Alterra

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. június 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Alterra Mandulavirág növényi szappan tiszta mandulaolajjal.

Kiszerelés: 100 g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Fény

2016. december 6.

Én meg pont az illata miatt nem bírtam elviselni. Dobozában még jó volt, de zuhanyzáskor olyan naftalinos öregasszony szaga volt! Páromnak adtam, de még rajta is éreztem zuhanyzás után ezt a fojtogató "illatot". Nem tudom mi lehetett vele, de biztos nem veszek ilyet többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

Reb

2015. augusztus 12.

Nagyon finom illata van, nem szárít, mindehhez olcsó ár és szimpatikus összetevőlista párosul. Teljesen elégetett voltam vele, van még egy a szekrényben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

bareszko

2015. április 16.

Szeretem, mert finom lesz tőle a bőröm, ami alapvetően nagyon száraz. Nincs húzó, fájó érzésem zuhanyzás után. Igaz, az illatát csak fürdés közben élvezhetem, mert gyorsan elillan, viszont cserébe, jól érzem magam egész nap a bőrömben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 16.

tenyitomi

2014. június 20.

Ár-érték megfelelő,krémesebb állagú,kellemes enyhe illatú,/én már csak azt várom, hogy mikor cserélik le az idétlen téglalap formát kézreálló kerekebbre a szappangyártók./

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 20.

Füstifecske

2014. április 26.

Ez a szappan nagyon jó! Finom illata van, tényleg nem szárít, zuhanyzás után is selymes a bőröm, és a viszketést is megszüntette!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

senskin

2013. december 27.

Mandulás a legkellemesebb illatú és valóban nem szárít. Akinek nincsen pénze méregdrága szappanokra, annak tökéletes választás. Mondjuk, ezreket én is sajnálok szappanokra kiadni, mert sokszor azok sem jobbak...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

Lunita

2013. szeptember 10.

És ő is nagyon finom illatú,bár a szerényebbik fajtából.
Újfent nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 10.

És ő is nagyon finom illatú,bár a szerényebbik fajtából.
Újfent nem szárít.

BNicol

2013. augusztus 21.

Jól habzik, finom az illata, ami fürdés után eltűnik. Viszont nagyon jó illatosító a ruhásszekrénybe. A bőrt nem igazán szárította ki, szerettem vele fürdeni. Bár kb. a felénél elkezdett megrepedezni, pedig gyakran volt használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Babooca

2013. augusztus 13.

2013.05.01.
A rózsással együtt vettem, mert nem tudtam magam meggyőzni arról, hogy melyiknek van jobb illata, így mindkettő jött velem. Ennek fürdés után kellemesebb az illata, a dobozt szagolva csak masszív, tipikus szappan illatot lehet érezni, az aromája csak fürdéskor és azt követően jön ki a bőrön. A habja kellemesen krémes és lágy. Kellemes puhaságot ad a bőrömnek, bár nyikorgósra tisztít, mégse könyörög a bőröm testápolóért. Bár leárazáskor vettem, teljes áron is újravenném.

2013.06.20
A múltkori leárazásnál másnap visszamentem és betáraztam még kettőt, mert elbűvölt az illata. Aznap beszereztem a legújabb szappant, a gránátalmást. Akkor azt neveztem ki kedvencnek, de a véleményem változott. Ez lett a legvállalhatóbb illatú, ünnepnapokra és vizsgaidőszakra szánt szappan. Mindenhol megállja a helyét, az illata nem fullasztó, kellemes, kipárolgáskor is ugyanez a lágy, simogató illat és puhaság érződik. A bőröm selymes, puha és egyenletesebb színűvé válik. Nagyon szeretem, remélem még sokáig kapható lesz.

2013.08.13.
A héten fogyott el a kis tömböm, miután már kitettem a kis maradékát kézmosónak. Napi 2x használtam, heti 4 alkalommal. Nagy teljesítmény, hogy idáig kibírta. Sokkal gazdaságosabb az eddigi tusfürdőimnél, és sokkal jobbak az összetevői is. Amióta váltottam teljesen, nem csak hónapokra, nem kell már annyi testradírt használnom, se testápolót. Nekem a natúr szappanok hozták azt a szintet, amit elvárnék egy kozmetikumtól, amire rengeteg marketingszöveg van nyomtatva. Nem csalódtam benned Alterra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

2013.05.01.

2013.06.20

2013.08.13.

haloittbarbi

2013. augusztus 3.

Jó kis szappan, kellemes az illata, nem szárít, egész testre azonban nem tudom használni mert csíp:/

UPDATE:

Mióta ezt használom kézmosásra, azóta szemmel láthatóan hidratáltabb a kezem!
Ennyit számít ha valamiben nincs SLS!:) (legalábbis nekem)

Ezért felpontozom plusz egy csillaggal:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

UPDATE:

Mióta ezt használom kézmosásra, azóta szemmel láthatóan hidratáltabb a kezem!
Ennyit számít ha valamiben nincs SLS!:) (legalábbis nekem)

Ezért felpontozom plusz egy csillaggal:)

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.