Alterra

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. május 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bio olívaolajjal,bio ligetszépe olajjal és bio sárgabarackmag olajjal.Minősített természetes kozmetikum,vegán.Glicerin tartalma védi bőrét a kiszáradástól. Szilikon, paraffin,ásványi olaj mentes. A növényi összetevők lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termesztésből,vad szedésből származnak. Bőrgyógyászatilag igazolt.

Dea

2018. október 9.

Elég folyós az állaga, emiatt nyárra kiváló testápoló,de én a testesebb krémek jobban kedvelem,ezért nem hiszem, hogy megvenném még egyszer .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

vocy

2018. április 2.

Egyik nagy kedvencem, már többször újravettem. Semleges illata van, kicsit folyós az állaga, de nagyon jól hidratál és könnyen felszívódik. Egy tubussal is elég sokáig kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

Leander

2018. március 28.

Egy nagyon semmilyen, nagyon átlagos hatású testápoló. Azért vettem meg, mert parfümmentes és újszülött mellett nem akartam valami erős, mesterséges illatú kencét használni. E célra meg is felelt, én nem érzem büdösnek, szinte semmi illata, nem irritál, de nem is nagyon hidratál, legalábbis nem hosszú távon és mélyrehatóan, de azért a semminél határozottan jobb. Kicsit ragacsos, kicsit nehezen szívódik be. Csak akkor jön nálam szóba, ha valamiért fontos, hogy parfümmentes legyen a testápolóm és épp nem akarok beruházni egy Lipikarba/nem esik útba gyógyszertár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

nta2

2017. december 21.

Az eddigi legjobb testápolóm és már nem is veszek másikat, hacsak ki nem vonják ezt is a forgalomból. Nemcsak az összetevői jók, hanem valóban hamar beszívódik, nem hagy ragacsos réteget maga után. Ilyenkor télen úgy ki tud száradni a lábam, hogy egész nap csak vakarnám, de ez a krém megnyugtatja és ápolja. A vegán termékeknek sosem az illatát kell nézni, hanem az összetevőit és hatását és ebben NINCS PARFÜM. Aki illatozót szeretne, az vegyen agyonreklámozott tömegterméket, ami fele ennyire sem hatásos, tele van felesleges kemikáliákkal és fizesse meg a marketingjét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

kukumaluthch

2017. május 31.

Nagyon gyorsan beszívódik, nekem jól is hidratálja a száraz lábszáram már nem úgy néz ki mint egy fakéreg. Eddig a FA testápolóját használtam, de az nem akart beszívódni, órákkal később is még ragadtam, a nyári melegben pedig gyöngyözött az izzadság rajta, olyan érzésem volt, mintha fóliába tekertek volna. Ennél nincs ilyen, tud lélegezni a bőröm, az illatával nekem nincs problémám, nem mondanám kellemesnek, de szerintem elviselhető, ráadásul gyorsan el is illan az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

evacat

2017. február 7.

Vegyes érzéseim vannak. Az összetevői miatt vettem meg, érzékeny, száraz bőrre. Nagyon gyorsan beszívódik, de nem érzem azt, hogy hidratálna is. Az illata pedig szörnyű, leginkább valami romlott dióféle szagot érzek ki belőle. Kár!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Bellatrix

2017. január 5.

Télen extra száraz a bőröm,ez a testápoló jól hidratálja. Könnyen felszívódik, én nem érzek semmilyen illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 5.

Daisy13

2017. január 2.

Legjobb. A bőröm nagyon száraz, kevés testápoló van, ami megfelelően hidratál. Ez IGEN. Nagyon örülök, hogy rátaláltam. Más testápolók mellett sokszor viszketett a bőröm, reggel és este is kellett magam krémezni. Sőt, még kétszeri testápolózás mellett is előfordult, hogy ekcéma foltok igyekeztek előtörni rajtam. :( Ezt elég naponta egyszer használnom, sehol a viszketés, sehol az ekcéma.
Az összetevői is a legjobbak. Könnyen kenhető, jól felszívódik, az illatát is szeretem. Lassan elfogy, fogom venni újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 2.

jkrisztie2

2016. február 12.

Nagyon jó téli testápoló ez! Nem tudom miért, de enyhe finom mandula illatúnak érzem , pedig én is azt terveztem amikor megvettem, hogy illóolajat keverek bele. Hát nem kellett! Épp most fogyott el, de egyszerűen annyira megkedveltem az illatát, állagát, hatását, hogy vennem kell még ebből a 101 testápolóm mellé :D Hétfőtől akciós a Rossmannban!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.

halexa11

2015. november 14.

Ez valami szörnyű. Iszonyat büdös, nem szívódik fel rendesen és a szaga a következő fürdésig megmarad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 14.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0