Alterra

Ár:   629 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2011. április 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Kellemes citromos illata egész napra hosszantartó friss érzést biztosít, és a zsályalevelek esszenciája biztosítja a szükséges védelmet.

A növényi összetevők  ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Az illatanyagokat természetes esszenciális olajokból nyerték ki.

Fabricia

2019. augusztus 7.

Igazából semmi különös ez a termék. Elején jó illata van de ahogy telik az idő sajnos nem érezhető annyira..., izzadást nem tudom h gátolja e egyáltalán,de gazdaságos maga a kiszerelés. Néha bekenegetem magam vele h fogyjon de nem tudom h újra veszem e még.:/
Ami jó h natúr kozmetikum, vegán és cf termék:)
Bőröm nem érzékeny rá ami egy nagy plusz,mert a legtöbb deora az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Ami jó h natúr kozmetikum, vegán és cf termék:)
Bőröm nem érzékeny rá ami egy nagy plusz,mert a legtöbb deora az.

judit0206

2019. június 19.

Nagyon akartam szeretni, de sajnos konkrétan büdös lettem tőle. Pedig ha nem kenem be magam semmivel, akkor sem szokott ez előfordulni. Sajnálom :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

isabelle007

2019. május 30.

Nahát-nahát. Kellemes meglepetés. Nem voltak elvárásaim, de legnagyobb megelégedésemre az egyik legjobb deóm, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

GoldTree

2019. január 30.

Még annál is rosszabb, mintha semmit sem használtam volna, mert hagy maga után valami rémes szagot, ami nélküle nem lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

amarie84

2018. június 29.

Nagyon gazdaságos, sokáig elég. Az illatát imádom, de nyáron, nagy melegben sajnos tényleg nem elegendő (bár én izzadok, mint az igásló). :( Keresnem kell hozzá kiegészítést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Cosza

2018. június 12.

Mivel nem vagyok túlságosan izzadós típus, az izzadásgátló hatásáról nem tudok érdemben nyilatkozni. A biztonság kedvéért túrázáskor használtam, és az alapján elégedett vagyok vele. Az illata nagyon finom. :) Az összetétele miatt csak 4*.

Update: az illata még mindig jó, de ilyen meleg időben már nem teljesít jól. 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

WorkingClassGirl

2018. június 9.

Nekem alapvetően tetszene a termék, alumentes deokat csak a sima illatmentes izzadásgátlóm mellé szoktam venni, hogy váltogassam ha úgy van, nem szoktam túl sokat várni tőlük, nyáron meg kifejezetten jól szoktak esni az alkoholos dezodorok. Kellemes, friss illata van, de néhány óra múlva kifejezetten szúrós szagom van tőle, pedig alapvetően, ha semmi sincs rajtam, akkor sincs ilyen szagom, szóval a termék szaga rossz, nem az enyém mellette. Így, hogy rosszabb ha használom, mint ha nem tenném azért elég nehéz jóra értékelnem:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Gardana

2018. június 9.

A pumpásával együtt használom.
Nagyon kellemes az illata,az állaga kicsit balzsamos.Este zuhany után szoktam használni,reggel pedig a pumpását,így sose foltos a ruhám.Kell neki egy jó negyed óra,mire maradéktalanul beszívódik.Illata nagyon kellemes,könnyed,természetes.

Ez nem feltétlen a termékhez kapcsolódik,de szerintem sokan sokat várnak el az alumíniummentes dezodoroktól!Ha hosszú évek óta valaki alumíniumosat használ,akkor van egy tisztulási folyamat,aki pár hónap.Első hónapokban én is küzdöttem a szagokkal,főleg,hogy nyáron akartam áttérni a mentes dezodorokra.Második nekifutásra sikerült és bizony már fáj a hónaljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

A pumpásával együtt használom.

fagas

2018. április 12.

A nagyon finom illata miatt kap csak 2 csillagot - amúgy nekem iszonyat nem vált be, télen használtam, és nem vagyok egy izzadós típus, de ez alulteljesített.:-((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 12.

nekoSX

2017. december 13.

Utazáshoz vettem nyáron, mert az Annemarie-s deóm nem repülőbarát a hatalmas üvegével. Tehát a nyári meleggel a mélyvízbe került. Alapvetően utálom a golyós deo-kat, mert vagy a ruhán v a bőrön ragacsot hagynak. Felkenés után ezzel is várni kell, hogy beszívódjon, különben az egész a ruhán végzi, tehát ha nincs kb10percünk félcsupaszon még tenni-venni öltözködés előtt, felejtsük is el! Illata egész nap kitart?? Ne higgyétek el! Nekem külön zavaró volt, hogy a nap végére éreztem magamon vmiféle kellemetlen vegyszer szagot, nem izzadság szaga volt vmi más, de nem kellemes. Ilyet a másik deo-mnál még sosem tapasztaltam. Nyár óta csak tologatom a polcon, néha ránézek, nem akaródzik használni, tulajdonképpen mondhatnám azt is, hogy a pénzkidobás tökéletes kategóriája :o).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 13.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.