Alterra

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Kíméletes növényi eredetű tisztító összetevőket, valamint értékes bio mandula-, kardamom- és vanília kivonatot tartalmazó összetételének köszönhetően gyengéden és alaposan tisztítja a bőrt. Könnyed, édes-fűszeres illata kényeztető tusolási élményt nyújt.

Mentes szintetikus színező-, illatanyagoktól. Nem tartalmaz szilikont, paraffint és más ásványolaj származékot. A növényi hatóanyagok lehetőség szerint ellenőrzött termesztésből és vadszedésből származnak. Hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Fabricia

2019. augusztus 7.

Állagra és összetevő alapján tökéletes. Illata hát elsőre nem bejövős de ahogy szét kened magadon a kardomon átveszi az uralmat és egy egész kellemes dolog lesz belőle:) Eléggé habzik, tisztít és nem szárít. Én ajánlom azoknak akik nem szeretik a túl erős illatokat és figyelembe veszik,hogy vegan cf termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

natasa

2019. március 16.

Az illata először fura volt, nem szokványos. De egyáltalán nem kellemetlen, és meg sem marad. Ez nálam most plusz pont, mert kicsit besokalltam az erős, geil illatoktól. Szóval jóleső ez a visszafogott, különös illatocska.
Az én bőröm is szereti, egyáltalán nem szárít, puha lesz tőle a bőröm. Tisztít is, kellemes vele a tusolás. Kímélő összetevői vannak. Jó tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 16.

gabriellakalman

2019. január 27.

Mikor először megszagoltam, tudtam: ezt az illatot kerestem. Aztán tusolás után csak puha bőr maradt, illat volt, nincs...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

violetti

2018. december 15.

Már egy használat után másnapra érezhető volt a különbség. Sokkal puhább volt a bőröm és kevésbé száraz. Ez eddig a legjobb Alterrás tusfürdő amit próbáltam, illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA