Alterra

Ár:   539 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moha, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

miszi

2016. november 3.

Sok kézfertőtlenítőzés miatti bőrszárazság megelőzésére vettem. Nem vizes, inkább kissé zsíros krém, ha szeretnéd, hogy gyorsan beszívódjon elég keveset használni. Nem egy csodaszer, de kellemes illatú hidratáló. Ha nem is tökéletes az INCI-je-gondolok itt az alkoholra- a drogériákban kapható kézkrémek többéségét veri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

fannnni

2016. szeptember 7.

Nekem nem igazán vált be, egy órára hidratálja a kacsóimat, de aztán csak még szárazabbak... Igaz, ez nekem általános tapasztalatom...
Az ára a jó, és az, hogy natúrtermék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Az ára a jó, és az, hogy natúrtermék.

katemoss

2016. május 17.

Sok kézkrém próbálás után erre esett a választásom, gondoltam mivel BIO hátha jobb esz a bőrömnek. Szerencsére így is lett. FInom puha lesz a kezem tőle, kellemesen hidratál, gyorsan beszívodik, jó illata van. Viszont én egy kézkrémtől többet várnék sajnos nem az igazi, de egy jó próba volt. Lehet újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

renataH

2016. január 24.

Én elégedett vagyok vele. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, jól hidratál. Szerintem az illata is rendben van, kicsit gyógynövényes, nem túl erős. Ha már repedtre száradt az ember bőre, akkor azért valami több kell, de amúgy mindennapos használatra kiváló. Ízléses a tubusa is (nekem már a fehér alapszínű van), nem olyan csiricsáré mint egynémely másik olcsóbb natúr terméké. Most vettem először, de ha elfogy, ezt veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 24.

juditjanka

2016. január 21.

Nagyon jó kis kézkrém. Hamar beszívódik, de nem az a vizes béna ragacs, ami felszvódik, és kb. még rosszabb, mint volt. Nem ragacsos, nem hagy zsíros réteget maga után, inkább ilyen finom, bársonyos tapintása lesz utána a bőrnek. Szóval ha bekenem, pár perc múlva tudok pl fehér papírra írni, nem lesz csupa ujjlenyomat :D Már a második tubussal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Ella

2016. január 9.

Egész jó krém, nem irritál. Az állaga elég zsíros, mégis gyorsan beszívódik. Nagy csodát nem művel, ha már megtörtént a baj és tiszta repedés az ember keze, de megelőzésre kiváló, hidratál megfelelően. Újra fogom vásárolni, ha megcsappan a kézkrém készletem. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Lillia

2016. január 9.

Nemrég használtam el a krémet. Igazából elégedett voltam vele, de hagyott egy zsíros réteget a bőrön, amit nem annyira szerettem. Alkoholtartalma miatt nem hinném, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 9.

Loona

2015. december 10.

Azóta megváltozott a csomagolása, már fehér alapszínű tubusban keressétek! Az összetevőlista viszont (sorrendileg is) változatlan.

Itteni vélemények hatására (maradéktalanul beivódik és nem hagy réteget a kézen - az utóbbi nálam a legfontosabb kézkrémnél) vettem meg ez év elején, már a tél vége felé.

Tényleg zsírosnak tűnik elsőre, de valóban viszonylag gyorsan beivódik és nem hagy réteget, jól is hidratál, nekem viszont sajnos a tavaszi-nyári időszakra, amikor a kezem szerencsére csak extrém igénybevételnél húzódik vagy szárad ki, túl sűrű és nem elég gyorsan beivódó volt. Az illatában van valami büdi/buggyant utózönge, inkább kellemetlen mint kellemes-kamillás, de kézen nem vészesen zavaró.

Éjszakára használgattam el, illetve egyszer egy betegeskedős, orrfújós héten a kicsípett orromra-számra, a bőrömet akkor meglepően jól helyrehozta, olyannyira, hogy később erre a célra terveztem újravenni, de amikor ősszel, kezdődő száradás/kicsípés jeleit mutató bőrre (orr és száj) megelőzés-szinten akartam hasonlóan használni, észrevettem, hogy csíp (valószínűleg a megfázáskor is csípett, csak én ezt betudtam annak, hogy a kicsípett bőrt minden csípi) - gondolom az alkohol miatt. És persze ebben az alkalmazásban a közelség miatt a buggyantka illata is elég zavaró volt.
Kézre nem igazán szerettem, arcra nem vált be, így végül nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

Kézre nem igazán szerettem, arcra nem vált be, így végül nem fogom újravenni.

Ajna7

2015. október 26.

Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg. Szuper jó termék. Inkább éjszakára használom mert nem szívódik be teljesen nekem inkább pakolásra emlékeztet. Csodákat művel. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 26.

Shennny

2015. október 22.

ez a cucc k*** jó :DD mentem tegnap kint, hát szét fagytam rendesen, és alapból marhaszáraz a bőröm. a kezem már éreztem h lassan véres, bementem egy rossmannba, és valami minimális illatanyag tartalmú cuccot gyorsan venni akartam rá, ami olcsó és lehetőleg nem ront a helyzeten. Megvettem, bekentem, a kezem pihe-puha *-* WOW

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!