Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

hollieme

2016. május 7.

az illata valóban csodás, bár ahogy látom, ez jócskán az illatanyagoknak köszönhető... nem is értem, miért raktak bele illatanyagot az alkohol mellé...
mikor használtam, szerettem, jól végezte a dolgát, de sosem vettem újra, és nem érzem a hiányát. ma már biztos, hogy nem engedném az arcom közelébe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

szilvia.bano

2015. augusztus 27.

Hol lehet kapni? Én több Rossmannban is néztem, de sehol nem volt? Gyártják még egyáltalán?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

stenonis

2013. február 19.

Amikor féláron volt, gyorsan vettem egyet, úgyis kellett már arcradír, de a teljes árat én is sokallom egy ilyen kis mennyiségért, hiába fogy lassan. Az illata kellemes, bár elsőre kicsit fura, az állaga pont jó, kényelmes használni, jó sok pici szemcse van benne. A hatása is rendben van, kellemes puha az arcom a használata után. De engem eléggé karcol közben, ami azért nem jó érzés... pedig nem érzékeny a bőröm. A páromé viszont az, így borítékolom, hogy ő nem fogja tudni használni, hiába nem szárít. Elhasználom, de nem győzött meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Nunuru

2013. január 16.

Már harmadjára is újravásároltam, annyira szeretem. Finoman radíroz és nem szárít. kellemes barackos illata van. Én radírozás után fent szoktam még hagyni pár percig, mert jól hidratálja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 16.

Manó93

2012. december 19.

Nagyon-nagyon finom illata van! Az is tetszik benne, hogy aprók a szemcsék, kisebbek, mint más általam kipróbált bőrradírokban. Kicsit zsírosítja a bőröm, de szerintem ez minden bőrradírral így van nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

truska

2012. október 19.

remek arcradír, az erősen problémás, hol száraz bőröm is bírja, sőt imádja, alig bírom megállni, hogy ne használjam minden nap. Nem túl durva szemcsés, így nem sérti a bőrt:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

hannus.senator

2012. szeptember 15.

Nagyon jó kis arcradír, egyből a szívembe lopta magát! :) Jól radíroz, még sem durván. Sajnos csak 50 ml-s kiszerelésben kapható, ami - valljuk be - igencsak kicsi/kevés... És ahhoz képest drága... Így hetente csak egyszer használom. :) Egyébként nagyon jók az összetevői, jobbak, mint alverdés társának. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Edit89

2012. szeptember 11.

Féláron láttam meg a polcon, gondoltam kipróbálom. Nincsenek nagy igényeim az arcradírokkal szemben, szerintem egy átlagos termékről van szó. Első ránézésre olyan volt, mint egy sima krém, nem látszódtak benne a szemcsék, de mikor elkezdtem radírozni, már érezhetőek voltak. Nagyon aprók és nagyon sok van benne, ez tetszik. Nem szárít, az illata kicsit fura, de elmegy. Szépen letisztította az arcom, és az összetevői is jók, de valamiért nem tudok 5 csillagot adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Cipriana

2012. július 10.

Nem rossz, de van ennél sokkal jobb radír is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

Nem rossz, de van ennél sokkal jobb radír is!

Heli

2012. június 21.
Igazából szerintem semmi extra. Egy közepes arcradír.

Update
2012. július 7.
Ma akartam használni, erre nagyon erjedt barack dzsem illata van. Próbáltam kinyomni belőle, de víz jött csak ki. Rázogattam, hátha összekeveredik a besűrűsödött krémmel, de semmi. -> Kuka..... Sajnos így pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

2012. június 21.
Igazából szerintem semmi extra. Egy közepes arcradír.

Update

Antioxidánsok: Tocopherol