Alpha-H

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2019. szeptember 22.

Ár:   14 000 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Alpha-H Liquid Gold egy selymes éjszakai szérum, amely azonnal beszívódik a sejthártyán keresztül, helyreállítva ezzel még a legélettelenebb bőr aranyló ragyogását. Már első használatnál revitalizáló, formáló hatással bír. Segít a hiperpigmentáción, aknén, finom ráncokon és tág pórusokon, visszafordítja az öregedés és a napkárosodás tüneteit - akár egy arckezelés alvás közben.

Alpha-H Liquid Gold 100 ml
Ár: 12 000 Ft , Eladó: SzZs1981
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest - XIII. kerület, fizetés: Személyesen az Árpád hídnál, vagy +posta/foxpost

veroseye

2020. június 6.

Az itt olvasott véleményekre alapozva rendeltem meg és szerencsére a rozaceás bőrömet nem bántotta, az első használat után persze csípet. De nekem nem túl erős a rozáceám és vastag a bőr az arcomon. A hámlasztás tekintetében másnap sima volt a bőröm, téli-hideg időszak után persze a hidtratálás kellett is bőségesen másnap. Nem zsirosodott a bőröm, ha ezt időben elvégeztem. Szerintem aki alapvetően nem érzékeny bőrű, de a bőrén gyulladás jelent meg az használhatja.Sőt a kezdődő ráncaim is visszavonulót fújtak.Nyak, dekoltázs is nagyon értékelte. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

petruszanna

2019. július 18.

Minden masnap megszepulok tole :) en imadom. Kevesebb a pattanasom miota hasznalom, illetve ami van gyorsabban elmulik. Szerelem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

PotterAlexa

2019. június 5.

Szeretem, a tisztitó krémjével együtt!!!
(Talán az utóbbi jobban) hozza amit ígér, reggelre pihepuha bőrt, hosszútávon kevesebb pattanást, bőrhibát, szebb bőrtónust eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Szeretem, a tisztitó krémjével együtt!!!

Rozix

2017. június 11.

A legjobb sav, amit eddig használtam, pedig sok minden megvolt már: Pixi, paula's choice, ordinary. Rengeteget dobott az arcbőröm állapotán. Aki teheti, próbálja ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Pötyi

2016. március 26.

Egy 200 ml-s flakonom utolsó cseppjeit használtam el a napokban (szerintem vagy 1,5-2 évig tartott), így megalapozottan mondhatok róla véleményt. Ahogy lent ansu is írta, ez nem egy klasszikus hámlasztó, nem tonikként, hanem önnáló "treatment"-ként használja az ember. Mivel ansu meglehetősen alapos értékelést írt, én csak azt emelném ki, hogy számomra, a magam dehidratált érzékeny, szárazba hajló bőröm mellett nagyon meglepő és kellemes élmény volt, hogy a termék használata után hidratált bőr érzéssel tudtam ébredni.
Igazából ez egy termék a sok-sok közül a rutinomban, nem egy "holy grail", nem tulajdonítok neki (egyedül) döbbenetes eredményeket, de egyértelműen újra fogom rendelni, mert egy nagyon megbízható, kifejezetten jó termék. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

ansu

2015. március 18.

A Liquid Goldról azt kell tudni, hogy 10% Glycolic Acid-ot tartalmaz, amely a legegyszerűbb AHA-sav. Alacsony pH-val rendelkezik, ezáltal a bőrünknek edzenie kell az éjszaka során, hogy a pH szintjét visszahozza az eredeti állapotba valamint ösztönzi a bőrt a hyaluronsav és a kollagén termelésre. Az elhalt hámréteget eltávolítja, és helyébe új, feszes, ragyogó bőrt kapunk. Eléggé marketingdumának hangzik, én sem nagyon hittem el amikor először olvastam róla, de több mint egy hónapos használat után csak elismerően tudok róla nyilatkozni.
Amivel fontos tisztában lenni, hogy ez egy elég komoly kis cucc, tehát azért kell egy kis tapasztalattal rendelkeznie az embernek a kémiai hámlasztásban, mielőtt belevág. Érzékeny bőrűek nagyon óvatosan vágjanak bele, terhes nőknek pedig tilos a használata ha jól tudom (rosszul tudtam, szabad a pálya!). Amire ajánlják a terméket: öregedő, fakó bőr, pigmentfoltok halványítása, egyenetlen bőrkép, aknék kezelése és a hegek halványítása.
Aki megbarátkozott a sav&arcbőr intim kapcsolatával, már csak abba kell belenyugodnia, hogy a Liquid Goldot önmagában kell használni. Tehát se szérum, se hidratáló,se olaj, se retinolos-,ill. bp-kezelés, semmi nem követheti.
Este, gyengéd arctisztítás után (semmi brutál habzó lemosó, ami szétszárít) egy vattára csöpögtetünk a LG-ból, végigtöröljük vele az arcot, nyakat, esetleg dekoltázst, és kész is vagyunk, esetleg a szemkörnyékápoló mehet. Ezt 2 naponta ajánlják, de szerintem bőven elég a heti 1-2 max 3. Persze ez erősen bőrfüggő. Akinek jó vastag, savra rezisztens bőre van, lehet hogy igényli is a minden második estés LG-ot. Alternatív estéken általában PC 2%-os Liquid BHA-ját használom, ha pedig AHA-zok (ritkábban), akkor a PC 8%-os gél változatát vagy pedig az Alpha-H Liquid Gold Intensive Night Repair Serumot. Tehát a rutin nálam úgy néz ki, hogy két nap BHA, egy nap AHA.
Állaga: átlátszó, vízszerű folyadék, erőteljes (talán picit édesen alkoholos) illattal/szaggal /engem nem zavar/, mely hamar elpárolog. Leírás alapján felvitelkor érezhetünk egy enyhe bizsergést, amelyet én nem érzek :D, hozzáteszem elég régóta használok különböző erősségű kémiai hámlasztókat.
Eredményessége engem is meglepett: reggel a tükörhöz lépve, egységes, feszes bőrkép fogad, és tökéletesen hidratált a bőröm. Hosszabb távon segített az aktív aknékkal (főleg az arccsont körül voltak mély pattanásaim, ezek teljesen eltűntek), és a lilás hegek is számottevően halványodtak.
Azt hozzá szeretném tenni, hogy egy terméktől nem lehet csodát várni, egy jól felépített rutin részeként használva viszont nagy előrelépést jelenthet ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Caprylyl Glycol