Altapharma

Ár:   229 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kristin, Módosítva: 2017. január 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

A tiszta tengeri só természetes télizöldből, borókából, korianderből származó éterikus olajok speciális kombinációjával és gyömbérrel együtt fejti ki kényeztető hatását. Átmelegíti a testet és oldja a hát, a vállak és a nyak feszültségét. Élénkebbnek és kevésbé megviseltnek érzi magát. A természetes utómelegítő hatása érezhetően javítja közérzetét.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

szeliger

2021. október 4.

Sajátmárkás termék és nagyon jó. A vizet pirosra festi, az illat pedig nagyon tetszik. Végig érezni a fürdő alatt: borókás, fenyős téli illat, nagyszerű. Annyira szerettem, hogy az ajánlott 10-20 perc fürdőzés jócskán megnyúlt. Az egész tasakot egy alkalomra használtam el, kellemesen ellazított és a bőrömet sem bántotta. Mehetnek a csillagok:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 4.

fioretta

2020. november 15.

Az illatát először furcsának találtam, nem annyira gyógynövényes, inkább olyan zöld levél illatnak tűnik, ezért meg is lepődtem az erős piros színtől. A hatásával elégedett vagyok, relaxáló, nyugtatja a feszült fájó részeket.
Sajnálom hogy nem kapható nagyobb, gazdaságosabb kiszerelésben. (A kis 80g-os tasak 2 alkalomra volt elég, de majdnem 400 Ft-ért vettem).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

szandi08

2020. október 26.

Imádom! Az illata kellemes, nem irritálja a bőröm és nem hagy réteget a kád alján.
Nem csodaszer, de nagyon jól ellazít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Nem csodaszer, de nagyon jól ellazít.

Lona22

2020. április 13.

Nagyon kellemes illata van, nyugtató. Nem szoktam egész tasakkal használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

Nagyon kellemes illata van, nyugtató. Nem szoktam egész tasakkal használni.

angierrr

2020. február 3.

Én imádom az illatát, a fél csomagot elegendőnek éreztem a vízbe önteni, a maradékot illatosítónak használom :D. Nem vagyok nagy fürdősós, de szerintem klassz kis termék, megnyugtatta a testem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.

Feketemacska

2018. november 9.

Hát az illata számomra nem a legkellemesebb, de azért jó érzés volt lazítani egyet a kádban. Szép piros lett tőle a víz ami nálam pluszpont.Frissebbnek, kipihentebbnek érzem magam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Kristin

2018. október 31.

Alkalmanként használom érzékeny bőrömre
Erőteljes, gyógynövényes illata van, pirosra színezi a vizet.
Izommerevség ellen szoktam bevetni. Valószínűleg egy nagy kád forró víz is megtenné a hatását, de ezzel a sóval még hatásosabb és kellemesebb a lazítás :)
A bőrömet sosem irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Alkalmanként használom érzékeny bőrömre
Erőteljes, gyógynövényes illata van, pirosra színezi a vizet.
A bőrömet sosem irritálta.

kiralykislany

2018. március 29.

Nálam a fő szempont egy fürdősó esetében az illat, a szín, esetleg a habzás. Nem várok különösebb hidratálást tőle, de azért ne is szárítson. Valóban jól ellazít, a vizet pirosra színezi, viszont számomra az illata elég erős. Ennek ellenére többször vásároltam már belőle, és valószínű, hogy fogok is még, ha szükségét érzem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 29.

realet

2017. október 4.

Kíváncsiságból landolt a kosaramban, de nem bántam meg. Nem spóroltak a festékkel, így a víz élénk vörösre váltott, amikor beleszórtam, de ez az egyetlen negatívuma, ha lehet annak nevezni. Nagyon kellemes élmény benne a fürdés és meglepően finom illata van, nem tolakodóan gyógynövényes, sokkal inkább relaxáló. Kellemesen ellazítja az izmokat, de a legjobb hatását a bőrömön tapasztaltam: puha, selymes lett tőle, úgyhogy igazi spa-élményt rittyentett ez a kis tasak a fürdőszobámba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.