Alterra

Ár:   449 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő eper és füge illattal. Kíméletes tisztítóanyagokkal és bio növényi összetevőkkel.

tundying

2019. február 14.

Kellemes illat, géles állag, de átlagosnak mondanám, nem érzem a késztetést, hogy újravásároljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

Lina1105

2018. június 1.

Használható, de az Alterra tusfürdőknek olyan mű illatuk van számomra. Ami abszurd, hiszen natúr termékekről van szó. Viszont legalább habzik, ellentétben a krémtusfürdőivel. Hatása nem rossz, a bőröm szerette, csak az orrom nem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

jeanbodin

2018. január 2.

Nagyon szeretem az illatát és a hatását is. Ekcémára erősen hajlamos bőröm van, de a termékcsalád egyik tusfürdője sem okozott semmi problémát, ami nagy szó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

huncsutka

2017. december 29.

Imádnivaló epres boldogságillata van, és én egyáltalán nem vettem észre, hogy szárítaná az egyébként vízhiányos és viszketésre hajlamos bőröm. Nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

rammy717

2017. október 4.

Ennek a terméknek az egyetlen pozitívuma az illata, az nagyon jó. Géles állagú, szinte egyáltalán nem habzik (amivel még nem is lenne bajom), és nem tisztít jól (a zsírosabb testrészek a leöblítés után is még érezhetően zsírosak maradtak). Ezek mellett még szárított is, de szerencsére nem vészesen. Alig vártam, hogy elfogyjon. Nem ajánlom.. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Naturbella

2017. augusztus 30.

Isteni illat! Nem szárít, hanem hidratál, frissít és mégis ellazít zuhanyzás közben. Imádom az illatát, ami nem marad meg, de ez nem is gond. Sokkal jobbnak találom, mint az Alverdés tusfürdőket. Kislányom is használja és szereti nagyon - emiatt talán kicsit gyorsabban fogy. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

jkrisztie2

2017. augusztus 3.

Igazán kellemes a tusolás ezzel az epres kis bio csodával még így a nyári hőségben is. Akár naponta többször is, mivel nem szárít. Az Alterra limitált tusfürdőit mindig megveszem, aztán amíg csak lehet, újra veszem, igazából még egyikben sem csalódtam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Sodium PCA