Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jkoller, az összetevőket feltöltötte: Letti, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

quika

2018. június 15.

Nem akarom nagyon lepontozni mert egyaltalan nem rossz termek, mindossze annyi a problemam vele, hogy hihetetlenul gyorsan fogy, nagyon sokat kell egyszerre hasznalni, ha az egesz testemre viszem fel.Jol taplal, az illata kellemes, a kiszerelese praktikus, a cellulitisszel csodakat persze nem tesz. Nem fogom ujravenni, mert van hasonlo teermek ami szimpatikusabb (Weleda)
(Nemetorszagban vettem, itt meg gyartjak)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

(Nemetorszagban vettem, itt meg gyartjak)

keettee

2013. március 28.

Nagyon jó olaj, már a második üveggel használom, nekem csodát tesz a bőrömmel. Esténként masszírozom a combjaimat és fenekem vele, tömörebb, feszesebb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 28.

kakaska

2012. december 10.

Én kb. egy hónapja használom és elégedett vagyok vele eddig. Selymesebb és kicsit simább a bőröm. De nekem nem túlzottan van cellulitiszem, úgyhogy nem vagyok neki egy nehéz eset.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

zellerke

2012. július 12.

Kb. 3 hete használom. A bőröm sokkal selymesebb, tömörebb, mint előtte. A gödröcskékkel nem tudom mit tud kezdeni, de nyilván nem 3 hét kell ahhoz, hogy eltűnjön, halványodjon ,ami évek során rakódott le. Mozgással, sok folyadékkal és rendszeres használattal szerintem javított a helyzeten.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 12.

dobi

2012. április 22.

Zselés szaloncukor illatú. Nekem elég gyorsan fogy, mert nagyon száraz a bőröm és ha csak kicsit teszek rá akkor nyúznom kell, hogy eloszlassam az olajat. Lassan szívódik be, de nagyon jól táplál. A cellulitommal szerintem semmit nem csinál mozgás és sok vízivás mellett se, de azért még reménykedem a csodában, hátha.... :) Amúgy csak 100ml, úgyhogy annyira azért nem jó vétel. De ha lenne hatása, akkor megérné az árát főleg hogy natúr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

jkoller

2011. március 17.

Felkenés után kissé zsíros hatású, hiszen testápoló olajról van szó. Kell 1-2 óra amíg teljesen felszívódik a test egész területén. A cellulit elleni hatás azonban igen jól látszik akár 24 órával a felkenés után is. Ráadásul igen kellemes a termék illata. Nagyon ajánlom, különösen a termék árának függvényében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 17.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.