Így 1 hónap használat után a hajam drasztikus hullása megállt. A fésűn sem akad fenn 5 szálnál több. Ajánlom mindenkinek az Alpecint. Nem kell félni, hogy kiszárítja a fejbőrt, nekem alapból nagyon száraz a fejbőröm, de ez nem ront rajta. Heti 3 alkalommal használva csodákra képes. Az illata sem erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Biancah

2020. június 22.

Egy hete használom, szeretném, ha gyorsabban nőne a hajam, kicsit erősödnének a hajszálaim. Pajzsmirigy betegség miatt kicsit megritkult plusz idiótaságomból fakadóan 15 hosszú évig szőkítettem. Most az eredeti lenövesztése a cél.
Mindegy is, az előbb mostam hajat és nem akartam hinni a szememnek: mindig, de mindig hullott a hajam hajmosás közben, maradt a kezemben. Most egyetlen egy, azaz egy(!) darab hajszál maradt a kádban. Döbbenet, erre amióta az eszem tudom, nem volt példa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

bianka093

2020. április 3.

Kb 1éve használom rendszeresen és rengeteg babahajam nőtt tőle. Szinte hihetetlen. Átöntöttem pipettás üvegbe és így sokkal gazdaságosabb az adagolása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

NikoS

2020. február 6.

Pár éve kipróbáltam, és azt kell mondjam nagyon jó!Sőt mi több, kiváló. Igaz nő vagyok, és eléggé férfias az illata, de újra fogom venni. Konkrétan egy sor hajzuhatag nőtt a fejemre, a választéknál lehetett látni, ahogy égnek álltak. :D A fodrász kérdezte is, hogy letört a hajam vagy ezek új szálak? :) Sajnos vékonyszálú a hajam és viszonylag kevés, de egy év alatt az új szálak lenőnek és dúsabbnak hat :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

gigush

2019. november 21.

Nagyon sokáig elég úgy, hogy 3 naponta mosok hajat. Samponja nélkül, minden hajmosás után használtam, egy spray fejű tubusból. Rengeteg babahajam nőtt, amelyek már hosszabbak is lettek. A Mickey egeres hajvonalam is behajasodik lassan. Tetszik a bizsergető hatása. Hajat mosok samponnal, majd törölközőszáraz hajon a fejbőrön eloszlatom. 20 percig hagyom hatni, majd rövid idő alatt megszárítom a már félig száraz hajam. Éppen elfogyott, így most a Koffeines párját fogom kipróbálni. Nagyon ajánlom annak, akinek gyenge, vékonyszálú, kevés haja van. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Allics27

2019. október 23.

Hajhullás ellensúlyozására vettem, de nekem csak első néhány használat után vált be, utána nem, pedig minden alkalommal -hajmosás után-bőven locsoltam a fejemre. Mindenképpen akarok valami koffeines cuccot használni, de lehet, hogy nem ezt veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Floree

2019. szeptember 6.

Még sosem használtam ebből a márkából semmit, de úgy gondoltam, hogy a korpámnak nem teszek rosszat (vagy jót? :D), ha a hajszeszüket megveszem. Rögtön áttöltöttem egy fújós flakonba, így könnyebben el lehet oszlatni. Nagyon kellemes volt a fejbőrömön a bizsergő érzés, igazán felfrissült a fejbőröm tőle. Hajszárítás után nagyon jó puha lett a hajam (bár lehet a balzsamnak köszönhető ez), nem is szárította ki. Hajnövesztés, és a meglévő hajszálak erősítése, valamint a korpám eltüntetése céljából vettem meg. Kíváncsi vagyok, hosszútávon mit érek el. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Moony

2019. június 7.

Diffúzan és erősen hullott a hajam, mikor az árát megláttam meg mégjobban, de végül velem jött és nem bántam meg. Eleinte csak a meglévő szálak növekedésén gyorsított, majd elkezdtek megjelenni új babahajak is, eltüntetvén a mikiegér hajvonalam homloknál. Veszek még :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Audi

2019. május 20.

Két alkalommal használtam, mindkétszer nagyon kellemesen bizsergett tőle a fejbőröm. Annyira hullik a hajam, hogy egyelőre ez is elég bizonyíték volt hogy hatásos :D
Elképzelni nem tudom hogy gondolták az adagolófejet. Én egy Gliss kuros fujos hajápoló üvegébe öntöttem át, onnan használva az adagolás kiváló.
Kíváncsi leszek mennyire kiadós.
Én rendesen befújom vele a fejbőröm, minimum 12 puffantás, utána finoman belepasszírozom.
Nagyon kevés, és nagyon vékony hajam van, ennek ellenére nem okozott zsíros hatást.
Nem tudom van e benne ráció, de szerintem ez attól függ milyen sampon után használod.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Kíváncsi leszek mennyire kiadós.

Dorcsi95

2019. április 19.

Tényleg férfias de ettől függetlenül nagyon tetszik az illata.
Bizsereg a fejbőröm tőle és úgy érzem felfrissül tőle. Hetente 2-3 alkalommal használom plusz megvettem hozzá a sampont és még így is többet nőtt a hajam ez alatt az egy hónap alatt mióta használom mint a 3 hónapos magic hairt kúra alatt összesen! Újra fogom venni és én is kipróbálom szórófejes flakonból adagolni hátha kényelmesebb lesz úgy a használata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Tényleg férfias de ettől függetlenül nagyon tetszik az illata.

Hidratálók: Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Retinol és az ecetsav észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A retinoidok az A-vitaminhoz hasonló kémiai szerkezetű, azzal azonos vagy legalábbis hasonló biológiai hatású vegyületek közös neve. Antioxidánsokat tartalmaznak, amelyek megkötik a szabadgyököket, megnövelik az irha vérellátását, szabályozzák és felgyorsítják a sejtek cserélődését, segítik a kollagén növekedését. Nemcsak a "felszínen" dolgoznak, mint az AHA és a BHA savak, hiszen lejutva az irháig (dermisig) visszaprogramozzák az UV sugarak által megsérült DNS molekulákat, újra egészségessé téve azokat. A retinyl-acetat kiválóan képes beszívódni a bőrbe a bőr zsírnemű anyagain keresztül. Az EWG szerint mérgező lehet az emberi szervezetre (sejthalált okozó, rákkeltő hatású és reprodukciós toxin), ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata, terhes nők esetében pedig kifejezetten kerülendő összetevő.