Alterra

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moha, Módosítva: 2018. január 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Az összetevők ellenőrzött ökológiai termesztésből származnak. Az illatanyagok természetes növényi illóolajok.

Lina1105

2018. június 1.

Az illata fogott meg, az Alverdés mandarinos utánpótlásaként vettem meg (bár klasszisokkal elmarad mögötte). A habzása, mint ahogy előttem már többen leírták, eléggé visszafogott. Fürdőrózsával is legalább 2 adag kellett belőle, hogy tisztának érezzem magam. Értem én, hogy az sls káros, nem is szeretem, mert húzódik tőle a bőröm, de ez meg pont a másik véglet - szép összetevők, de használhatatlan.
A plusz poén, hogy eredetileg ugye pont az illata miatt vettem meg, de egy idő után annyira megcsömörlöttem tőle, hogy a flakon végét ki kellett dobnom. Tusfürdőt eddig még sosem dobtam ki! 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

cicaaholdrol

2018. május 18.

Habzás nuku, ellenben úgy siklik, hogy borotválkozásra is biztos jó lehet :D Állaga, mint a napozókrém, elég furi. Illat nem marad meg fürdés után. Gazdaságosnak sem mondható. 3*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

ljudith78

2018. május 12.

Olyan boldog voltam, amikor tegnap megpillantottam, hogy végre újra lehet kapni 😍
Én nem a natúr mivolta, hanem az illata miatt imádom ilyenkor nyáron, a 0 habzás engem is zavart, ezt megoldottam úgy, hogy felesben keverem a Nivea Care &Orange tusfürdőjével.
Ha már ennyit vagyok képes babrálni vele, az szerintem elég hűen tükrözi, hogy mennyire vagyok oda érte 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

Endymion

2018. április 5.

Kénytelen vagyok lepontozni. Ez az első "bio" tusfürdőm, de ha ezek mind ilyenek, akkor köszönöm, maradok a hagyományos tisztálkodószereknél. Szerencsére csak 200 Ft körüli áron vettem a Rossmann-ban kiárusításon. Az illata tényleg jó, DE egyáltalán nem habzik, olyan mintha testápolóval próbálna zuhanyozni az ember. Először azt hittem, hogy véletlenül testápolót vettem, többször is kézbe vettem a flakont, hogy biztosan tusfürdő-e. Nagyon rossz így tisztálkodni vele, pedig korábban tusoló olajokat is használtam, azokat szerettem, de ezt... Engem nem érdekel, hogy mennyire egészséges az, ha nem habzik egy tusfürdő, de ez így nem jó. Egyáltalán nincs olyan érzésem hogy bármit is tiszítana a bőrömön, nem érzem tisztának magam utána, legalább is nincs meg ez az érzés. Mivel egyáltalán nem habzik, nagyon sokat kell használni belőle egy zuhanyozás során, emiatt nagyon nem gazdaságos. Szerintem 5-6 alkalomra elég az egész flakon. Én meg vettem belőle egy csomót! Nagyon megbántam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 5.

candus

2018. január 18.

Pozitívum, hogy egyáltalán nem szárítja a bőröm, nagyon kellemes az illata, árban is jó, könnyen elérhető. Negatívuma, hogy ilyen lehetetlen állaga van, pudingos-szmötyis, amit én nagyon nehezen viselek; ezért nem szerettem a Palmolive Gourmand tusfürdőit. Mivel SLS mentes, alig habzik, ezért nem annyira gazdaságos. 3 és 4 csillag között áll nálam a termék, de szívem szerint csak 3 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

saaaallii

2018. január 5.

Azért akik lehúzták ezt a tusfürdőt, azokk elmondanám, hogy AZÉRT nem habzik mert nincs benne SEM SLS(Sodium Laureth Sulfate) SEM SCS(Sodium Coco Sulfate) ami szintén az SLS,csak más néven.,, Ellenben az Alverde tusfürdőkkel amibe általában Coco-Sulfate található meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

Indira

2017. december 28.

Az illata mennyei, megnyugtató, engem ellazít fürdés közben. Az állaga viszont vmi szőrnyű, egyáltalán nem habzik, és olyan kellemetlenül nyúlós - nem is tudom kifejezni, hogy milyen. Ez utóbbi miatt biztosan nem veszem újra, hiába imádom az illatát, és a tisztító hatását sem érzem elégnek, legalábbis hónaljnál nekem kevésnek tűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 28.

redrick

2017. december 10.

Az illata egy elmeny, nalam is Alverde-potleknak indult, nem habzik, viszont a pozitivumok tarhaza ki is merul ennyiben. Az allaga nyulos, ragaszkodo, szivaccsal kell ledorzsolni, diszkomfortos, nem lehet rendesen eloszlatni. Nem gazdasagos, de tulajdonkepp alig varom, hogy elfogyjon es maradok a jol bevalt vegan haziszappanoknal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

cattitude

2017. november 9.

a megboldogult Alverde mandarinos-vaníliás pótlásaként vettem (amit máig nem értek, miért vontak ki...), sajnos ez nem jön be annyira, mint az Alverde, elsősorban az illata miatt, nekem eléggé gyenge, nem olyan finom sütis, mint amilyen az Alverde volt. az állaga sem az igazi, kicsit olyan, mint egy olcsó puding, de az nem zavar, hogy nem habzik nagyon. egész jól tisztít, nem szárítja a bőröm, szóval 4 csillag, bár teljes áron nekem picit sok, ha összevetem a Baleás tusfürdőkkel, amik szintén hozzák ezt a szintet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Evincke

2017. június 19.

Az illata valami mesés, Nekem nagyon tetszik. A másik pozitívum hogy nem húzódott utána a bőröm. Viszont nem habzik egyáltalán, nem lehet normálisan eloszlatni a bőrön és nem lehet egyszerre keveset nyomni belőle, rengeteg termék kijön a flakonból. Szerencsére 1,5 hét (?) alatt elhasználtam, de soha nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Hidratálók: Sodium PCA