Best of Beauty 2019

Alterna

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. április 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 6990 Ft

Súlytalan befejező spriccelős párszerű fényt és csillogást adó termék. minden hajtípusra alkalmas. Tükör szerű ragyogást ad. Megszünteti a göndörödést és a szálló hajszálakat kordában tartja. Festett hara is biztonsággal alkalmazható.

Parabén, szulfát, phthalates, mesterséges színezék, glutén, kőolaj és petroleum mentes.

Ár: 6990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ildie

2015. július 28.

Egyezzünk ki egy 3 csillagban. Én nem vettem észre a csodacsillogást, kicsit szebb lett ennyi. Zsírosodó hajon csak ront.
Igazából arra használom, ha elaludtam a hajam, akkor ezzel bespriccelem, kifésülöm és jólvan. Ehhez viszont baromi drága még akciósan is. És nem is a tuti erre sem.
Azt nem tudom, hogy az az alkohol mire volt jó a második helyen.

Lerontom 2 csillagra, de lehet, ha felbosszant majd egy lesz. Ráfújkodtam a hajvégekre, mert mindenfelé állt, de ilyen olajos, összecsomósodott valami lett belőle, amin a hajvasaló sem segített. (nem mintha szép dolog lett volna tőlem)

Nem értem, hogy ez a cucc mire jó :(
Ha rájövök, hogy ennek mi a valós értelme akkor frissítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

Azt nem tudom, hogy az az alkohol mire volt jó a második helyen.

Nem értem, hogy ez a cucc mire jó :(
Ha rájövök, hogy ennek mi a valós értelme akkor frissítek.

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase
Hidratálók: Phospholipids, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.