Alterra

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Gyengéd ápolás és védelem a kiszáradás ellen, a puha bababőrért. Bio mandulaolajjal, körömvirág- és kamilla kivonattal. Vegán termék.

Zsann

2019. december 29.

Újszülött kortól használjuk, nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Újszülött kortól használjuk, nagyon bevált.

Joaninha

2019. január 9.

Az ára baráti, de számomra elég erős az illata és nem szimpatikus, hogy sárga a színe. Nekünk végül más vált be, ami jobban hidratál és védi a kisfiam érzékeny bőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

jkrisztie2

2018. december 10.

Aktuális kedvenc babaolajom. Kisgyerekeimre használom fürdés után, mert elég sokáig pancsolnak a vízben. Kellemes az illata, pillanatok alatt puhává varázsolja a kis bőrüket. Iszonyat lassan fogy. Max csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 10.

Lilluc

2018. december 4.

Joggal mondhatom, hogy csodaszer a babaolajok között :D
Néha használom a hajamra is, de csak nagyon keveset....sok hajápolónál jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Joggal mondhatom, hogy csodaszer a babaolajok között :D
Néha használom a hajamra is, de csak nagyon keveset....sok hajápolónál jobb.

Evee88

2018. június 26.

Kisbabámnál használom, születésétől kezdve.
Semmi panaszom, illata, állaga tökéletes! :)
Születése utáni koszmóra is bevált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Kisbabámnál használom, születésétől kezdve.
Semmi panaszom, illata, állaga tökéletes! :)
Születése utáni koszmóra is bevált :)

Sielu

2018. április 2.

Nagyon érzékeny a bőröm, pláne mióta kismama vagyok. Eddig is gyakran használtam babáknak szánt termékeket, de most gondoltam "dupla haszon" ha kipróbálok új baba-termékeket. Ez a testápoló olaj nagyon bevált. Sokkal jobban beszívódik a bőrömbe, mint a kifejezetten kismamáknak szánt testápolók és olajok, nem hagy zsíros érzetet. Az illata is nagyon kellemes. Saját használatra nagyon bevált (ezért az öt csillag), de az illatanyagok miatt a kisbabánk számára keresni fogok más alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

Naturbella

2017. szeptember 16.

3 hónapos kislányom lábfején ekcéma volt és hiába kentem rá nagy mennyiségben a gyógyszertári fürdetőt, utána pedig az Alverde baba testápolót, illetve be is masszíroztam, nem enyhült.
Ez az olaj meg pár nap-egy hét alatt elmúlasztotta úgy, h nem vizes bőrre kentem! Ráadásul az illata is kellemes, nem félek, h a babám "megfullad" tőle. Ellenben az Alverde baba testápolójával: erőteljes az illata és nem is csinált semmit az ekcémával.
Szóval legalább 5*, kár, h nincs több!

Update: Ez az olaj pár hét alatt leszámolt a koszmóval és az ekcémával!! Imádom! Sosem fogom leváltani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Szóval legalább 5*, kár, h nincs több!

juditkaa70

2017. március 17.

Éppen a napokban vásároltam a Rossmanban az unokaöcséimnek. Fürdés után a kis popsijánál szárazabb szokott lenni a bőre,a nagyon finom illatán felül,egy alkalom után már rendbe hozta a popsijánál a szárazabb részt. Nem is gondoltam volna,hogy ilyen jó kis baba olaj. Nálam a könyök résznél szokott szárazabb lenni,bekenve gyendégen és hatékonyan puhítja,és ápolja a bőröm. Mindenképp ajánlom,hogy próbáljátok ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract