Alterra

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2020. június 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Bőrgyógyászatilag tesztelt - növényi olaj - szintetikus konzerváló anyagok és állati összetevők nélkül.

Lunita

2013. szeptember 10.

Na,viszont ez már igen! :)
Nyomába sem érhet ennek a johnsons-os. Nekem ünnepi illata van,talán a mézes krémes miatt,ami akkor készül nálunk. :)
Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Na,viszont ez már igen! :)
Nem szárít.

haloittbarbi

2013. augusztus 9.

Én most vettem észre magamon (pedig már kb egy hete használom) hogy szárít:S

Sajnálom, jobbra számítottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Én most vettem észre magamon (pedig már kb egy hete használom) hogy szárít:S

Sajnálom, jobbra számítottam.

kalmaniki

2013. augusztus 4.

Nagyon finom mézes illata van, ami sokáig megmarad a bőrön, jó az ár-érték aránya, viszont szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Babooca

2013. június 29.

Még a hónap elején vettem ilyet a Barátomnak és magamnak. Őnála már felbontottam és kipróbáltuk, kellemes mézes-tejes illata van, ami sokáig megmarad a bőrön. Puhává és selymessé teszi a bőrt, a többi Alterra szappannal egyetemben. Nagyon finom krémes habja van és csodálatos az illata. Barátom is szereti, és nincs rá panasza. :) (ez nagy szó) Én majd csak akkor veszem elő, ha elfogyott a gránátalmásom, (ez kb úgy októberben következik majd be, sokáig kibírják ezek a szappanok) addig ez illatosítja a szekrényt. :) Ősszel biztosan jól fog esni a hideg, hűvös, szeles, esős időkben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Holdfény

2013. május 20.

Én most vettem először, de máris beleszerettem! Fantasztikus, finom és illatos habja van, imádok vele fürdeni! Szeretem a lágy mézillatát, a természetes összetevőit, számomra tökéletes.:-) Biztos, hogy újraveszem. Megérdemli az 5 csillagot! :-)

Update: Kiegészítésként megjegyezném, hogy ha reklámoznom kellene ezt a szappant, azt mondanám róla: "Egy csepp luxus mézzel, elérhető áron" :-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

chris2007

2013. április 5.

Nagyon száraz ekcémás érzékeny bőröm van, kislányomé szintén érzékeny. Kislányom fürdésre használja minden nap és már én is fürödtem vele párszor, finom illata van, ami fürdés után is megmarad és nem jött elő a dermatitisze, egész sokáig megmarad legalább 2 hónapig, az ára meg külön baráti kb.300 Ft. Ebből látszik, hogy lehet jó terméket kapni ennyiért, ami még nem is fogy el 3 hét alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.

azursatellite

2012. április 2.

Lágyan mézes csak, használat közben nem olyan tömény mint a dobozban szárazon. Tetszik, jó vele fürdeni. Jól tisztít és egy kicsit meg is marad az illata a bőrön. Nem vettem észre, hogy szárítana. Rendszeresen használok testápolót vagy olajakat, de ha kimarad akkor sem feszül a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

magyarry

2012. március 6.

Az Isteni illata mellett nagyon jól habzik és tisztít. Ilyen egy szappan... Az én kezemet egy picit szárítja, mint minden szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 6.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Színezék. Barnás sárga.