Alterra

Ár:   270 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rori, az összetevőket feltöltötte: Glitzi, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Bőrgyógyászatilag tesztelt, 100% tiszta növényi olajjal, szintetikus konzerváló anyagok és állati összetevők nélkül.

Ascyra

2020. április 14.

Rettentően szárít. Elhasználom a maradékot kézmosásra, de arra sem szívesen. Lehet, hogy kuka. Mit is vártam? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 14.

rozuska

2020. február 24.

Jó kis szappan. Illata elillan a száraz bőrről. Jól habzik, nem szárít. Szeretem. A rózsás társával felváltva használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 24.

Brigi3

2019. szeptember 14.

Az ára ellenére nagyon jól tisztít. Nem irritálja a bőrt, az illatát nem igazán érezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Bagagabcsi

2019. augusztus 10.

Nagyon kíváncsi voltam rá, mert van pár másik illatú Alterra szappan, ami már bevált. Jók az összetevők, nincs műanyagba csomagolva. Az ára jó. Ennek is finom, krémes a habja, az illata olyan semmilyen. Nagyon könnyen szétázik, már kb 2-3 kézmosás után tiszta szappanlerakódás a szappantartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

hetesiedit

2019. július 9.

Nagyon szépek az összetevői. Rendszeresen használjuk családi szinten. Száradásra, irritációra hajlamos kezemnek is nagyon jót tesz, még gyakori kézmosás esetén is. Az árával is elégedettek vagyunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

tric

2019. március 11.

Elméletileg az olívaolaj végett, pont hogy hidratálnia kéne, hát, az én bőrömet fájdalmasra szárította. Sajnálom, mert kedveltem a szolid kis illatkát, amit a bőrömön hagyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

HDR

2018. szeptember 22.

Ugyanazt csinalja,mint a levendulás: jót nem. Szárít es irritál, viszketést okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

domanybeatrix

2018. január 22.

Az itteni vélemények alapján rendeltem meg, és nem bántam meg. Ugyan jobban szárít, mint az előzőleg használt Yamuna szappanom, viszont nagyon kellemes illata van, amit akár parfümben is elfogadnék. A habzásával meg vagyok elégedve, el fogom használni, de abban nem vagyok biztos, hogy újravenném-e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Meloca

2017. szeptember 21.

Párom szerint büdös, nekem nincs vele problémám! Olcsó, jól habzik, jól tisztít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Makk Zsuzsó

2017. szeptember 19.

Elképesztően finom illata van, klasszikus szappanillat. Teljesen rendben van amúgy, krémes a habja, nem is szárít túlságosan. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.