Alterra

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: demio, Módosítva: 2015. május 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Piedra

2018. január 10.

Szeretni akartam, de felemásra sikeredett az érzés.....Nekem kissé fura az állaga, közepesen híg, mégis az én bőrömön nehezebb elkenni, valamint idő kell, hogy beszívódjon. Alapvetően nem rossz, de hidratáltság szempontjából nekem nyáron megfelel, de télen kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Emimo

Korcsoport: >54
2016. szeptember 15.

Pár napja vettem ekcéma miatt. Már nagyon kellett valami illatmentes, irritált bőrhöz is kíméletes testápoló. Hát, ez kiváló. Semmi illat, finoman siklik a bőrön, pont jó: nem túl zsíros, nem túl vizes, gazdaságos, mert kevés kell belőle a teljes testre. Szinte érzem, hogy örül neki a megbolydult bőröm. Nagyon jó! Ekcémásoknak, nagyon érzékeny bőrűeknek csak ajánlani tudom!
Kicsit más a flakon, de ugyanez az összetétele és az ára is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Kicsit más a flakon, de ugyanez az összetétele és az ára is.

AnnAsher

2015. október 19.

Az egyik legjobb természetes összetevőket tartalmazó testápoló, amit valaha használtam. Még csak az első flakon vége felé tartok, de biztosan újra fogom venni. Hamar beszívódik, egyáltalán nem ragad, könnyű, de nem túl folyós, megfelelően hidratál és mintha még egy kicsit feszesítene is pluszban. Számomra az illatmentessége is pozitívum. Ár/érték arányban is abszolút győztes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

pomme

2015. szeptember 14.

Sminklemosónak használom kicsit hígítva, nagyon szépen leszedi a szemfestéket, nem irritál. Nemrég vettem észre, hogy a szempilláim sokkal sűrűbbek és erősebbek lettek, ő az egyetlen gyanúsított :) Nagyon szeretem, újra fogom venni, nagyon sokáig elég és olcsó, az összetevői is szépek. Hogy rendeltetésszerűen használva milyen, arról sajnos nem tudok nyilatkozni, de érzékeny szeműeknek ajánlom, ha nem találnak egy rendes sminklemosót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

TimiK

2015. július 17.

Nagyon gyorsan beszívódik és egy napig tényleg érezni a hatását. Az illatával nemigen sikerült megbarátkoznom, de azért elhasználom a tubust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

manulka

2015. május 1.

Az összetevők már nem ezek pontosan, az enyémben van még mangóvaj és "rhus verniciflura peel cera", ez utóbbira tippelek, ami allergiás reakciót okozott, magyarul a rhus verniciflurára azt találtam, hogy kínai szömörce/lakkfa, hát köszi, még a neve sem bíztató. Kb. 2x annyit kellett magamra kenni, mint egy átlagos testápolóból, viszketett meg vörösödött, zsibbadt a hátam, ahol elértem a krémmel, de elmúlt, reggelre csodálatos pihe-bőröm lett, és miselinbaba ödémás fejem meg kezeim:( 5 csillagocska a hidratáló hatásának, és a rossmann poliszijának, ha blokk ellenében visszaveszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 1.

GazdiMami

2015. március 30.

Biztos velem van a baj, de nekem ez tisztára orvosi illatú, nem jön be. Tudom, hogy a bőrömnek egészséges, de azt hiszem, túlságosan hozzászoktam az illatokhoz, amiket annyira szeretek, és még nem tudtam megszokni. Lassan azért elhasználom majd talán, de valahogy másra számítottam, így nekem csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 30.

WorkingClassGirl

2015. március 19.

Szerintem szuper testápoló, az is előfordult, hogy arcra használtam (más testápolóval ilyet sosem bírnék tenni) és tulajdonképpen akár arckrémnek is elmenne..:) Jól hidratál, bár nekem nem száraz a bőröm, és bármilyen testápoló jó. Egyébként nem értem, miért kell parfümöt tenni mindenbe, tisztább érzés számomra, ha nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

falsestuff

2015. február 1.

Kiváló, pénztárcabarát 'zöld' testápoló olyanoknak, akik nem ragaszkodnak a túláradó parfümillathoz (ha valóban érzékeny a bőröd, akkor különben is jobban teszed, ha elfelejted az 'illatos' kozmetikumokat). Gusztustalan, alkoholos szaga van, de ez a bőrről szinte azonnal elpárolog, szóval engem nem zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

kriszboc

2015. január 8.

Véletlenül vettem tusfürdő helyett, de nem bántam meg. Jó az állaga, gyorsan felszívódik, jól hidratál és natúr. Sokkal többet nem várok egy testápolótól :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0